Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim dualarım senin ve hepimiz için sen içini ferah tut herşey çok güzel olacak
benimde adete 1 hafta var bakalım ne olacak gelmezde güzel haber veririm inş bekliyorum bakalım
sabırla umtla hepimiz için hayırlısıyla bu ay müjdeli olsun inş.:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

ay canım inşallah hadi güzel haberler verirsin.
Hepimiz peş peşe verelim artık şu güzel haberleri dime ama..

ay canım inşallah hadi güzel haberler verirsin.
Hepimiz peş peşe verelim artık şu güzel haberleri dime ama..

aynen katılıyorum sana ay başka topiklerde ne çok gelişme oluyor biz tıkandık resmen bizimde bu ay açılsın inş.
sen aramızda en umut vericisin başka bi topik aç bari arkandan gelelim hı ne dersin:ecrin_bebek::emir_bebek:

kızlar ben de bu ara klomen kullananların topiğine takılıyorum moralim düzeldi biraz.baya hamile kalan var hemde ikiz:) oradan enerji almaya çalışıyorum

aynen katılıyorum sana ay başka topiklerde ne çok gelişme oluyor biz tıkandık resmen bizimde bu ay açılsın inş.
sen aramızda en umut vericisin başka bi topik aç bari arkandan gelelim hı ne dersin:ecrin_bebek::emir_bebek:

Ay canım umut vericisin demişsin çok sağol inşallah umutlarımız boşa çıkmaz.
valla biizm topik tıkandı kaldı canım. İnşallah bu ay şenlenecek canım topiğimiz.
Yeni bir topik açsamda fazla ilgilenemem. Transferden sonrada çok fazla bilgisayarın başına oturmak istemiyorum. SOnuçta zararlı. Braz uzaklaşayım bilgisayardan. Arada gelir muhakak bakarım ama sizlerden güzel haberler varmı diye.....
:emir_bebek:

eşim geldi ben kaçar kızlar sizi çok öpüyorum hayırlı haber lerinizi bekliyorum
gelişmeleri gün gün yazın lütfen godescim dediğim gibi içini ferah tut gerisini sen biliyosun zaten (inadından vaz geçme) canım:ecrin_bebek::emir_bebek:

kızlar ben de bu ara klomen kullananların topiğine takılıyorum moralim düzeldi biraz.baya hamile kalan var hemde ikiz:) oradan enerji almaya çalışıyorum

canım slm.
Tabiki bir sürü hamile kalan var canım. Hiç umudunu yitirme. Allah inşallah sana ikiz bebek nasip eder canım.

eşim geldi ben kaçar kızlar sizi çok öpüyorum hayırlı haber lerinizi bekliyorum
gelişmeleri gün gün yazın lütfen godescim dediğim gibi içini ferah tut gerisini sen biliyosun zaten (inadından vaz geçme) canım:ecrin_bebek::emir_bebek:

sağol canım içim rahat gerçektende. Kadere ve kısmete çok inanıyorum.
bir keçi kadarda inatçıyım bu arada tabi :)
:emir_bebek:

canım slm.
Tabiki bir sürü hamile kalan var canım. Hiç umudunu yitirme. Allah inşallah sana ikiz bebek nasip eder canım.

inşallah yaa hepimize de inşallah...cidden bizim topik niye böle oldu yaa..toplam iki kişi mi hamile kaldı.aysadla gülücüm..

inşallah canım ya yarın yumurtalarıma bakılcak..inşallah vardır düzgün yumurta...senin için de ctesiyi beklioyrum heycanla.transferden sonra bence de biglisayardan uzak dur

ay canım inşalllah bol bol kaliteli yumurtan olmuştur. Kaçta randevun. Hemen bizimlede paylaş olurmu.
Tabi canım bilgisayardan uzak durucam. Birde böyle deniyim dime bu kadar mücadele etmişken herşeyi yapim bari. Şİmdiden kabak çekirdeği ve ananas yemeye başladım. Transferden sonra bebişim bana sıkıca tutunsun diye.

hmmm hatırladım bakınca bi de artık hiç girmeyen arkadaşalar var dimi.simge25 vardı mesela naptı acaba

ay canım inşalllah bol bol kaliteli yumurtan olmuştur. Kaçta randevun. Hemen bizimlede paylaş olurmu.
Tabi canım bilgisayardan uzak durucam. Birde böyle deniyim dime bu kadar mücadele etmişken herşeyi yapim bari. Şİmdiden kabak çekirdeği ve ananas yemeye başladım. Transferden sonra bebişim bana sıkıca tutunsun diye.

yarın 3- 4 gibi gitcem akşam haber veririm size.off godes bi acayibim ümitle ümitsizlik arasında..bi deat bi normal denicez ya bu ay..amaann

X