Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
27 yaşındayım 3 yıllık ta evli canım
Canım benim eşimde çok inatcıdır. Kendini haklı gördüğü konularda kesinlikle benimle tartışmak istemez. Ama ben rahat vermiyorum inatla bu konu konuşulacak deyip alıyorum karşıma. Canım eşimin kuzeni var o da iki gündür evden ayrılmış annesine gelmiş. Onlardada sorun kayınvalide. Aynı evde yaşıyorlardı. Eşide hep annesini tutuyor. Kızda yazık ayrılmaya karar verdi. Kayınvalide yüzünden çok dayak yedi canım.

Sinemcim ailen biliyormu peki senin durumunu?? Ne kadar üzüldüğünü??

anlatmıyorum bılmıyolar ama mutsuz oldugumun farkındalar ben annemlere gittigimde beni gören komsuları sok degişmiş agzı kulaklarından gelmezdi şimdi ise cok durgun diyolarmıs

anlatmıyorum bılmıyolar ama mutsuz oldugumun farkındalar ben annemlere gittigimde beni gören komsuları sok degişmiş agzı kulaklarından gelmezdi şimdi ise cok durgun diyolarmıs
Peki canım benim ne yapmayı düşünüyorsun?? Sana çok özel olmazsa bi soru sorucam cevap vermeyebilirsinde. Eşini seviyormusun??

zeynucum benim eşim degişik yaa ben ona itiraz etmiyim benden mutlusu yok bana dıyokı cok konusma ben senı mutu edigiyim
bende dıyorumkı o zaman kararlar alırken beni düşün diyorum oda işe ne geleni yapıyo tabıkı ya ben hakkımı savundugum zaman fena edepsiz bırı oluyorum

size cok hayranım hiçbişe umrunuzda degil herseyı bı kalemde silebiliyosunuz ama benım için hersey cok zor aman beni rahat bıraksınlar ben eşimle inanyıroum mutlu ourum

evet bende bunu kendime cok sordum ama evet malesef
Canım şunu diyecektim demekki seviyorsunki katlanıyorsun. Sen ne zaman rahata kavuşursun biliyormusun?? Taşındığın zaman. Eğerki eşin eskidende böyle olsaydı zaten evlenmezdin. Demekki Annesinin etkisi onun üstünde çok. Annelerini bi kenara atsınlar demiyorum kesinlikle ama bu kadar da olmazki. Seninle geçirecek ömrünü Annesiyle değil!!!

size cok hayranım hiçbişe umrunuzda degil herseyı bı kalemde silebiliyosunuz ama benım için hersey cok zor aman beni rahat bıraksınlar ben eşimle inanyıroum mutlu ourum
Bencede canım izin verme seni mutsuz etmelerine. Yok canım ya ordan öyle görünüyor belki herkes senin gibi rahat analatamıyor burda sorunlarını. Bende evlenmeden eşimle çok tartıştım. Bi ayrılık bi barışık durumu olurdu bizde. Herkes bana sen buna nasıl katlanıyorsun derdi. Ama napiyim çok seviyorum. Ben onu Adam ederim derdim bende. Yüzde elli başardım bunu.

nasıl başardın ben bu konuda cok basarısızım gerci kocadan kocaya cook fark var

nasıl başardın ben bu konuda cok basarısızım gerci kocadan kocaya cook fark var
Her insan bir değilki canım. Sen eşini seviyorsun ve mutlu olacağına inanıyorsan kimseninde karışmasına izin verme. Rabbim büyük bebişin olduğunda eminimki eşin değişecek ve sana hak ettiğin ilgiyi saygıyı gösterecek.

Sinemcim ben çıkıyorum tatlım. Sende daha fazla üzülme olurmu.. Herşey düzelir Allahın izniyle. Öpüyorum seni..

kuzenımle telde konusuyodum sana bakamadım canım onla konustukca halıme sukrediyorum beterin beteri varmış ama hayat işte sorunla karşılasınsa pasifleşiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…