Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya bide benim kocayla konuşulmuyokı bı kelıme etsem allah sankı kufur ettm bagırarak benı susturyo annesı yukarda duyp ohlamasın dıye suyundan gıdıyorum
sabah kahvaltıya cagrıdı akşam gec geldı onu bana dıyo bende cokmu ıyı bıdaha yapsın bak neler oluyoddım bana dıyokı sımdı senın agzınlamı hareket etcek
evet dedım bı sakıncasımı var sorumlulugunu bılsın dedım bılmıyodsa evlenmeseydı ozgru olurdu dedım bozuldu sustu boyle cevaplarını verrım susmam o yuzden adım edepsiz

bırak edepsiz desinler ne derseler desinler hiç umurumda olmaz. Annesi yukarda duyuo oh demsein diye suyundan gidiyorum demişsin hayır yapma gitme suyunda işte bu yüzden böyle....

aman sıkılmayında yazın sizle konuşmak benı rahatlatıyo kocan bayaa anlayışlıymış bende anne demedim bayaa sorun yaptı eşimi ustum ebıle yolladı bende yuzune demem canım istedıgı zaman telde bazen mecburıyetten oluya

kızlr evlılık kumar gıbı şans yaa benım kuzenlerım ıkızler ıkı erkek kardesi aldılar bırı komser karısı ohh yaşıyo digerı size bahsetıgım kaynanası yanında aynı benım gıbı koca zaten dayak hakaret kovmalar şans yanıı

yok canım ne sıkılması. Ama şöyle birşey var bende kayınvalideme hep gitseydim yada istemedin birşeyler yapsaydım. Karşı tarafında hep beklentisi olacaktı. Ama ben en başında buna izin vermedim. Müsela ilk başları bazı pazar günleri hadi bize kahvaltıya gelin diyorlardı. Ben bir kere gittim sonra 2 hafta sonra tekrar çağırdıklarında gitmedim. Eşimede söyledim annen çağırınca değil biz istediğmizde gidelim dedim. Oda beni anlayışla karşıladı. Ama ben bişey demeseydim. Hep çağıracaklardı sonra alışacakalrdı ve hep bekleyeceklerdi. Yani en başından bazı şeyleri kesmek gerekiyor.
Ama zararın neresinden dönersen kardır canım.

çok sevindim aranız iyi gerçekten ama mesafe olmasa iyi olmazdı sen mesafeyi koruyosun bu çok önemli canım sevindim adına valla ben evlenince anne dedim zorlanmadım babası rahmetli zaten bi annesi var anne diyorum .
ama senin adına sevindim

ben cok fedakarlık yapıyorum ama nerde bılenmı var suan cok açım evde bıse yok yukarı cıkıcam orda onu gormek istemıyorum ama iki kızı var aynısı yaşarlar inşallah bende dahada fazlasını allah bana gösteriyo bunlarda yanlarına akalmıcak

sana kesinlikle katılıyorum tam bir kumar canım. Ya kazanırsın yada kaybeder. Ama baktınki çok kaybetmeye başlıyorsun o zaman bırakırsın bu illeti. Yani evlilik gibi.

sağol tatlım...

yapma fedakarlık birde böyle dene canım yaaaaa. Anladığım kadarıyla görümcelerlede aran pek iyi değil..

bana genc kızlar sorsalar evlilikte dogru olan ne sakın evın tek oglunu almasınlar ve baştan herşeyı konuşsunlar aynı mahalleyı bırak sempte oturmasınlar

bana genc kızlar sorsalar evlilikte dogru olan ne sakın evın tek oglunu almasınlar ve baştan herşeyı konuşsunlar aynı mahalleyı bırak sempte oturmasınlar

canım ya ağzın okadar yanmışki. Herşeyi değiştirmek senin elinde canım. Hiçbir şey için geç değil. Belki biraz zorlanacaksın biraz mücadele etmek gerekecek ama istedikten sonra herşeyi başarırız biz..

ben mesela sıkıldım bu kaynana elti muhabbetinden validemin allah gecinden versinde o sağken olmaz malesef ama o kaybolduktan sonra bu semti terketneyi düşünüyorum değişik bir yerde oturmak istiyorum annem 2 sokak arkamda ama napim gelir gideriz yine uzak olmak istiyorum bu semt beni boğuyor

şımdı yukarda uyuyoya annesı duruma sevınmıstır hep tartışsalarda oglum benle takılsa diye bende işte meydanı kadına vermemk için hep alttan alıyodum

iklimcim senin elti varya dul kadınla bas etmek zor gelmez bız tekız bıze sarıyo oyuzden zor gelıyo

canım inşallah birgün istediğini gerçekleştirirsin. Canım annen 2 sokak altında olsa başka semttede olsa. Emin ol istediğin her zaman görürüsün Annemler başka semtler ama ben hafta 2-3 kere gidiyorum. Yeterki iste.

off konuyu degıstırelım hem sizi sıkmıyım hemde ben kafamı dagıtıyım daha cok daraldım çünkü

şımdı yukarda uyuyoya annesı duruma sevınmıstır hep tartışsalarda oglum benle takılsa diye bende işte meydanı kadına vermemk için hep alttan alıyodum

alma işten alttan şimdiye kadar aldında ne geçti eline. Birde tam tersini dene bakalım ne olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…