Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
saat 4 temii varmış daha ama ay kalbim küt küt atıyo godeeesss

kısmet üzülme olmasındada bir hayır var
şimdi dinlenme zamanı bir ay ara ver canım fazla yıpratıyorsun kendini

Son düzenleme:
kısmet üzülme olmasındada bir hayır var
şimdi dinlenme zamanı bir ay ara ver canım fazla yıpratıyorsun kendini

evet bencede çok yıpratıyorsun kendini farkında deilsin biraz dinlen mola verr kafandan at....

evet bencede çok yıpratıyorsun kendini farkında deilsin biraz dinlen mola verr kafandan at....

ben nasıldım hatırla tedavi olmuyordum bırakıyodum hemen sonra bi kere tam oldum tuttu ki bende sorunlar var sende sorun yok tu sanırım azcık rahatlat kendini paranada moralinede yazık cnm kesinlikle en az 1 ay mola ver

bende bi sigara içiyim offfffffffffff

sende dök içini abla tutma kendini nasılsa gözyaşlarını saklayacağın kimse yok yanında biraz açık ağla rahatla ama sona kendine gel üzülme ferahla tmm mı seni çooooooook seviyoruz biz
daha bizim bebeklerimiz olcak sona yok hastalığı yok derdi bilmem ne onları konuscaz o günlerde gelcek merak etme ama azcık molaa ver hayatına çok deil 2 ay bekar gibi düşün kendini rahat ol nolur üzülmee.......

çıkmış siteden ama uğrar mutlaka rahat bırakalım en iyisi

sen ne yapıyorsun tedavi düşünüyormusun

adet olmayı bekliyorum ameliyat olduğum doktoruma gitcem o nası bi tedavi uygulaycak bilmiyorum canım benimde bi iki güne adet olmam lazım bekliyorum işte öle

kızlar konuştum doktorumla önümüzdeki reglimde gidicem gel bir bakalım konuşalım dedi. Ona göre hareket edicez işte.
Kısmetten öte bişey olmuyor kızlar.
Ne yapalım belkide donrulmuş embriolarımla olacak. Ne bilim yaa. ben elimden geleni yapıyorum. Takdir yaradanın artık.

sen elinden gelenin fazlası yapıyorsun hatta.
senin kadar hırslı inatçı bi insan yok inşallah melek gibi bebeğin gelecek sana ablam hiç üzülme onun tarihi yazılı alnında ama bilmiyoruz bekliyoruz işte.

evet canım dr dediğini yap tabi evet takdir yaradanın ne olucağımız hiç belli değil hayırlısı olsun sıkma canını senden tek istediğim nolur hırsa bindirme

sen elinden gelenin fazlası yapıyorsun hatta.
senin kadar hırslı inatçı bi insan yok inşallah melek gibi bebeğin gelecek sana ablam hiç üzülme onun tarihi yazılı alnında ama bilmiyoruz bekliyoruz işte.

evet canım hiç pes etmeyeceğimki. Bebeğime kavuşana kadar devam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…