Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
valllamı kız aramızda 5 dk yol var. Gelip dönücenmi hemen. Yoksa kalıcanmı

annemin amcası hastaymış annemle orda buluşcaz akşama döncem ablam bi aksilik olmazsa en kısa zamanda görüşmek istiyorum bende senle bakalım bi zman uydururuz kaydirigubbakcemile5

annemin amcası hastaymış annemle orda buluşcaz akşama döncem ablam bi aksilik olmazsa en kısa zamanda görüşmek istiyorum bende senle bakalım bi zman uydururuz kaydirigubbakcemile5

ay canım çok geçmiş olsun. Yorucu bir gün olacak senin için yollarda git gel..
Valla bir gün geldiğinde vaktinde olduğunda evimde ağırlamak isterim seni tatlım.

ay canım çok geçmiş olsun. Yorucu bir gün olacak senin için yollarda git gel..
Valla bir gün geldiğinde vaktinde olduğunda evimde ağırlamak isterim seni tatlım.

inşallah ablam seninde yolun bu tarafa düşerse bende seni ağırlamak isterim zevkle :kahve:

benim yolmun düşmesi imkansız gibi birşey hiç tanıdığım yok o taraflarda. Ama bak sen sık sık geliyorsun. hem ufak olan sensin önce sen dime.

ohaoldumsmile taamm benim ufak olan önce ben geliyom :icecream:

canım yarın yorulucan yatsana sen.

genciz bişi olmaz zaten bugun 5 saatlik uykuyla duruyom nasıl durdum bende hayret ettim kendime :bbo: ayy kısss dün yüzümü kapıya çarptım çenem mosmor oldu kakılmış gibi o kadar yolu bu suratla nasıl gitcem yaa:kedi:

genciz bişi olmaz zaten bugun 5 saatlik uykuyla duruyom nasıl durdum bende hayret ettim kendime :bbo: ayy kısss dün yüzümü kapıya çarptım çenem mosmor oldu kakılmış gibi o kadar yolu bu suratla nasıl gitcem yaa:kedi:

hadi bakalım Tabi ben yaşlı olduğum için gençlerin halinden anlayamıyorum.
Ay canım çok geçmiş olsun. Nasıl becerdin o işi ya. herkez dayak yemiş sanıcak :)))

çok sakarımm dayak yemiş gibi oldum acısıda cabası hee ohaoldumsmile

hadi bakalım Tabi ben yaşlı olduğum için gençlerin halinden anlayamıyorum.
Ay canım çok geçmiş olsun. Nasıl becerdin o işi ya. herkez dayak yemiş sanıcak :)))

bak işte onun sırrını veremem kimse benim gibi çarpıp çenesini mosmor edemez beceri ister bu sakarlık bile guclubacismile

bak işte onun sırrını veremem kimse benim gibi çarpıp çenesini mosmor edemez beceri ister bu sakarlık bile guclubacismile

normalde bende çok sakarım genelde ayağımı çok çarparım ama hiç kapıyla yakın temasa geçmedim :))))))))

normalde bende çok sakarım genelde ayağımı çok çarparım ama hiç kapıyla yakın temasa geçmedim :))))))))

ooo acayip bişi o yaa sinek gibi yapışıyon sona bide başında yıldızlar dolanıyor tavsiye ederim ben ayağımı çarpınca çok kızarım kendime ayaklarım fazlalık gibi gelir kaydirigubbakcemile3

X