Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
2 gündür acayip sancım vardı demekki bundanmış. daha tam sökülmedi. bugünden arayıp mı randevu alsam.
Canım kanaman başladıysa ara istersen. Akıntım az da olsa benim mesela Doktor onu ilk gün diye hesaplamaya başlar. Bence ara.. Aşılama mı yaptırcaksın tekrar??

godes canım benim normalde 18-19 unda regl olmam gerekirken bugün oldum. ilk defa bu kadar erken oldum. son 1 senedir. genelde 28-29 günde bir oluyordum.

gazan mübarek olsun senin geçen ay gecikmişti die hatırlıyorum.demek geçen ay gecikenler bu ay erken oluyoçgodesin de geçen ay erken oldu bu ay olmak bilmedi

gazan mübarek olsun senin geçen ay gecikmişti die hatırlıyorum.demek geçen ay gecikenler bu ay erken oluyoçgodesin de geçen ay erken oldu bu ay olmak bilmedi
ayyyy evet hayalbaz kız.. bende geçen ay erken oldum. bu ay iki gün gecikti anam..

bu seferde aşılama deneyim. tüp bebekte olacak bir olumsuzluğu kaldıramam. hazır değilim. 2.aşılamaya bile cesaretsizim ama yaptıracağım.

bu seferde aşılama deneyim. tüp bebekte olacak bir olumsuzluğu kaldıramam. hazır değilim. 2.aşılamaya bile cesaretsizim ama yaptıracağım.

zaten tüp için çok erken ndeğil mi sizin daha 1 kere aşılama oldun.probleminiz bilem yok kocanla ayrı yerlerde olduğun için yaptırıyodun sen dimi.aslında iyi işte siz ayrı olduğunuz için zırt pırt bebek soran olmuyodur heralde

godes canım benim normalde 18-19 unda regl olmam gerekirken bugün oldum. ilk defa bu kadar erken oldum. son 1 senedir. genelde 28-29 günde bir oluyordum.

canım geçen yada bana öyle oldu 1 hafta önce oldum. Hiç öyle olmazdım. DOktora gittim tahlilde hamile olduğum çıktı ama 2 gün sonra değer düştü yani tutunamadı. bence doktorla konuş tatlım.

zaten tüp için çok erken ndeğil mi sizin daha 1 kere aşılama oldun.probleminiz bilem yok kocanla ayrı yerlerde olduğun için yaptırıyodun sen dimi.aslında iyi işte siz ayrı olduğunuz için zırt pırt bebek soran olmuyodur heralde

evet erkende sabırsızım. sorana aynı yerde değiliz denk gelemiyoruz diyorum. bu ay da güya yumurtlama gününü normal adetime göre ayarladım gittim ankaraya. erken olduğuma göre erken yumurtlamışım. yine ayarlayamamışım.

Hayalbazcım

tik tak tik tak tik tak zaman azalıyor canım sonucu öğrenmen için. Valla en az senin kadar sabırsızım şuan işim var. Bir kapatıyorum kk yı sonra belki erken haber gelmştir diye gene giriyorum.

evet erkende sabırsızım. sorana aynı yerde değiliz denk gelemiyoruz diyorum. bu ay da güya yumurtlama gününü normal adetime göre ayarladım gittim ankaraya. erken olduğuma göre erken yumurtlamışım. yine ayarlayamamışım.

of canım benim ya yumurtlama testi alsan be tatlım 24-36 saat öncesinden haberin oluyor. İşine yaramazmı.

evet tik tak tik tak..bi saat sonra falan öğrenirim kızlar hemen haber vercem size merak etmeyin.ama korkuyorum.olmazsa yaz tatilinde kendim çalışıtrım artıkın bolbol

kızlar testi bi tane semt polikliniğinde yaptırdım sonucu elime vermicekler doktora gitcem o vercek buna sinir oldum biras gerçi doktor tatlı ama olsun üzülsem üzülemem sevinsem sevinemem rahat rahat

kızlar testi bi tane semt polikliniğinde yaptırdım sonucu elime vermicekler doktora gitcem o vercek buna sinir oldum biras gerçi doktor tatlı ama olsun üzülsem üzülemem sevinsem sevinemem rahat rahat

ya ne alaka çok işim var de hemen elinden al ve çık. Sanki sen bakamıyorsun. yada telefon aç çok yoğunum gelemeyeceğim sonucu faxlarmısını yada mail atarmısını de.

ya ne alaka çok işim var de hemen elinden al ve çık. Sanki sen bakamıyorsun. yada telefon aç çok yoğunum gelemeyeceğim sonucu faxlarmısını yada mail atarmısını de.

ya evimin yakınlarında test yaptırabileceğim bi yer yok burası bialt sokağımda devletin sağlık ocağı gibi bi yer zaten ben gebelik testi yaptırcam deyip yaptıramıyosun önce kadın doğum muayenesi alıyosun doktorun yanına giriyosun o istetiyo testi yoksa yok:)sonrada gidip sonucu doktordan alıyosun devletin özeldeki rahatlık yok ki burda muhatab yok karşında.mail falan ohooooo mümkün diil neyseki evime yakın burası ama işte sonuçeyvahedigeldismile

X