Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay canım ya. Neyse her güzel şeyin birde bitişi oluyor. Ne güzel çok memnun kaldın seneye tekrar gidersin işte. Oh ne iyi gelmiştir şimdi.

valla çok iyi geldi kafam baya dağıldı ve moral topladım şimdi rahat rahat bebek çalışmalarına başlıyabilirim. izin bitmeden bi kaç gün daha tatile çıkarım heralde

canım aşk olsun nıye sormıyım sayfadan cıktın sanıyorum godese sormam saolsun hep hep merak ettiklerim oo yanıtlar aklıma oo geldı:1hug:

canım en altta yazıyo kimin bağlı olduğunu ordan yakip edebilirsin. geçen otel konusunda da öyle yaptın da dedim benle direkt konuşmuyo heralde:dance:

anlat ozaman yedigin içtigin senin olsun gördüklerini anlat nerdeydiniz siz bende suan netten bakınıyomda bulamıyom

sen islami tarzda bi yer bakıyosun anladığım kadarıyla. burası öyle değil ama çok güzel her yerde ruslar gezmiyo. geçen yıl antalyada bi yere gitmiştik hep rustu ve rahat edemedik. burda çoğunluk türk ve ingiliz çok iyi bi yer ve rahat, personel saygılı

sen islami tarzda bi yer bakıyosun anladığım kadarıyla. burası öyle değil ama çok güzel her yerde ruslar gezmiyo. geçen yıl antalyada bi yere gitmiştik hep rustu ve rahat edemedik. burda çoğunluk türk ve ingiliz çok iyi bi yer ve rahat, personel saygılı

yaa ben hyumu bılöıyorum hasemayla rahat edemıcem ayrı havuz şart gittigim yerde eşime gelince o baska yerde ben baska yerde ne sacma iş yaa ben anlamaıdm

tamam canım, en yokken şimdi sinemle konuşamayız ama neyse çabuk gelsempatiksalakcinni

aşk olsu beee küstüm sana kız bzı arkadaslar cevap yazmıyolardı hep saolsun godes cevap yazardı o yüzden de olabilir bee kırdım kalbimi mafoldumben

biz bodrumdayız. ege akdenizden daha güzel denizi daha temiz ve berrak, marmaraya gitmedim ama balıkesirde erdek güzel diye duymuştum ordaki otellere bak. bu tatil sitelerinden daha rahat araştırabilirsin biz ets turdan almıştık. oteldede bir sürü görevlisi var ilk onlar karşıladı dirakt cep tel.undan ulaşabiliyoruz. en ufak bir isteğimizle bile ilgileniyorlar. otel görevlileriyle hiç konuşmamız bile gerekmiyo

biz bodrumdayız. ege akdenizden daha güzel denizi daha temiz ve berrak, marmaraya gitmedim ama balıkesirde erdek güzel diye duymuştum ordaki otellere bak. bu tatil sitelerinden daha rahat araştırabilirsin biz ets turdan almıştık. oteldede bir sürü görevlisi var ilk onlar karşıladı dirakt cep tel.undan ulaşabiliyoruz. en ufak bir isteğimizle bile ilgileniyorlar. otel görevlileriyle hiç konuşmamız bile gerekmiyo

eşimde balıkesir diyodu oraya bakıyım ...

X