Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ahhhh mümkün olsa bütün paramı verip şu kafamdakileri boşaltırdımmm:bbo:

canım umarım herşey yolunda gidiyordur.

İyi canım çok şükür, cuma tekrar kontrolüm var. yazarım o zman. dr biraz riskli dikkatli olun demişti geçen sefer. Tüp bebek ya heralde ondan. Sanada hayırlı olsun canım, inşallah iyi sonuçlar alırsın. ben ilk seferde kavuştuğum için bebeğime herkese tavsiye edesim geliyor. Allah yardımcın olsun, herşey gönlünce olsun

canım tüp bebek olduğu için risk vardır sen içini rahat tut bol bol dinlen.
gulucum sn kaç aşılamadan sonra tüp bebeğe geçtin.
bende eylülde düşünüyorum. ankada ile tlf da görüştüm ön bilgi verdiler prosedür fiyat vs hakkında.adanaya dönünce hafta içi gidip drla görüşeceğim.

iyi yapmışsın canım , gerçekten zor olur ben tüp bebekle nerdeyse 2 ay uğraştım, izin rapor sonuna kadar kullandım. şimdi şişe başladım ama çok zor oluyor. bide dr riskli rapor yazıyım evde dinlenin dedi ama rapor hakkım dolduğu için alamadım. Allahtan başımda amirim yok. sabahları gitmiyorum, öğleden sonra da 1-2 saat uğruyorum o kadar. şu ilk 3 ayı bir atlatırsam sonrası daha kolay olur inşallah
bebişim iyi galiba, pek sıkıntım yok, şikayetimde yok. cumaya kontrole gidicem işte öyle

canım ben tam aşılamaya başladım ama e2 yükselince aşılama yapılmadı o ay normal denedik olmadı. başka bir tedavim yok. ama 6 yıllık evliyim ve 5 yıl hiç korunmadık. illa olsun demediğimiz için olayınca kafaya takmadık ilk zamanlar ama son 1 yıldır olmadı diye hastsneye gitmeye başladık. 29 yaşında olduğum için, bide çikolata kistinden şüphelendikleri için ben direkt tüp bebek istedim. çünkü normal yolla olsa 5 yılda olurdu. aşılama da çok zahmetli onla uğraşana kadar tüp bebek yaptırmak mantıklı geldi. öyle işte.

iyi yapmışsın keşke bende dr ları dinlemeyip direk tüp bebeğe geçseydim. yaşım 35 geç bile kaldım.
çkolota kistinden şüphelenecek ne gibi şikayetlerin vardı. çok soru sordum dimi.

iyi yapmışsın keşke bende dr ları dinlemeyip direk tüp bebeğe geçseydim. yaşım 35 geç bile kaldım.
çkolota kistinden şüphelenecek ne gibi şikayetlerin vardı. çok soru sordum dimi.

yok canım ne olacak,
adetten önce kahverengi akıntı, ağrılı adet, ilişkide ağrı, ultrasonda kistik yapıların görülmesi, ca-125 değerinin yüksek olması, bide sebepsiz infertilite tabii. ama kesin tanı laparoskopiyle konuluyor, ve belli boyuttan sonra ameliyat edilmesi gerekiyor. benim sağda 2-3mm civarında bir kistim vardı. küçük olduğu için drlar önemsemedi. her gitmemde test yapıp durdular ama kesin olarak sizde şu var demediler. çikolata kisti olabileceğinibile ben araştırıp dra söyledim. tüp bebek merkezindeki drum ilk muayenede çikolata kisti olduğunu söyledi. şansımın normalden yüzde 0 az olduğunu söyledi. ama çok şükür yumurtamda embriyomda en iyi kalitedeydi. eşimde bir sorun yok zaten

yüzede 10 olucaktı.
bide yapışıklıklar oluyormuş tüplerde rahimde veya karın içinde. ama hsgde tüplerim açık çıktı.

ben adet oldumm:çok üzgünüm:
ne yakı ne presedd ne ovülasyon testi ne incir hepsi b.ka yaramadı benden artık hayır yok
ben bitmişim arkadaşlar

canım yaaa inan çok üzüldüm ama gerçektende allahtan yani, alın yazına ne zaman evladın olacak yazılmışsa o zaman olacak yani bunu değiştiremiyoruz maalesef. godesinde dediği gibi hamile kalmaya bi sebep olsa herkes onu yapıp hamile kalır zaten hiçbirşeyin garantisi yok, ama yinede tabiki elimizden geleni yapıyoruz burda hepimiz bi çare olarak. belki de yaptıklarımızdan biri vesile olacak ya kendiliğinden olacak bunu biz bilemiyoruz, her şey rabbimden. sende soğuk kanlı ol hiç üzülme bitanem allaha dua et hep er yada geç olacak inşallah canım:Saruboceq:

elifcim ne yazacağımı bilemiyorum ama yanındayız ve diğer arkadaşların dediklerine sonuna kadar katılıyorum, bencede zamanı değilmiş demekki ama hiç bir sorunun yok çok şükür. bence maddi manevi kendini toparla bikaç ay dinlen. hiçbir şeyin sonu değil, ALLAH yardımcın olsun. bizde tam 5 yıl bekledik, her ay adet olucakmıyım olmıcakmıyım stresini yaşadım ki o kadarda çabalamıyordum, özel birşey yapmıyordum bile. böyle çabalayınca insan daha çok üzülüyor. KENDİNE İYİ BAK CANIM.

tşk. canım. minişe ve kendine iyi bak.

arkadaşlarım bugun biraz daha iyiyim :sinifsinif: desemde yine ara ara geliyorlar bana:çok üzgünüm:
off offf yazacak birsey bulamıyorum napcamıda bilmiyorum mal gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…