Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam Kızlar..
Adetime daha bir hafta var ama ağrılarım erken başladı. Sanki her an adet olucakmışım gibi mafoldumben
Kasıklarımdaki ağrılarda azdı. Bacaklarıma vuruyor. Sanki saatlerce yol yürümüş gibi hissediyorum kendimi. Offf yaaaa mafoldumben

of canım ya inşallah olmasın yaaa. Artık ağrılara bakarakda bişey söylenmiyorki. Hamilelik belirtileride aynı regli belirtileri gibi aynıymış. :KK43: beklemekten başka bişey gelmiyor elimizden

öyle artık benide 2. günü çağırmıştı ama kocaya kızıp gitmedim bugün düşündüm taşındım en iisi doktoru bi arayım dedim oda yarın çağırdı gidicez artık ne kadar kızsamda kendimede ceza vermiş oluyoprum o yüzden gitmeye karar verdim

öyle artık benide 2. günü çağırmıştı ama kocaya kızıp gitmedim bugün düşündüm taşındım en iisi doktoru bi arayım dedim oda yarın çağırdı gidicez artık ne kadar kızsamda kendimede ceza vermiş oluyoprum o yüzden gitmeye karar verdim

ya tatlım niye kızmıştınki. Eğer memnun değilsen değiştir doktorunu

sen nasılsın godes ben bayadır giremiyordum girsemde kimse olmuyordu

bende iyi diyim iyi olim tatlım beklemekle geçiyor ömrüm. :))) biran önce iğnelere başlamak istiyorum bende bir regli olsamda başlasam ya. Geçen ay 7 gün önce oldum regli olmiyim diye dua ederken. Bu ayda olim diye bekliyorum şimdide tam gününde olur yada geçikir nasıl birşey bu ya

bende iyi diyim iyi olim tatlım beklemekle geçiyor ömrüm. :))) biran önce iğnelere başlamak istiyorum bende bir regli olsamda başlasam ya. Geçen ay 7 gün önce oldum regli olmiyim diye dua ederken. Bu ayda olim diye bekliyorum şimdide tam gününde olur yada geçikir nasıl birşey bu ya

yok doktora kızmadım eşime kızdım gıcık koca :mymeka: aynen tersini mi dua etsek ne töbe yarabbim aynen benimde öle işte bende yarın başlarım herhalde büyük ihtimal

Evet canım aynen öyle. Hamilemiyim diye ümitlenmiyorum en azından bu ay. Bu ay ayrı bi korkum var acaba diyorum yumurta çatlamadıda kist falan mı oldu diyorum. Onun da cevabını doktora gitmeden alamam. E Doktora da gitmek istemiyorum. Nasıl olsa haftaya belli olur canım. Adet olunca kistde akıntıyla beraber gidiyormu acaba. Ama o da kistten kistte değişir demi. Zaten biri bana hamilesin dese, ilk tekmeği hissetmeden inanmam..
Bu arada Ahukush nerelerde? Merak ettim..

kızlar ben kaçıyorum abim işler değişmiş yarın gidecekmiş anneme gidiyorum ben sonra görüşürüz yine öpüyorum hepinizi allaha emanet olun

Evet canım aynen öyle. Hamilemiyim diye ümitlenmiyorum en azından bu ay. Bu ay ayrı bi korkum var acaba diyorum yumurta çatlamadıda kist falan mı oldu diyorum. Onun da cevabını doktora gitmeden alamam. E Doktora da gitmek istemiyorum. Nasıl olsa haftaya belli olur canım. Adet olunca kistde akıntıyla beraber gidiyormu acaba. Ama o da kistten kistte değişir demi. Zaten biri bana hamilesin dese, ilk tekmeği hissetmeden inanmam..
Bu arada Ahukush nerelerde? Merak ettim..

evet canım hatta ben ultrasonda elini kolunu kafasını görmeden inanmayacağım o boyuta geldim. Kistten kiste değişir canım. Normalda içi sıvı doluysa kendinliğinden gidiyor ama kan varsa gitmiyor.
Ahukushda benimle aynı 3günü falan kaldı regli olmayı bekliyor oda. Yada inşallah olmaz. Eğer olursa tüp bebek öncesi küçük bir müdahale yaptırması gerekiyor.

Son düzenleme:
evet canım hatta ben ultrasonda elini kolunu kafasını görmekden inanmayacağım o boyuca geldim. Kistten kiste değişir canım. Normalda içi sıvı doluysa kendinliğinden gidiyor ama kan varsa gitmiyor.
Ahukushda benimle aynı 3günü falan kaldı regli olmayı bekliyor oda. Yada inşallah olmaz. Eğer olursa tüp bebek öncesi küçük bir müdahale yaptırması gerekiyor.
Hadi bakalım inşallah ikinizde tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsınız canlarım!!!

möerhaba kızlaar
iki gün önce adet olmayınca tahlil vermiştim 110 çıkmıştı
Bu günse değerim104 düşmüş
Dr düşük yapıyor olabilirsin ya da dış gebelikte olabilir dedi
O yüzden iki gün sonra kana tekrar bakılacak
Çok üzgünüm

möerhaba kızlaar
iki gün önce adet olmayınca tahlil vermiştim 110 çıkmıştı
Bu günse değerim104 düşmüş
Dr düşük yapıyor olabilirsin ya da dış gebelikte olabilir dedi
O yüzden iki gün sonra kana tekrar bakılacak
Çok üzgünüm
Ayyy Canım yaaa.. E peki Doktora gitmedin mi muayne icin?? Erken mi daha??

Ayyy Canım yaaa.. E peki Doktora gitmedin mi muayne icin?? Erken mi daha??

Gittim işte canım
O yüzden bi daha bakıldı değere
zaten adet geçince 5 gün tahlil yaptırdım 110 çıktı
İki gün sonra tekrarlayalım dedi dr bakalım sağlıklı mı diye
baktık bugün 104 :gitme: :gitme: :gitme: mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Gittim işte canım
baktık bugün 104 :gitme: :gitme: :gitme: mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben
Canım ağlada rahatla. Ama dur bakayım hemen ümitsizliğe kapılma. Hiç belli olmaz. Canım benim ama bak en azından hamile kalabiliyorsun. Yani mutlaka tutacaktır canım benim. Biliyorum bu üzüntünü hafifletmez ama kendini üzersen bu kadar olucağı varsada olmaz canım.

Canım ağlada rahatla. Ama dur bakayım hemen ümitsizliğe kapılma. Hiç belli olmaz. Canım benim ama bak en azından hamile kalabiliyorsun. Yani mutlaka tutacaktır canım benim. Biliyorum bu üzüntünü hafifletmez ama kendini üzersen bu kadar olucağı varsada olmaz canım.

Haklısın zeynocum
Üzmemeye çalışıyorum
Buna da şükür diyorum
Çünkü iki kere klomen kullandım ikisinde de bişey olmadı
E bi senedir korunmuyorum yine tık yok
Çok üzülüyordum
İnsanın düşüğü olsa bir teselli diyordum
Dua vaktine gelmiş demekki
Buna bile şükür
Rabbim hakkımızdan hayırlısını versin
Şimdi kötü içinden tercih yapıyorum
İnşaallaah normal düşer diye
Dış gebelik değildir diye

Haklısın zeynocum
Üzmemeye çalışıyorum
Buna da şükür diyorum
Çünkü iki kere klomen kullandım ikisinde de bişey olmadı
E bi senedir korunmuyorum yine tık yok
Çok üzülüyordum
İnsanın düşüğü olsa bir teselli diyordum
Dua vaktine gelmiş demekki
Buna bile şükür
Rabbim hakkımızdan hayırlısını versin
Şimdi kötü içinden tercih yapıyorum
İnşaallaah normal düşer diye
Dış gebelik değildir diye
Canım bende bi senedir hiç korunmadım. Klomenide bıraktım. Adet tarihim haftaya. Bende kesin adet olucam yani şimdiden o kadar ağrım varki. Senin ağrın varmıydı peki??

Gittim işte canım

slm tatlım Senin adına çok üzüldüm. umarım dış gebelik değildir tatlım ya.
Ama zeynonun dediği gibi en azında hamile kalabiliyorsun. Peki doktor ilaç verdimi tatlım sanırım bu tür durumlarda ilaç veriyorlar.

X