Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar ben salı günü yumurta takibine gidicem de kaö tane yumurta oluşmuşsa iyi sayılıyoben ilk defa aşılama olcam inşallah aksilik çıkmazsa

hadi hayırlı olsun cnm inşallah güzel şeyler olucak sıkma kendini kaydirigubbakcemile5

aaa sen tüplerine baktırmadan aşılama kararımı aldın kafamçokkarıştı

canım çok üzüldüm yaa
bence artık eşinle doğru dürüst konuşma vakti gelmiş şakkıdı

kavgayı kaldıramıycak gibiysen hiç polimiğe girme başka odaya gir muhattap olma cnm

gamyoncuiremsu

listeyle ilgili bi sorunu olan benim unuttuğum vs varsa bildiriniz efenim Şeniz

kapanışı ben yapıyım kimsecikler yok ama iyi geceler rüyanızda bebişlerinizi görün tatlı rüyalar

bugun açılışıda ben yapam bariii günaydınn bayanssulusmile
napıonuz yaa ben dün tam kocamı çekiştiririken patt dye girdi eve o yüzden fazla kalamadım bilmiyorumkismile
neysee kahvaltımı yapam işimi toparlayam doktora gitcemm nöff nöfff :Saruboceq:

günaydın kızlar
bugün kontrolüm vardı. 2 tane gelişen yumurtam olmuş. kan verdim arayacaklar. eğer uygunsa gece 12de çatlama iğnesi vurulacağım. çarşamba günüde aşılama olacak.

günaydın kızlar
bugün kontrolüm vardı. 2 tane gelişen yumurtam olmuş. kan verdim arayacaklar. eğer uygunsa gece 12de çatlama iğnesi vurulacağım. çarşamba günüde aşılama olacak.

günaydın opuyorumnanaktan
benim randevum 4 buçukta sen ne güzel erkenden gidip gelmişssin benimde bugun yumurtalıma bakacak ve ona göre çatlatama iğnesi verecek hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin bide nie kan verdin canım anlamadım :sm_confused:

progestan,lh ve e2 ölçümü için kan aldılar. biz seni arayacağız ona göre çatlama iğnesini alırsın dediler. uygunsa gece 12de vuracağım. çarşambaya da aşılama olacak.
benim yumurta bayağı büyümüş kendi kendine çatlaamsınmı aşılama olmadan.

nabim beya dr gidiyon bugün hadi güzellikle dön patlama yapalım bu ay listemiz içler acısı :sinifsinif:
dün bende nere gitti bu dedim demek yakalanıyodun kaydirigubbakcemile3
günaydın kızlar
hadi inşallah cnm güzel haberlerini bekliyoruz
nöfffff uykucular uyanın beee :mymeka:

taam be uyandık kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…