Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet girmeyen arkadaşlar var.
Benim hatırladığım sinem25 di canım.
Bende çok merak ediyorum. bende msnide var ama hiç girmiyor bişeymi oldu acaba. eşiyle hep problem yaşıyordu birde kaynanasıyla. hep aklıma geliyor. Ona ben bir kaç kez mailde attım en azından mailine bakarsa görür diye ama ses yok. İnşallah kötü bişey yoktur ya.

ya kusra bakma klavyem bozulduag liba hızlı yazınca harflerin yeriin değiştiriyo alla alla sinir oldum

yarın 3- 4 gibi gitcem akşam haber veririm size.off godes bi acayibim ümitle ümitsizlik arasında..bi deat bi normal denicez ya bu ay..amaann

ya canım öyle iyi anlıyorumki seni. İnsan ne yapcağını şaşırıyor çok olumlu düşünsen sonra sonuç negatif olunca üzülüyorsun. Şİmdiden kendini çok kaptırmasan hep kötü düşünsen bu seferde böyle düşündüğüm için ya tutmazsa diyorsun.
Kafan allak bullak oluyor canım. Biz elimizden geleni yapıyoruz takdir Allahın artık.
Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun canım.

evet girmeyen arkadaşlar var.
Benim hatırladığım sinem25 di canım.
Bende çok merak ediyorum. bende msnide var ama hiç girmiyor bişeymi oldu acaba. eşiyle hep problem yaşıyordu birde kaynanasıyla. hep aklıma geliyor. Ona ben bir kaç kez mailde attım en azından mailine bakarsa görür diye ama ses yok. İnşallah kötü bişey yoktur ya.

evet çok sıkıntıları vardı.haber alırsan paylaş taam mı

ya kusra bakma klavyem bozulduag liba hızlı yazınca harflerin yeriin değiştiriyo alla alla sinir oldum

ya evet benim eşiminde öyle bazen o benimkini kapıyor daha hızlı diye. Bende onunkine oturuyorum ben sanıyorum yazıyorum sonra bir bakıyorum harflerin yerleri karışmış. Çok sinir bozucu.
:emir_bebek:

ya canım öyle iyi anlıyorumki seni. İnsan ne yapcağını şaşırıyor çok olumlu düşünsen sonra sonuç negatif olunca üzülüyorsun. Şİmdiden kendini çok kaptırmasan hep kötü düşünsen bu seferde böyle düşündüğüm için ya tutmazsa diyorsun.
Kafan allak bullak oluyor canım. Biz elimizden geleni yapıyoruz takdir Allahın artık.
Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun canım.

ayyyynenn...sen bugün biraz daha iyimisin.öksürüğün nası oldu

ayyyynenn...sen bugün biraz daha iyimisin.öksürüğün nası oldu

çok şükür canım şurup iyi geldi valla öksürüyorum arada ama boğulmuyorum nefes alabiliyorum. Önceden nefes alamıyordum öksürücem diye ödüm kopuyordu. Ama şimdi öyle değil çok şükür.
:emir_bebek:

nesse godesim yavaştan çıkıyorum malum iftar hazırlığı..ezan okununca adını ancam senin de..allaha emanet

hayalbazcım ben kaçıyorum tatlım. Gidim biraz daha yatim dinlenim cumartesiye kadar baya geçsin hastalığım..
Çok öptüm seni yarın güzel yumoş haberini bekliyoruz.

Ya kızlar hiç heyecanlı değildim ama şimdi saatler ilerledikçe heyecan yapmaya başladım. Nasıl geçicek yarın acaba. Off Offf kaç tane yumurtam toplanacak kaçı döllenecek. Çok merak ediyorum.
Birde korkum inşallah öksürük krizine yakalanmam. Diyorum ya anesteziden önce öksürüğüm başlarsa yada baygınken tıkanırsam ne bilim bir sürü soru işareti var kafamda.
İnşallah hayırlısıyla kolayca atlatabilirim.

Ya kızlar hiç heyecanlı değildim ama şimdi saatler ilerledikçe heyecan yapmaya başladım. Nasıl geçicek yarın acaba. Off Offf kaç tane yumurtam toplanacak kaçı döllenecek. Çok merak ediyorum.
Birde korkum inşallah öksürük krizine yakalanmam. Diyorum ya anesteziden önce öksürüğüm başlarsa yada baygınken tıkanırsam ne bilim bir sürü soru işareti var kafamda.

Canım benim ne kadar korktuğumu hatırlıyor musun, anesteziden acayip tırsıyordum. ama hiç gerek yokmuş, önce odaya geçtik ameliyat elbisesini giydim, o kısım da çok heyecanlandım, sonra gelip ameliyathaneye alıdılar, masaya yatırdılar doktor ve hemşireler geldi, anestezi uzmanı geldi, adımı ne zaman çatlatma iğnesini yaptığımı falan sordular, anestezist damar yolunu açtı, enjektörü gördüm, bi baktım beni odama almışlar sedyeden yatağa alıyorlar, şok oldum önce noluyor diye meğerse işlem bitmiş bile, bikaç dakika sonra dr geldi, 14 yumurta toplandı dedi, hemen bi tane minoset içtim, ondan sonra hiç ağrım falan olmadı, çol az lekelenme oldu, ki ben yarım saat dinlenişp 3 saatlik yola gittim ve bir sürü yer gezdim hiç yatmadım yani, ertesi günde normal hayatıma devam ettim, zaten ertesi gün arıyorlar şu kadar yumurtanız döllendi diye.
hiç korkma canım, Allah yardımcın olsun, inşallah sende benim gibi kolay atlatırsın, nette okudukça çok korkmuştum herkes ağrısının olduğunu günlerce yattıklarını anlatıyordu, çok şükür benimki çok kolay oldu.

godescim korkma herşey çok güzel olacak canım.artık yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin...ben insanların şöyle acıdı böyle mahvoldum demelerine takılmıyorum artık bazılarının canı çok tatlı bence..biz ne ağrılar görmüşüz azıcık ağrıdan bişe olmaz..anestezide herhalde çok hafif bi anestezidir bu işlemde..her gün onlarca kişi ne ağır ameliyatlar oluyo bu ne ki..takılma herşey çoooooooook güzel olcakkk

bu arada bende doktordan geldim..dotor ooo yumurta üretim merkezi dedi...:) gerçi geçen sefer de öle demişti ama bişi çıkmadı:) bu seferde sağ tarafımda 3 tane yumurta gördü..2 tanesi baya büyükmüş her an çatlayabilirmiş.bi tane de küçük..sol tarafımda bişi görmedi ama dün gece sol tarafımda çok ağrım vardı acaba orda da vardı da çatladı mı die düşünüyorum..çatlatma iğnesi vermedi..kendi çatlar dedi..bugün yarın ve öbürgün ilişki dedi...bilemiyorummm hayırlısı...bu arada şansıma eşimde yarın şehir dışında ..hep böle denk geliyo hayırlısı bakalım

Canım benim ne kadar korktuğumu hatırlıyor musun, anesteziden acayip tırsıyordum. ama hiç gerek yokmuş, önce odaya geçtik ameliyat elbisesini giydim, o kısım da çok heyecanlandım, sonra gelip ameliyathaneye alıdılar, masaya yatırdılar doktor ve hemşireler geldi, anestezi uzmanı geldi, adımı ne zaman çatlatma iğnesini yaptığımı falan sordular, anestezist damar yolunu açtı, enjektörü gördüm, bi baktım beni odama almışlar sedyeden yatağa alıyorlar, şok oldum önce noluyor diye meğerse işlem bitmiş bile, bikaç dakika sonra dr geldi, 14 yumurta toplandı dedi, hemen bi tane minoset içtim, ondan sonra hiç ağrım falan olmadı, çol az lekelenme oldu, ki ben yarım saat dinlenişp 3 saatlik yola gittim ve bir sürü yer gezdim hiç yatmadım yani, ertesi günde normal hayatıma devam ettim, zaten ertesi gün arıyorlar şu kadar yumurtanız döllendi diye.
hiç korkma canım, Allah yardımcın olsun, inşallah sende benim gibi kolay atlatırsın, nette okudukça çok korkmuştum herkes ağrısının olduğunu günlerce yattıklarını anlatıyordu, çok şükür benimki çok kolay oldu.

ya canım acıdan falan korkum yok. Ondan korkmuyorum hiç ağrıda olabilir sorun değil. ben acıya dayanıklı biriyim zaten. Bebişim içinde her acıya dayanırım. Sadece yumurta kaç tane toplanacak kaçı kaliteli falan diye kafama takıyorum yada hiç biri döllenmezse falan diye korkum var.
Zaten iğneyi yiyip bayılttıktan sonra gerii mühim değil.
Adını falan niye soruyorlarki alla alla dosya yokmu orda baksınlar. O heyecanla birde ne zaman çatlatma falanmı olduğumu söyleyecem alla alla.
İnşallah güzel haberler veririm size yarın akşam.
Bana dua et lütfen. Yarın sabah 8:30 hastaneye yatış. ) 9:30- 10:00 gibide toplanacak.

X