Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aslında en iyisi bu .kızlar bu tüp bebek kaç paraya oluyo aşağı yukarı

raporla 2 bin tabi 3 yılı doldurduysan dur hemn düşüme biraz kendini toparla ben öyle yapcam tatil iyi geldi kafam rahat birde biraz işlerim var onları halledıyım sonra sende hemen yapma işine karışmış gibi olmuyımda

birazdan normale dönerim...insanız rabbim güç yetiremeyeceğimiz dert vermeyeceğini taahhüt etmiş..buna da alışırız elbet

hayalbazcım inan çok üzüldüm karnıma kıramplar girdi inanki benim ne olacak bakalım
göğüslerim acıyor birde sabah ateşimi ölçüyorum 0.2derece artışta şimdilik

bugun negatifliğim üstümde adetliyken pozitif olamıyorum :1no2:

ya bu millet ne şanslı koca gölde balığı tek oltayla tutuveriyolar.biz her bi tarafından ağ atıyoruz bi balık denk gelmiyo.bide ikiz hayalleri kuruyorum öyle haylperestim ki..
katılıyorumsenağlama

benimde tek korkum o YA OLMAZSAAA

Hemen hamile olasım var evet hemen hatta yarın 9 aylık hamile olasım var. ıçimde sürekli çırpınan bir kuş çaresizlik içinde kanat çırpıyor bir türlü yolunu bulup özgürlüğe kavuşamadan. derinlerden derinlerden ötüyor ama kimse duymuyor duyamıyor.
Evet bugün hamile olasım var. içimdeki kuşu özgür bırakasım var özgürce ötmesi ve kanat çırpması için azat edesim var.

ahhhhh canım benim seni en iyi anlayanlardan biriyim, burda senden bi önce benim negatif çıktı biliyorsun ne yapalım be tatlım allahtan yani elden hiç bir şey gelmiyor ki. allah hepimize o güzel duyguyu nasip edecek inşallah ama vaktimiz var demek ki. ben atlattım şu anda iyiyim sende üzülme, üzüldükçe kendimize yapıyoruz psikolojimizi daha çok etkiliyoruz. zaten bence psikolojimiz bozuk aklımızda hep o var diye olmuyo. rabbim her şeyin hayırlısını versin. tekrar söylüyorum HER ŞERDE BİR HAYIR ARAYIN DEMİŞ RABBİM.

yapma be tatlım karamsar olma hayat bu inişli çıkışlı. inşallah bizde birgün çıkacağız bebişlerimizle.

artık inşallah falanda yazamıyorum nedense çok karamsarım bu akşam. benim artık mücadele edecek halim kalmadı galiba. Pes etmeye başlıyorum sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…