Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ben varım canım varmı belirtin

canım bende hiçbir belirti yok sende var mı bide sana bişey sormuştum onu görmedin galiba doktor bana aşılamaya gelirken idrara sılışık gel dedi bende öyle gittim aşılamadan sonra 30 dk yattım ve zaten zor duruyordum tuvalete gitmek zorunda kaldım oda bende soru işareti bıraktı tuvalette geri gelmiş midir acaba diye sende nasıl oldu bu durumlar sende idrara sıkışık değil miydin ???

bana sıkışık gel dememişti canım ben 1 buçuk saat yattım sonra eve gittik evdede yattım tuvalete çok sonra gittim yani genelde bir saat yatırıyorlar ama bilemiyorumki nedesem gerçi direk rahime verdiklerinden spermlerin yolu kısalmış oluyor ama en doğru cevabı sana doktorun verir
belirtilere gelince çok bariz belirtim yok açıkcası zaman zaman ufak sancılar oluyor karnımda ve belim ağrıyor göğüslerim şiş bu kadar

canım nasıl bir bilgi istiyorsun bende pazartesi yaptırdım bugün 4. günüm öncelikle korkulacak birşey yok hiç birşey anlamıyorsun ağrı sızı olmuyor beni zorlayan tek şey idrara sıkışık olmamdı? inşallah hayırlısı olur Allah gönlüne göre versin[/QUOTE]

Kusura bakma şimdi gördüm cevabını, işte olduğum için düzenli bakamıyorum. Ağrı sızı olmuyor dediğine göre bayıltmıyorlar :)) Ben en çok ondan korkuyordum ( Aşılamadan sonra kaç gün bekleniyor?

Aslında bu ay aşılama gibi bir niyetimiz yoktu. Geçen ay kimyasal hamilelik yaşadım ve 23 ünde düştü. akabinde yine kanamam oldu. Doktor regl kanaması hemen aşılama yapalım dedi ve apar topar başladık. Allah' tan hayırlısı olur inşallah ...

Kusura bakma şimdi gördüm cevabını, işte olduğum için düzenli bakamıyorum. Ağrı sızı olmuyor dediğine göre bayıltmıyorlar :)) Ben en çok ondan korkuyordum ( Aşılamadan sonra kaç gün bekleniyor?

Aslında bu ay aşılama gibi bir niyetimiz yoktu. Geçen ay kimyasal hamilelik yaşadım ve 23 ünde düştü. akabinde yine kanamam oldu. Doktor regl kanaması hemen aşılama yapalım dedi ve apar topar başladık. Allah' tan hayırlısı olur inşallah ...[/QUOTE]

Hoşgeldin aramıza..
Ben geçen sene Nisan ayında aşılama yaptırmıştım ama malesef tutmadı. Aşılamadan sonra biraz leke leke kanamam olmuştu o da normalmiş zaten. Doktorum söylemişti. Aşılamadan sonra 3 gün boyunca fazla ağır iş yapma demişti birde bana. Aslında aşılama esnasında ağrı sızı olmuyormuş ama mesela benim canım çok yanmıştı. Seni korkutmak için söylemiyorum sadece kendi tecrübelerimi yazıyorum o yüzden çok rahat ol Aşılama esnasında. Ben belkide fazla kastım kendimi.
Birde ben İdrara sıkışık falan gitmedim. Her Doktorun yöntemide aynı olucak diye birşey yok.
İnşallah senin aşılaman tutar ve yavruna kavuşursun.

selam kzlar bende pazartesi-salı yada çarşamba günü yumurtLARMN GELİŞİMİNE GÖRE AŞLAMA YAPTIRCAM AÇIKcası biraz çekiniyorum neyle karşlaşıcagmı drum anlattı ama ne yaşayacagımı ancak o gün ögrenicem bu yüzdende tedirginin zor bi bütçe ve karardan sonra nihayet aşılama yolundayım.rabbim kimselere banada aratmasın kucagımızı boş bırakmasın inş.6 yllık evliyim ve 6 yıldır bekliyorum bebegimin olmasını 2 defa düşük yaptım biri 6 haftalık biri 4 haftalıktı inş saglıklı hayırlı evlatlarımız olur hepimizin.bursada özel tüp bebek hastanesinde yapılıcak ve dr um tuğrul erdener benim doğmama sebep olan ve şimdide benim drum olan sevecen tam baba diyecegim yeri geldiginde özellikle benim çok sabırsız olmamdan kaynaklı bana kızmaları bagırmaları bile oluyo diyorumya babam gibi.ilk aşılamam ve heycanlıyım çok inş herşey yolunda gider ve bebegimi kucagıma alacagım günleri beklemeye başlarım.bende yumurtalık tembelligi var ama pcos degilim.eşimdede biraz morfoloji bozuk rabbimden hayırlısını diliyorum herkez ve kendim için.

canlarım bitanelerim selam
yeni arkadaşlarımız hoşgeldiniz hepiniz. İnşallah çok güzel sonuçlar alırsınız ve bebeğinize ulaşmak için verdiğiniz son mücadele olur.

Şimdi benim reglim 10 gün geçiktiği için doktora gittim bu ay hormonal bir bozukluk olduğu için bana sokturucu bir hap verdi onu kullanacağım. Sonra regli olup 2. günü dondurulmuş minnoşlarıma kavuşmak için tedavime başlayacağım. Inşallah bu sefer sıkı sıkı sarılıp hiç bırakmayacağız birbirimizi.
Bende haberler böyle şekerler.
hepinizi kocaan opüyorum

slm canım
sana söyle söyliyim aşılama çok ama çok kolay bir işlem hiç korkmana veya çekinmene gerek yok. Eğer rahat muayne olabiliyorsan inan işlemin yapıldığını bile anlamazsın. Inşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşursun.

şükür gördük seni bu sahalardaa nerdesin senn

tmm hergün telefonla görüşüp mesajlaşıyo olabiliriz ama seni hayatın her alanında görmek istiyoruz godes hanımcımm:82:

canım benim hadi bakalım minnoşlarımız gelsin bu ay inşallah ...bi kız bi oğlan bi taşla iki kuş:)dualarım seninle godesim..bu arada face deki resmine de bittim haa karı koca pek karizmatiksiniz maşşallah hoş foto olmuş..bebişlerde işte kız sana benzesin oğlan da babasına taam mı kızzzz

malesef ki yine bu ayda bunu istemeyerek belirtiyorum sat 24 mart

şükür gördük seni bu sahalardaa nerdesin senn

tmm hergün telefonla görüşüp mesajlaşıyo olabiliriz ama seni hayatın her alanında görmek istiyoruz godes hanımcımm:82:
ablaya vurmak he ben gösteririm sana uufaklık :)) Sıkılmadınmı kızım sen benden hayatının her alanında görmek istiyorsun
canım benim nasılsın. Valla ben gayet iyim çok şükür haftaya büyük ihtimalle tedaviye başlamış olacağım. Bakalım canım 2 tanemi 1 tanemi yoksa gene ellerim boşmu dönücem. Kısmet diyelim artık ne diyelim.
Canım çok teşekkür ederim. Ah canım bebeişlerin tipi benzeyeceğine karakterleri benzesin inşallah.
Az kaldı bende burda hamileyim diyeeeeeee bağıracağım. İnanıyorum hemde çok :))) arkadaş geliyor sizinkilere

amin canım evet çok rahat muayne olurum inş kolay ollur ve son olur bebeklerim benimle olur canım.

:122::122::122::122::122::122::122:günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

malesef ki yine bu ayda bunu istemeyerek belirtiyorum sat 24 mart

Herkese günaydıııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn,
Şimdi doktordan geldim, pazartesi günü aşılamam yapılıyor. Hayırlısıyla inşallah Allah çabalarımızı boşa çıkarmaz :93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…