Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
prediktöre mirediktöre gerek kalmadı..dışarı çıkmışken sağlık ocağına tekrar uğrayıp şansımı deneyim dedim.ve sonucum çıkmış.koskocaman bir NEGATıF 2.28 çıkmış değerim.bu ay da bana gözlerimden dökmek ve size de teselli etmek düştü beni..bu kadar tedaviye rağmen hamile kalamıyorum.çocuk sahibi olamıcakmıyım bilmiyorum.kaldım öyle zınk die kızlar halim fena ..rabbim hayırlısını verdi biliyorum..ama gözyaşlarımı tutamıyorum
Canım benim :teselli:
Öyle düşünme. Kaç kez tüp bebek deneyipte tutmayan var be canım. Bazılarının hemen tutuyor bazılarının ise geç tutuyor. Ağla ve rahatla içine atma canım. Bana doktorum demiştiki
BÜYÜK BıR GÖL DÜŞÜN. GÖLÜN ıÇı BALIK DOLU. SEN OLTAYI ATTIĞINDA HEMEN BALIK TUTACAKSIN DıYE BıŞEY YOK. YA TUTARSIN YA TUTAMAZSIN.
Hamilelikte böyle bişey canım. Bir gün tutacak. Bu da bizler için bir sınav.

godes elifkaya haylbaz aren zeyno ve ben oo kızlar maşallah yanlız hırıp cıkıyonuz ama olsun
kıss elifkaya pozitif ol içimi baayma zaten sıcaktan mayıştık napalıam allahta bizi böyle deniyo elden bişe geliyomu güzel seyler düşün serdarın mikro şarkısını koy mesela

Öyle düşünme. Kaç kez tüp bebek deneyipte tutmayan var be canım. Bazılarının hemen tutuyor bazılarının ise geç tutuyor. Ağla ve rahatla içine atma canım. Bana doktorum demiştiki
BÜYÜK BİR GÖL DÜŞÜN. GÖLÜN İÇİ BALIK DOLU. SEN OLTAYI ATTIĞINDA HEMEN BALIK TUTACAKSIN DİYE BİŞEY YOK. YA TUTARSIN YA TUTAMAZSIN.

ya bu millet ne şanslı koca gölde balığı tek oltayla tutuveriyolar.biz her bi tarafından ağ atıyoruz bi balık denk gelmiyo.bide ikiz hayalleri kuruyorum öyle haylperestim ki..

prediktöre mirediktöre gerek kalmadı..dışarı çıkmışken sağlık ocağına tekrar uğrayıp şansımı deneyim dedim.ve sonucum çıkmış.koskocaman bir NEGATİF 2.28 çıkmış değerim.bu ay da bana gözlerimden dökmek ve size de teselli etmek düştü beni..bu kadar tedaviye rağmen hamile kalamıyorum.çocuk sahibi olamıcakmıyım bilmiyorum.kaldım öyle zınk die kızlar halim fena ..rabbim hayırlısını verdi biliyorum..ama gözyaşlarımı tutamıyorum

agla rahatla napalım kısmet demekkı bugun degilmiş inanıyorum hepimiz bir gün hamile kalcaaz demekki gününe daha var

BÜYÜK BİR GÖL DÜŞÜN. GÖLÜN İÇİ BALIK DOLU. SEN OLTAYI ATTIĞINDA HEMEN BALIK TUTACAKSIN DİYE BİŞEY YOK. YA TUTARSIN YA TUTAMAZSIN.

harbii öyle haa ne güzel ornek vermişsin yanlız oltayı atan kocalar ama dert eden biz mafoldumben

kızlar size umut olamadım .korkum da bi kat daha arttı.2. aşılama da tutmadı. iki buçuk sendir hadi askerliği ilk baştaki uyduruk korunmalarımızı çık birbuçuk yıldır bebeğimiz olmuyo.önümü göremiyorum.biliyomusunuz hep böyle düşünürdüm eskiden beri hayatta her istediğim er geç oluyo acaba çocuk sahibi mi olamıcam die o da daha çok korkutuyo beni

kızlar benim çıkış saatim geldi toparlanmam lazım. canım hayalbazım ağla ağla ama olumsuz düşünme. tıp ilerlemiş bizde yumurta eşimizde sperm olduktan sonra mutlaka olacak birgün.
öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

hayalbaz senin bu tedavi aşılama sonucumuydu yoksa tüp bebekmi
ne yalan söyliyim tüp bbekte olumsuz cevabı alırsam o anı düşünmek istemiyorum yaşasam bayaa yıkılırım alahım hiçbirimizi üzmesin yıpratmasın olcaksa bekletmeyi olmucaaksada olur sonuca vardırsın sabırla

:ecrin_bebek:
hayalbaz senin bu tedavi aşılama sonucumuydu yoksa tüp bebekmi
ne yalan söyliyim tüp bbekte olumsuz cevabı alırsam o anı düşünmek istemiyorum yaşasam bayaa yıkılırım alahım hiçbirimizi üzmesin yıpratmasın olcaksa bekletmeyi olmucaaksada olur sonuca vardırsın sabırla

benim 2.aşılamaydı. tüpe geçmeyi hem kendime yediremiyorum hemde sonuç negatif olursa dediğin gibi fena yıkılırım bende.bende düşünmek istemiyorum

kızlar size umut olamadım .korkum da bi kat daha arttı.2. aşılama da tutmadı. iki buçuk sendir hadi askerliği ilk baştaki uyduruk korunmalarımızı çık birbuçuk yıldır bebeğimiz olmuyo.önümü göremiyorum.biliyomusunuz hep böyle düşünürdüm eskiden beri hayatta her istediğim er geç oluyo acaba çocuk sahibi mi olamıcam die o da daha çok korkutuyo beni

canım ya 2. aşılamanmış önümüzde daha ne tadaviler var rahat ol ya baktık olmuyo tüp bebek geciş
hıı bende senin gibi bişe istiyim er gec olur cok yıpransamda olur gec olsada olur eminim bu işimizde böyle olcak sonunda olcak yani o yüzden suan ezan okunuyo ezanın yüzü hürmetine inşallah olcak sabırla beklemeyi sabır etsin yaradan

tüpten çok herkese laf anlatması zor.merakla soran gözler ve sözler.şimdi bile herkes olmuyo heralde die konuşuyo.yok şunu iç yok bunu ye.daha ben anneme söylemdim aşılamaları nası anlatcam tüp bebeği zırt die ya

canım seni çok iyi anlıyorum. Bende senin gibi düşünüyorum. Bak bende 4. aşılama yaptırıcam. her test sonucunda senin gibi dünyam yıkılıyor sonra birkaç güne alışıyorum ve sonra yeni umutlar tekrar başlıyor tatlım.
Ama muhakak rahim filmi çektir. Çok önemli gerçektende.
Bak demişsin ya eskiden beri istediğim herşey geç oluyor diye. Aynen benimde öyle daha önceden yazmıştım buraya. Hep mücadele ederek istediklerime kavuştum. Ama hiç pes etmedim ve en sonunda kazandım. Bu seferde öyle olacak tatlım. Senin içinde geçerli tabi. pes etemeden istediğimizi elde edene kadar yılmadan arada sırada kökeslensekde başaracağız. Önce inanç.

tüpten çok herkese laf anlatması zor.merakla soran gözler ve sözler.şimdi bile herkes olmuyo heralde die konuşuyo.yok şunu iç yok bunu ye.daha ben anneme söylemdim aşılamaları nası anlatcam tüp bebeği zırt die ya

kimse bişey demek zorunda değilsin tatlım Ailene söyleme tabiki. ben öyle yapıyorum.Kafamda rahat kimse bu sefer tuttumu test yaptırdınmı gibi sorularla gelmiyor karşıma. Hamile kaldığımda da doğal yollarla oldu diyecem.

:ecrin_bebek:

benim 2.aşılamaydı. tüpe geçmeyi hem kendime yediremiyorum hemde sonuç negatif olursa dediğin gibi fena yıkılırım bende.bende düşünmek istemiyorum

yediremiyorum deme bende hiç bi sorun yok eşimin sperm sayısı 270 milyon buna ragmen napalım tüp bebk diyorum ama olumsuz cevap alırsam yıkılırım amaan güzel düşünelim güzel olsun olcak isşallah
kızlar meryem süresini okuyalım valla kendimden utanıyorum bebek bebek diyorum napıyorum alahtan istemek için hiç bişe
kızlar allah sevdigi kullarını denermiş bişe verirken gec veriirmişki kulum benden duasını istegini el açıp yaşvarsın diye allaha el açıp istemek yaradanı cok mutlu edermiş
allah şöyle buyurmuş kım benden el acıp bişe isterse onu red etmeye haya ederim demiş

kimse bişey demek zorunda değilsin tatlım Ailene söyleme tabiki. ben öyle yapıyorum.Kafamda rahat kimse bu sefer tuttumu test yaptırdınmı gibi sorularla gelmiyor karşıma. Hamile kaldığımda da doğal yollarla oldu diyecem.

aslında en iyisi bu .kızlar bu tüp bebek kaç paraya oluyo aşağı yukarı

nese burda efkam kesmekle olmuyo gidim namaz kılıyım bare sizede bol bol dua edıyım hayalbaz sanada sabırlı olman için etcem

yediremiyorum deme bende hiç bi sorun yok eşimin sperm sayısı 270 milyon buna ragmen napalım tüp bebk diyorum ama olumsuz cevap alırsam yıkılırım amaan güzel düşünelim güzel olsun olcak isşallah
kızlar meryem süresini okuyalım valla kendimden utanıyorum bebek bebek diyorum napıyorum alahtan istemek için hiç bişe
kızlar allah sevdigi kullarını denermiş bişe verirken gec veriirmişki kulum benden duasını istegini el açıp yaşvarsın diye allaha el açıp istemek yaradanı cok mutlu edermiş
allah şöyle buyurmuş kım benden el acıp bişe isterse onu red etmeye haya ederim demiş

evet haklısın bende çok ihmal ediyorum duayı .bide din kült. öğretmeniyim açıp bi sayfa kuran okuduğum yok.bana müstehak bunlar

evet haklısın bende çok ihmal ediyorum duayı .bide din kült. öğretmeniyim açıp bi sayfa kuran okuduğum yok.bana müstehak bunlar

yaa öyle deme alla alla:eek:klava:
ne alakası var. Birşeyleri yapmasanda Allah senin kalbini görüyor sonuçta. Lütfen öyle düşünme

X