Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
günden geldim hepi topu 5 kişiyiz ama 2 tanesi karnı burnunda hamile bende aralarında adet sancısı çekiyorum:sinifsinif: bitek benim bebeeem yok
offfffffff hayalbazz nedir bu başına gelen valla çok şaşırdım okurken

günden geldim hepi topu 5 kişiyiz ama 2 tanesi karnı burnunda hamile bende aralarında adet sancısı çekiyorum:sinifsinif: bitek benim bebeeem yok

peki diğer kişilerin yaşları ne bakim senin gibilerimi

Ay ben sana kıyamam :teselli:
seninde olucak Hayatım. Ama diyorumya nazlı bizimkiler nazlı..

mafoldumben ıÇıM SIKILDI YAAA NE ZOR YAAA NıE EVLENDıM Kı BEN YAAA NE ZORUM VARDI ERKENDENN KEŞKE EVLıLıK ZORUNLU BıŞı OLMASAYDI mafoldumben

hayal arkadaşım vardı bakamadım. yeni gördüm. şaka gibi yani. belki vardır bir hayır bunda.

:roflol:almesiniz kızlar eşimde aynen diyoki gelsin kızsa sacını ceksem erkekse kulagını beni böyle bekletmeyi sorcam onlara diyo
bende diyorumki eşeogul eşşek nolcak beni ugraştıroyolar eşimede bana kızıyo ucu ona dokunuyomuş

mafoldumben İÇİM SIKILDI YAAA NE ZOR YAAA NİE EVLENDİM Kİ BEN YAAA NE ZORUM VARDI ERKENDENN KEŞKE EVLİLİK ZORUNLU BİŞİ OLMASAYDI mafoldumben

canım iyikide erken evlenmişsin. bak en azından bir sorun olunca erken başlıyorsun. benim gibi olsaydın. ben geç evlendim. birde sanki çok küçüğüm gibi ilk 8 ay çocuk düşünmedim aman evliliğe alışalım hikayesine sanki hemen olacak. hala uğraşıyoruz işte.

mafoldumben İÇİM SIKILDI YAAA NE ZOR YAAA NİE EVLENDİM Kİ BEN YAAA NE ZORUM VARDI ERKENDENN KEŞKE EVLİLİK ZORUNLU BİŞİ OLMASAYDI mafoldumben

kıss ole deme bak ben olaya nasıl bakıyom ben 23 evlendim evlilkte idal yaş bana göre 27 ee suan 27 gircem 3 sene eşimi evliligimi düzene oturtma dönemi farzediyorum hala evlenmmeiş sayıyırom nezaman bebeşim olursa ozaman yuva kurdum dicem dşünüyorumda bazı seyın üstesinden gelirken bebiş zor olurdu herseyde hayır var bebek olana kadar inanıyorum herseyın üstesinden gelcem gec evlenmeden yana oldugum için bebek gecde olosa sorun olmaz
hıı babamın evinde beklerdim deme sakın babamın evinde koca yok gece kokturgumda öyle bi sarılıyorumkı eşimede diyorum işte bitek bu zamanlarda işe yarıyosun diye

prediktöre mirediktöre gerek kalmadı..dışarı çıkmışken sağlık ocağına tekrar uğrayıp şansımı deneyim dedim.ve sonucum çıkmış.koskocaman bir NEGATıF 2.28 çıkmış değerim.bu ay da bana gözlerimden dökmek ve size de teselli etmek düştü beni..bu kadar tedaviye rağmen hamile kalamıyorum.çocuk sahibi olamıcakmıyım bilmiyorum.kaldım öyle zınk die kızlar halim fena ..rabbim hayırlısını verdi biliyorum..ama gözyaşlarımı tutamıyorum

prediktöre mirediktöre gerek kalmadı..dışarı çıkmışken sağlık ocağına tekrar uğrayıp şansımı deneyim dedim.ve sonucum çıkmış.koskocaman bir NEGATİF 2.28 çıkmış değerim.bu ay da bana gözlerimden dökmek ve size de teselli etmek düştü beni..bu kadar tedaviye rağmen hamile kalamıyorum.çocuk sahibi olamıcakmıyım bilmiyorum.kaldım öyle zınk die kızlar halim fena ..rabbim hayırlısını verdi biliyorum..ama gözyaşlarımı tutamıyorum

çok üzgünümm :nazar:

prediktöre mirediktöre gerek kalmadı..dışarı çıkmışken sağlık ocağına tekrar uğrayıp şansımı deneyim dedim.ve sonucum çıkmış.koskocaman bir NEGATİF 2.28 çıkmış değerim.bu ay da bana gözlerimden dökmek ve size de teselli etmek düştü beni..bu kadar tedaviye rağmen hamile kalamıyorum.çocuk sahibi olamıcakmıyım bilmiyorum.kaldım öyle zınk die kızlar halim fena ..rabbim hayırlısını verdi biliyorum..ama gözyaşlarımı tutamıyorum

ah canım ne diyicem bilemiyorum tabi üzülme demiyeceğim. Hıçkıra hıçkıra ağla tatlım. Herşeyiin hayırlısı demekten başka bişey gelmiyor elimden.

çok üzüldüm canım. boşunamı aşılama ile oyalanıyoruz diye düşünmüyor değilim.
neyapalım hayalbaz bir şekilde devam. dün sen mi hanginiz papatya diye bir arkadaşın mucizesini aktarmıştınız. kısmet şans işi. zamanı gelince olacak. ağlama beni de ağlatacaksın zaten kendimi çok iyi hissetmiyorum. dün gece yatakta hep ağaldım.

X