Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam Canlarım..
Ay ne kadar güzel yazmışsınız. Evet Erkekler Nankör ve Odun
Godescim iki gözüm benim Kocamda aynı.. Sanki Gelinlik falan beğeniyor.Girdiği Mağazadan çıkamaz, her seferinde tartışırız. Ayrıcada Teşekkür Kelimesini Erkekler bilmiyor. Yemeklerini hazırla, süprizler yap, çamaşırlarını yıka ammaaa hepsi boş. Ama napalım yinede çok sevimli keratalar. Öptüm sizi.
Benim uyuzda evde bugün. kaydirigubbakcemile3

evet canım o kadar şey yapıyorlar ama genede bırakamıyoruz seviyoruz galiba uyuzları :))))
oh kocacın evde bizimkide 1 ay gitmeyecekmiş. Kafasını toplayacakmış :))) Çok merak ediyorum bakim 1 ay boyunca kaç kere dışarı çıkacak. Ev kuşu yaaa.

kızlar slmmm nasılsınız beni unuttunuzmu giremiyorum internet yoktuda misafirlikteyim şuan godes tüpbebek yaptırdınmı varmı hamiş kızllar benim eşim l arginin diye ilaç içiyo 2 aydır ama tık yok hala =((öpüyorummmm

canım hoşgeldin. Unuturmuyuz hiç aşk olsun valla.
ben tüp bebek ilaç kullanamya başladım canım ama transfer için daha 1 ay sonra olur herhalde uzun protokol benimki. Sen neler yapıyorsun canım. niye girmedin bayadır.

ınternetim yok demişsin canım yeni gördüm. ınşallah eşinin içtiği ilaç biran önce etkisini gösterirde hamile kalırısın tatlım.

yok yaaaaaaaaaaaaa godesssssssssss bunalımlardayım şimdi dokdor sitesine girdim nezamandır girmeyince genç anne olun anne olmayı geciktirmeyin diyor yaş 25 se 10 yılımız var demek????seninki niye uzun demek nedemek?yaptırmadınmı tüpbebek zeyno naptı elfkaya???

doyurdunmu karnını bakim.
Şimdi ne oldu eşinle anlat bakalım.

doyurdum yumurta pişşirdim yedim bende açım diye trip yaptım bugun sabahtan beri yollardayız akrabalarını dolaştık eve gelmeden dedim canım iskender istiyo yok dedi ozman başka bişi alalım dedim açım açç kaç saat oldu yok dedi bende yemedim alcaktı alma dedim sorun bu napım ama açtımmm insan bi bisküvi alır dime ama uyuzzz
şimdide yumurtayı o pişirdi ben yedim ohh canıma değsin elide yandı :)))

Sudegursel hoşgeldin tatlım.. ınşallah güzel haberlerini alırız seninde. Bi burdayım bi çıkıyorum..
Eşim evdede. Öpüyorum fıstıklar.

canım biz zeynoyla beklemedeyiz dr defterini şimdilik kapattık:a015:

ya sen yazılan çizilene kafanı takma tatlım Kısmet ne zamansa o zaman olacak.
Canım benim gibi yumurtalam sorunu olmayanlara uzun protokol yapıyorlar. Benim yumurta rezervim baya fazla olduğu için yumurtalıkları ilk önce büyümesin diye ilaç falan veriyrlar biraz karışık yani anlayacağım.

onuda ilk defa duydum neden yaaaaa asıl yumurtanın büyümesi lazım deilmi yaaaaaaaaaa çok merak ettim bak şimdi kızmayın nolur yaa çokmu soru soruyorum öyleyse yanıtlamayadabilirsiniz kızlar öptmmm

onuda ilk defa duydum neden yaaaaa asıl yumurtanın büyümesi lazım deilmi yaaaaaaaaaa çok merak ettim bak şimdi kızmayın nolur yaa çokmu soru soruyorum öyleyse yanıtlamayadabilirsiniz kızlar öptmmm

yok be tatlım. Niye çok soru sorasın. Açıkcası bende tam bilimiyorum ama genelde problemli çiftlere kısa protokol yapıyorlar açıklanamayan infertilite olduğu için bizde uzun protokol yaptılar. Şİmdi ben doğum kontrol hapını kullanıyorum sonra reglimin 21. günü başka llaça başlayacağım ve sonra regli olacağım. Ondan sonra yumurta geliştirici iğne kullanacaım sonrası aşılama ile aynı. Bunu yapmalarındaki sebepte doktorların elinde oluyor artık yumurtaların takibi falan. O yüzden böyle uzun protokol.

anladım canım çok saol çok zor ya çok zor bende şubatta düşünüyorum tüpbebek yani 7 ay bekleyecem şuan durumumuz müsait deil =((

anladım canım çok saol çok zor ya çok zor bende şubatta düşünüyorum tüpbebek yani 7 ay bekleyecem şuan durumumuz müsait deil =((

kısmet tatlım gün doğmadan neler doğar. 7 ay bekleyeceğim diyorsun ama nerden biliyorsun belki bu zaman zarfında hamile kalırsın.
İnşallahhhhhhhhhhhhhhhh

ağzın bal olsun gülüm rabbim herkese versin ama hiçççççç umudum yooookkkk inanmak başarmanın yarısıdır derler ben yarısına bile gelemedim =,,,(( gözümün yaşı kurumuyoki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…