Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
he he he iki kağıt üstüne birine aşılama birine tüp yazdım katladım karıştırdım ve gözüm kapalı seçtim aşılama çıktı :))))
sizce bu hareketim kafayı yediğimin göstergesi olabilirmi ??
:roflol::roflol::roflol:
Az mola verdim :kahve:
Godescim en doğru karar bence vereliniortak

ahanda behlülüm geldii:asigim:

Ayyy temizlik için en olmayacak günü seçmişim. Bu ne sıcak ya. Şimdiden terledim ben. Fena bunaldım. Bu ev hanımlığı hiç kolay değilmiş. Yarın Çankayaya gidip Başbakandan ev hanımlarına emeklilik rica edicem zemuszemus
Oh bekarlık sultanlıktı ya gerçekten. O zamanlar evde iş paylaşımı yapıyorduk. Şıp diye bitiyordu.

Ayyy temizlik için en olmayacak günü seçmişim. Bu ne sıcak ya. Şimdiden terledim ben. Fena bunaldım. Bu ev hanımlığı hiç kolay değilmiş. Yarın Çankayaya gidip Başbakandan ev hanımlarına emeklilik rica edicem zemuszemus
Oh bekarlık sultanlıktı ya gerçekten. O zamanlar evde iş paylaşımı yapıyorduk. Şıp diye bitiyordu.

katılıyorum sana tatlım. Gerçekten zor iş valla ben hiç sevmiyom temizlik yapmayı. Heleki bu sıçakta of yani..

başkana selamımı söle o beni tanırr :1closedeyes:

Oyyy oyyyy ben kaçayım yine. Yoksa bitmeyecek.
Godes canım hangimiz normalizki???

Evlerinde lambaları yanıyor. Göz göz olmuş ciğerlerim yanıyor.
Beni gören deli olmuş sanıyorrrr... Ölürümde ayrılamam yar senden.. :dance:

ne verdimmi şimdi yani :)))))
Kızım sen 2 yıla kadar 2 kere anne olursun merak etme. Tüp bebek yaptırmana geek kalmayacak senin :)))

yok be ablaaa nerdeee hiç sanmıyorum normal yolla olacağını
2 yıl sonra 23 yaşında oluyom ssk karşılasın bi kısmını die bekliyorum yoksa beklemem bile:sinifsinif:

godes canım benim normalde 18-19 unda regl olmam gerekirken bugün oldum. ilk defa bu kadar erken oldum. son 1 senedir. genelde 28-29 günde bir oluyordum.

2 gündür acayip sancım vardı demekki bundanmış. daha tam sökülmedi. bugünden arayıp mı randevu alsam.

X