Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
teşekkür ederim hoşbuldum cnm bu sabah geldik eve ne çabukta bitti gitti :) ama insanın evi gibi yook çok özlemişim evimi
sen nasısın cnm :teytey:
Bende iyiyim canım. Evet orası doğru bak.. ınsan evine girdiğinde Evim Evim güzel Evim diyor..
Canımcım zeyno kaçar. Seninde şimdi çamaşırın falan vardır. Kolay gelsin

kıslar ben geldim siz yoksunuz ...en doğalından bi ay geçiyorum..soğan incir ve proxeed dışında bişi kullanmıyoruzz.bakalım bu ay nolcezz.çalışmaları yoğunlaştırcaz bu hafta:)bakalım nolcek.

bu arada mutlu yu çoook merak ediyorum nooolurr mutlu test yaptır inşallah hamilesindirr

selamm tatili yedim geldim :))
özledim sizi anlatın bakalım neler yaptınızz

Ayyyyyyyyyyyy canım hoşgeldinnnnnnnnn
Umarım çok güzel geçmiştir ve bütün pozitif duygu ve düşüncelerle dönmüşsündür.
Sayılı gün gerçektende çabuk geçiyor iyi vea kötü.
Bak sen gittin geldin hala listemizde bir değişiklik yok. (((
Seni kocaman öpüyorum tatlım.opuyorumnanaktana.s.

iklüm gacısı gelmiş anaaa daa dün gitmiş gibi ne kadan çabuk geçmiş günlerr
hoşgelmiş sefa gelmişgamyoncuiremsu

naber ufaklığım.
beni sorarsan acayip yorgunum valla bugün kocamdan nefret ettim. Dün doğum günü vardı biliyorsun. Tabi birsürü hediye geldi. Fakat benim kocam kimsenin aldığını beğenmediği için hediyeleri değiştirmek için 12:30 çıktık evden tam 7 saat boyunca değişim yaptık. O kadar sıkıldımki tek bir mağazada 2,5 saat durulurmu yaaaa. düşün 7 mağazaya girmemiz gerek. Tabanlarım açıyor ya. Mağazalara b.. atıyor yok doğru düzgün yapmıyorlarmışş o yüzden beğenemiyormuş falan filan. Halbuki sorun onun beyninde. Bunu anlamıyor birde diyorki bana yapmayın doğum günü falan yapmayın her yılben böyle uğraşacakmıyım falan dedi. beni çıldırttı. Ağlayacaktım sinirden resmen.
Offff offf çok zor bir adam ya öldürecek beni

naber ablacım nasılsın
nasıl geçti doğumgunu kocanın göynünü yaptınmı :asigim:

ne gönlünü yapcam bee kıl benim kocam o kadar hazırlık yaptım yemek yaptım insanları çağırdım bizim beyimiz bana doğum günü yapmayın diyor yaa. Uyuz

ne gönlünü yapcam bee kıl benim kocam o kadar hazırlık yaptım yemek yaptım insanları çağırdım bizim beyimiz bana doğum günü yapmayın diyor yaa. Uyuz

ablam ne üzülüyon bi daha yapmazsın doğumgünü olur biter allah allah sıkma sen dadlu canını boşver bide onlamı uğraşcan çok bilem yapmışsın kaç saat mağazalarda dolan ben olsam kafayı yerim :mymeka:

ay evet ya mağazada bakıyor şimdi sonra diyorki sende yardım et tamam diyorum bu seferde benim gösterdiğim herşeyede bir şey diyor. Çekip gidicem eve hadi tatsızlık olmasın diye altan alıyorum falan ama içim içimi yedi yani sinirden. He bu arada bir mağazadada bişey beğenemedi onu değiştirmedik. Artık bir kaç gün sonra gene gideriz onu değiştirmek içinde. offfff.

he bu arada erkek milletine iyilik yaramaz. o kadar bütün gün onun için gezdim bir teşşekkür bile etmedi odunnn..

sen niye gidiyon bırak kendi alsın ala ala yaa hem beğenmiyormuş senin beğendiğini naparsa yapsın
bende sinirliyim kocama kahvaltıdan beri bişi yemedim bayılcam gidimde bişiler yiyim gelirim yine ablam
çok özledim ya doya doya dedikodu yapmayı
öpüyorum kendine ii bak opuyorumnanaktan

sen niye kocana kızdın canım hayırıdır.
Hadi yemeğini yede anlat bakim.
He bu arada bizde kahvaltı yaptık. evden çıktık kaç saat sokaklarda gezdik yemek yiyelim diyorum adama evde bir sürü ne güzel yemekler var evde yeriz dedi yaa. Ve eve gelince yedik tabi. ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…