Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aslında 10. gün bugün ne zaman test yapacaksın tatlım..

ay bilmiyorum yaa ne zaman yapsam acaba cuma günü düşünüyorum ama ya da haftaya

salımı gitsem diyorum, daha mı kesin olur. acaba

bu arada eltimin 7 haftlık hamile olduğunu öğrendim çok sevindim sonra kendim aklıma

gelince bir ağlama tuttu beni ağlamaktan şiştim resmen moralim bozuldu

ay bilmiyorum yaa ne zaman yapsam acaba cuma günü düşünüyorum ama ya da haftaya

salımı gitsem diyorum, daha mı kesin olur. acaba

bu arada eltimin 7 haftlık hamile olduğunu öğrendim çok sevindim sonra kendim aklıma

gelince bir ağlama tuttu beni ağlamaktan şiştim resmen moralim bozuldu

Canım bence cuma günü test yapabilirsin. biliyorsun aysadın 10. günü çıkmıştı şimdi bile yaptırsan çıkar aslında ama bence bir kaç gün daha bekle.
Neden moralini bozuyorsunki tatlım kim bilir belki sende hamilesindir.
inşallahhh bu güzel haberi bir kaç gün içinde bize vereceksin.

Canım bence cuma günü test yapabilirsin. biliyorsun aysadın 10. günü çıkmıştı şimdi bile yaptırsan çıkar aslında ama bence bir kaç gün daha bekle.
Neden moralini bozuyorsunki tatlım kim bilir belki sende hamilesindir.
inşallahhh bu güzel haberi bir kaç gün içinde bize vereceksin.

amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn ne kadar umudum olmasada inş. veririm peşimden sizide sürüklerim :)

amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn ne kadar umudum olmasada inş. veririm peşimden sizide sürüklerim :)

yaa umudum yok deme lütfen. Önce sen kendin inancakasınki bebişin tutunsun sana öyle değilmi tatlım. mOral ve inanmak çok ama çok önemli. Allahın izniyle inşallah olacak canım.
Sen açılışı yap sonrada biz peşinden gelicezzzzzzzzzzzz

Hanımlaaaaaar, doktorum "24Haziran da test yapacaksın" demişti bugun aşılamanın 12.günü sizce gidip yaptırayım mı ?

Elfkaya ve Godesciğim, tam 10 Haziran 12.30 gibi yapıldı işte bugün 12. gün... ay dayanamadım gittim idrar testi aldım negatif çıktı :kedi: ay sersem bişi oldum cıktım

Elfkaya ve Godesciğim, tam 10 Haziran 12.30 gibi yapıldı işte bugün 12. gün... ay dayanamadım gittim idrar testi aldım negatif çıktı :kedi: ay sersem bişi oldum cıktım

ya canım idrar testin yanılma payı çok. Kan testinde kesin sonucu öğrenebilirsin. Boşuna moralini bozuyorsun.
İdrar testini regli günün geçtikten sonra anca doğru olduğuna emin olabilirsin. Bir çok idrar testi eğer değerin 30 altındaysa göstermez.

ya canım idrar testin yanılma payı çok. Kan testinde kesin sonucu öğrenebilirsin. Boşuna moralini bozuyorsun.
İdrar testini regli günün geçtikten sonra anca doğru olduğuna emin olabilirsin. Bir çok idrar testi eğer değerin 30 altındaysa göstermez.

Delirmek üzereyim, hemşire ile konuştum "Özgecan git yaptır,zaten gebelige dair başlangıc varsa illa ki çıkacaktır" dedi eşimle konuştum "doktor 24 ü" dedi bekle diyor. Ay neden bnu kadar anlayışsızlar ki ben anlamadım offf ! Her kasılmada regl oluyorum die kalbim agzıma geliyor :gitme:

Delirmek üzereyim, hemşire ile konuştum "Özgecan git yaptır,zaten gebelige dair başlangıc varsa illa ki çıkacaktır" dedi eşimle konuştum "doktor 24 ü" dedi bekle diyor. Ay neden bnu kadar anlayışsızlar ki ben anlamadım offf ! Her kasılmada regl oluyorum die kalbim agzıma geliyor :gitme:

canım heöşirenin dediğine katılıyorum. Zaten başlangıç varsa değerinden belli olur. Eğer psikolojini kötü etkliyorsa eşini dinleme ve yaptır derim.
Bu kaçıncı aşılaman.
Ben 3 kere denedim ama olmadı. O yüzden beklemenin ne kadar kötü olduğunu biliyorum. O yüzden git yaptır ve biran önce sonucu öğren

zeyno nereye kayboldun. bugün buralar çok sessizdi.
Canim fazla kalmadan çıkıyorum son günlerde..
nerdsin sen bakim :eek:klava:
Canım nedendir niçindir bilmiyorum.. ama çok keyifsizim. Kimseyle konuşmak istemiyor canım. Bazen MSN de takılıyorum ama orda bile kimseyle konuşmak istemiyor Canım.
İki hafta sonra eşimin izini başlıyor. Biraz uzaklaşmak iyi gelicek diye umuyorum.
Sizi seviyorum.. opuyorumnanaktan

Canim fazla kalmadan çıkıyorum son günlerde..

Canım nedendir niçindir bilmiyorum.. ama çok keyifsizim. Kimseyle konuşmak istemiyor canım. Bazen MSN de takılıyorum ama orda bile kimseyle konuşmak istemiyor Canım.
İki hafta sonra eşimin izini başlıyor. Biraz uzaklaşmak iyi gelicek diye umuyorum.
Sizi seviyorum.. opuyorumnanaktan

anlıyorum seni tatlım.belkide biraz uzaklaşmak bebek düşüncesinden uzaklaşmak hepimize iyi gelecek aslında.
Tabi tatlım uzak durmak istiyorsan belli bir süre girme canım. Belki o şekilde kendini daha iyi hissedersin.
Bizde seni seviyoruz. Ama bizi tamamen unutma. Arada sıradada olsa merhaba de olurmu.
opuyorumnanaktan

anlıyorum seni tatlım.belkide biraz uzaklaşmak bebek düşüncesinden uzaklaşmak hepimize iyi gelecek aslında.
Tabi tatlım uzak durmak istiyorsan belli bir süre girme canım. Belki o şekilde kendini daha iyi hissedersin.
Bizde seni seviyoruz. Ama bizi tamamen unutma. Arada sıradada olsa merhaba de olurmu.
opuyorumnanaktan
Buralardayım zaten canım.. Yazdıklarınızı okuyorum.Ben Kitap kurduyum. Çok severim kitap okumayı, kitap okuyunca herşeyi unutuyorum. Biraz internetten uzak durup Kitap okuyayım diyorum.
Bakalım hayırlısı olsun be canikom. Bu günleri geride bırakıpta hamileliğimizi konuşacağımız günleri nasip etsin Rabbim. :Saruboceq:

X