Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim gogus ve kasik agrim var fakat benim kullandigim bir jel var oda agri yapiyor. O yuzden anlayamiyorum agrinin sebebini.
Ay evet canim 5 mart senin kontrolun insallah coookk guzel haberlerle doneceksin.

anlıyorum cnm ama ilaçlar yapıyor malesef ne diyelim hayırlısı inş saol cnm evet bekliyorum o günü :KK31:

Canim o kadar uzuldumki anlatamam. Basiniz sagolsun. Allah sabir versin ailesine. Soyleyecek bisey bulamiyorum.
yok abla artık yapcak hiçbişi yok....
Sen nasilsin tatlim ??
ben iyiyim biran önce adet olmayı bekliyorm hem annemlere gitcem yengemide görmek istiyorm biran evvel adet olayımda gidimm die bekliyorm
canım teşekkür ederim aminn
evet inşallah sıra godeste ve sizlerde rabbim çok büyük vericek inşallah

inanılmaz üzüldüm :KK43: o bir melek oldu allah ana babasına sizlere sabır versin başınız saolsun canım
saol canım Allah razı olsun Allah kimseye yaşatmasın
mahvoldum yaaaa...allah sabır versin başınız sağolsun...oooofff elif çok kötü oldum bebişteki sıkıntı neydi canım

canım doğduğunda kalbi delikti ve damağı yarıktı ememiyordu zayıf doğmuştu zaten küvezde kaldı 15 gün önce kalp ameliyatı oldu o zmanda makinaya bağlı olmadan nefes alamıyordu solunum yetmezliği çıktı ameliyat sonası ve 15 gün dayanabildi ameliyattan sona. ve tam 41. gününde vefat etti.

goooodesss gooodesss ....godes itiraf et kız bugün test yaptın mı sen duramazsın:)hııı....duramıyom ben daha yaaa rabbim hayırlısını versin inşallah canım benim ..nası beklicem yarına kadar..bugün kaç gün oldu amaaann sabır taşı olduk yawww

goooodesss gooodesss ....godes itiraf et kız bugün test yaptın mı sen duramazsın:)hııı....duramıyom ben daha yaaa rabbim hayırlısını versin inşallah canım benim ..nası beklicem yarına kadar..bugün kaç gün oldu amaaann sabır taşı olduk yawww

aa evet hayalbazcım yapmıştır bu kız duramaz :) hadi inşallah godes sana sesleniyoruuzz

Canlarim vallahi billahi yapmadim. Yarin 4 gibi burdan yazacagim size canlarim. Bende cok sabirsizim ya ama cokda korkuyorum :KK43:(( kismet artik. Hayirlisi neyse o olsun. Size cok guzel haberler vermek istiyorum artik hep kotu hep kotu yeter dime ama...
Sizi seviyorum canlarim benim. Lutfen dua edin bana olurmu cok ihtiyacim var..

Bu arada doktorum cumartesi yap dedi ama ben daha bekleyemecegim yarin yapip bombayi patlatmayi dusunuyorum.

:emir_bebek:
Canlarim vallahi billahi yapmadim. Yarin 4 gibi burdan yazacagim size canlarim. Bende cok sabirsizim ya ama cokda korkuyorum :KK43:(( kismet artik. Hayirlisi neyse o olsun. Size cok guzel haberler vermek istiyorum artik hep kotu hep kotu yeter dime ama...
Sizi seviyorum canlarim benim. Lutfen dua edin bana olurmu cok ihtiyacim var..

valla o güzel haberi almayı biz daha çok almak istiyoruz hayırlı gün cuma hayırlı haber alırız umarım
bizde seni çook seviyoruz canım benim
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kız godes hadi kır şu şeytanın bacağını
Ah ah o seytanin bacagini degil her yerini kirmak istiyorum :)))))

:emir_bebek:
valla o güzel haberi almayı biz daha çok almak istiyoruz hayırlı gün cuma hayırlı haber alırız umarım
bizde seni çook seviyoruz canım benim
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Ah canim insallah guzel haber verebilirim ne diyim yaa. Soyleyecek biseyde bulamiyorum artik mutlucum... Kismet artik.

godescim hepimiz nefesimizi tuttuk senden güzel haber bekliyoruz ama her şeyde olabilir biz seni her zaman çok seviyoruz sonuç ne olursa olsun her zaman duamdasın

godescim hepimiz nefesimizi tuttuk senden güzel haber bekliyoruz ama her şeyde olabilir biz seni her zaman çok seviyoruz sonuç ne olursa olsun her zaman duamdasın

Ay canim benim nasilda tek yurek oluyoruz ya. Sizden guc aliyorum inan buna tatlim. Hakknda hayirlisi neyse o olsun insallah.
Bende cok seviyorim tatlim.

godesim dualarım seninle canım..sonuç ne olursa olsun allahın senin için takdir ettiği en hayırlı sonuç olduğunu biliyorsun.inşallah bu hayırlı sonuç annesine benzeyen bi bebişle süslenir...rabbim yüzünü güldürsün canım

:KK49:Ayyyyyyyyy ablaaaaaaaaaa sonuç ne çookk merak ediyorum gerçi etmiyorum pozitif çıkacağından emin gibi bişiyim inş. bu sefer olacakk:KK49:
saat 4 te demişsin biz o saate kadar napcazz yaaa nası beklicezzz pöffff:KK30:

X