Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım seninde yaşın daha çok büyük deil biraz dinlen istersen sende olmazmı kafan dağılırrr olumunekankayizsmile

Canım sonuç negatif bile olsa yılmak yok pes etmeden yolumuza devam edicez. Biraz ara verirsin o zaman sende be tatlım. Bakarsın o süre içinde kendiliğinden geliverir bebişin. Ben her adet olduğumda iki gün ağlıyorum sonra geçiyor. Normal yani psikolojimiz kaldırmıyor artık. Dengesiz gibi bişey oldum ben. Ne zaman ağlayıp ne zaman güleceğim belli olmuyor tatlım. Mevlam ne eylerse güzel eyler.. Vardır herşeyde bir hayır canım benim.
ınşallah pozitif sonuç alırsın canım!!! :Saruboceq:

Kız bu sinem tatilden geldi nereye kayboldu?? Çamaşır yıkıyordu en son gördüğümde.
Sinemmmmmmmmmmmmmmmmmm
sesime gelllllllllll

bayanssulusmile <--- Godes
:hulya: <-- ıklim
sempatiksalakcinni <-- Zeyno
<-- Elif
<-- Sinem
:teytey: <-- bu da sen ol inşallah bugün Hayalcim

hayalbazcım hadi hayırlısı olsun tatlım. ınşallahhhhhh bu sefer oldu tatlım. Valla kendim hamile olmuş kadar sevincem yaaa.
Şimdiden ya olmazsa ne yaparım falan diye düşünme ya bir sonucu alalım ondan sonra düşünürsün.
AY çok sabırsızlandım valla. Hemen mail atsınlar söylede. Sen bir daha oraya git sonucu almak için zaman kaybedicez bizde merakla bekliyoruz.

canım inşallah iyi sonuç alırsın bunlara gerek kalamz. ama rahim filmini o kadara çektirmezsin. senin kurumunda emekli sandığı değil. ben adana başkentte 30 tl fark ödeyerek çektirdim rahim filmini. güvencen varsa sadece fark ödüyorsun. sgk ile anlaşmalı özel bir kuruma git.

kızzz rüküş değil bak parfüm fışkırtıyor.
Güzel hatun diye şettirdim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…