Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bu arada bende doktordan geldim..dotor ooo yumurta üretim merkezi dedi...:) gerçi geçen sefer de öle demişti ama bişi çıkmadı:) bu seferde sağ tarafımda 3 tane yumurta gördü..2 tanesi baya büyükmüş her an çatlayabilirmiş.bi tane de küçük..sol tarafımda bişi görmedi ama dün gece sol tarafımda çok ağrım vardı acaba orda da vardı da çatladı mı die düşünüyorum..çatlatma iğnesi vermedi..kendi çatlar dedi..bugün yarın ve öbürgün ilişki dedi...bilemiyorummm hayırlısı...bu arada şansıma eşimde yarın şehir dışında ..hep böle denk geliyo hayırlısı bakalım

canım sadece heyecan var aslında. Korkum tek yumurtalar kaliteli çıkacakmı diye. Gerisi hiç önemli değil. Biz ne acılar gördük. ne olacak bir kez daha yaşasam dime ama. İnşallah sonu güzel olur yaa.
Çok sevindim ne güzel yumurtaların olmuş. Hadi bakalım inşallah bu ay tutar seninde. Herşey kısmet canım. Ondan öte bişey olmuyor.
Sende dua et tamamı yarın sabah. herkezden dua etmesini istiyorum böyle istemekle olurmu bilmiyorum ama kendimi güçlü hissediyorum. Yarın hepiniz aklıma geleceksiniz acaba bana dua ediyorlarmı diye :roflol:

dua edicem godescim merak etme rabbim gönlüne göre versin inşallah....hayırlı evlatların olsun inşallahh

ya canım acıdan falan korkum yok. Ondan korkmuyorum hiç ağrıda olabilir sorun değil. ben acıya dayanıklı biriyim zaten. Bebişim içinde her acıya dayanırım. Sadece yumurta kaç tane toplanacak kaçı kaliteli falan diye kafama takıyorum yada hiç biri döllenmezse falan diye korkum var.
Zaten iğneyi yiyip bayılttıktan sonra gerii mühim değil.
Adını falan niye soruyorlarki alla alla dosya yokmu orda baksınlar. O heyecanla birde ne zaman çatlatma falanmı olduğumu söyleyecem alla alla.
İnşallah güzel haberler veririm size yarın akşam.
Bana dua et lütfen. Yarın sabah 8:30 hastaneye yatış. ) 9:30- 10:00 gibide toplanacak.

dualarım seninle canım, valla niye sordular tam bilmiyorum, ama ya doğrulamak içindir tam 35 saat geçmesi gerekiyorya, yada konuşturmak heyecanımı almak içinde sormuş olabilirler, Hiç merak etme canım maşallah yumurta sayın çok iyi tabiki fire olabilir ama sayıları kafana çok takma, olacaksa bir taneylede oluyor, bide hiç bir sorunun yok canım bence en az 5-10 tane kaliteli embriyon olur, daha öncede demiştim senin dondurulacaklar bile kalır, kalmasada hiç sorun değil, benim 5. güne 4 tanesi ulaştı, birini transfer ettiler ama diğerleri dondurmaya uygun değilmiş, o zaman biraz canım sıkılmıştı, ama hiç önemi yok sanada 1 tane transfer edilecek sonuçta... Bak beni örnek al, bi tane olsun tam olsun, hadi bakalım yarından sonra bebişin bu dünyada olucak, ben hep onu düşündüm, hep benim bebeğim benimleydi hatta transferden sonra onunla konuştum hep hamileymişim gibi düşündüm, embriyo fotosunu veriyorlar transferde hep ona bakıp durmuştum hatta telefonuma resmini çekmiştim, bebişim diye seviyordum, hep olumlu ol, herşeyden önemli olan bu.

İyiki varsınız.
Bende erkenden kalktıp. Şuan hiç stres ve heyecanım yok. Herhalde hastaneye girerken başlar.
Hepinizin varlığını hissetmek yanımda olduğunuzu bilmek bana güç veriyor.
İnşallah çok güzel geçer. Sizi eve gelir gelmez bilgilendireceğim.
Öpüldünüz.

İyiki varsınız.
Bende erkenden kalktıp. Şuan hiç stres ve heyecanım yok. Herhalde hastaneye girerken başlar.
Hepinizin varlığını hissetmek yanımda olduğunuzu bilmek bana güç veriyor.
İnşallah çok güzel geçer. Sizi eve gelir gelmez bilgilendireceğim.
Öpüldünüz.

canım inşallah her şey çok güzel geçmiştir....heyecanla bekliyorum seni...bissürü bissürü birinci sınıf yumurtan olmuştur inşallah:)

kızlar ben geldim.
Tahminimden daha fala kaldm hastanede. herşey ççok güzel geçti 16 tane yumurtam toplandı. Şimdide biaz ağrım var regli ağrısı gibi.
Yumurta toplamından sonra normalde 2-3 saat yatırıyorlar ama yumurtası çok olanları 6 saat falan tutuyorlar benide 6 saat tuttular ve serum verdilr.
<şimdi heyecanlı bekliyiş yarın başlıyor. Yarın arayacaklar ve kaç tanesi kalteli kaç tanesi döllenmiş onun bilgisini verecekler. İnşallah bir sürü döllenirler ve kaliteli olurlar.
Şimdilik çok öptüm sizi yatağa gitmeden hemen sizinle paylaşmak istedim.

kızlar ben geldim.
Tahminimden daha fala kaldm hastanede. herşey ççok güzel geçti 16 tane yumurtam toplandı. Şimdide biaz ağrım var regli ağrısı gibi.
Yumurta toplamından sonra normalde 2-3 saat yatırıyorlar ama yumurtası çok olanları 6 saat falan tutuyorlar benide 6 saat tuttular ve serum verdilr.
<şimdi heyecanlı bekliyiş yarın başlıyor. Yarın arayacaklar ve kaç tanesi kalteli kaç tanesi döllenmiş onun bilgisini verecekler. İnşallah bir sürü döllenirler ve kaliteli olurlar.

Gözün aydın canım, hadi çoğu gitti azı kaldı, yarın bizede haber ver muhakkak, İnşallah herşey gönlünce olur.
artık son 15 gün canım, güzel haberlerini bekliyoruz.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

godescim çooookkkk sevindim ii haberlerine daha ii habrerleride almak nasip olsun inş .
ben o gün hastalandım hayırlısı yapacak bişi yok artık
:ecrin_bebek::emir_bebek:

kızlar ben geldim.

canım yumoşların sağlıcakla döllensinler sonrada senin göbüşüne konsunlar inş.. Rabbim gönlüne göre versin inş. canım.

godes canım benim rahat bi şekilde geçmesine çok sevindim..ohhh en zor kısımları bitti..rabbim anneliği inşallah en tez zamanda yaşatacak sana..inşallah hayırlıysa..yarın döllenme durumunu da mutlaka haber ver taam mı canım

kızlar ben geldim.

maşallah canım çok sevindim:nazar::nazar::nazar: inşallaaaah yarına iyi haberleri aılrsın bebişine kavuşmana allahın izniyle çok az kaldı allah tamamına erdirsin tatlım:CüvCüv::CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
Az önce araddılar ve 8 tanesinin döllendiğini söylediler. Kaliteleri hakkında yarın bilgi vereceklermiş. Şuan hala heyecanlı bekleyiş devam ediyor.
İnşallah kaliteli olurlar ya. Sabah 9:30 da kontrolüm var. O zaman labratuara kendim gibip sorucam.
İnşallah güzel haberlr verebilirim.

kızlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
Az önce araddılar ve 8 tanesinin döllendiğini söylediler. Kaliteleri hakkında yarın bilgi vereceklermiş. Şuan hala heyecanlı bekleyiş devam ediyor.
İnşallah kaliteli olurlar ya. Sabah 9:30 da kontrolüm var. O zaman labratuara kendim gibip sorucam.
İnşallah güzel haberlr verebilirim.

Gözün aydın canım, İnşallah sonuda güzel olur.:nazar::nazar:

X