Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
offffff canım sıkılıyo bana kızmayın ama bebek olmassa üzülmücem bu koca hıçbişle haketmıyo

asıl sen bana kızma ama bu durumda evliliğin bu şekilde sürerken nasıl çocuk düşünüyorsun bende bunu anlamıyorum. İnsan evliliğinde mutlu olduğu zaman çocuk düşünür. Ama sizin sağlıklı bir evliliğiniz yokki.

canım o annesinde uyuyor sende evimi bekliyorsun. Bekçi değilsinki sen boşver dışarı çık ben olsam yüzkere çıkmıştım. Taki beni arayana kadarda dönmezdim eve

noolur bana kzımayın cesaretinize hayranım yapamam cok sınırlı ben ist dogumluyum ama bızde anlayış sacma gelcek ama gelınlıkle gırdın kefenle cıkarsın hıı kızım olursa boylemı aşılarsın hayır ama işte bize oyle denmıs gercı babamlar arkamda bana sahıp cıkarlar ama gene böyle denmıs korkumuz var
hıı bişe diyimde gülmeyin ben annesıyle onu başbaşa bırakamıyorum ben evdeyken kadın az da olsa tedırgın ama ben yokken hemen bı hatamı olsa der ona o yuzden onları yanlız bırakamıyorum

asıl sen bana kızma ama bu durumda evliliğin bu şekilde sürerken nasıl çocuk düşünüyorsun bende bunu anlamıyorum. İnsan evliliğinde mutlu olduğu zaman çocuk düşünür. Ama sizin sağlıklı bir evliliğiniz yokki.

kızlar sizlere maşşalah ama benmi bıtek boyleyım bırıde cıkıp demedıkı bende aynısını yaşıyorum yaa ne şansızmısım alifkaya bebegi olmuyo dıye neler yazmıstı işte okusun baksın benım ondan ekstram var bide kocam benı sevıyo diye börbürlenıyorum varmı benım gıbı kuzenım var oo zaten intihara zerresi kalmış bende onu gorup halıme şükrediyyorum ne manyagım bee

noolur bana kzımayın cesaretinize hayranım yapamam cok sınırlı ben ist dogumluyum ama bızde anlayış sacma gelcek ama gelınlıkle gırdın kefenle cıkarsın hıı kızım olursa boylemı aşılarsın hayır ama işte bize oyle denmıs gercı babamlar arkamda bana sahıp cıkarlar ama gene böyle denmıs korkumuz var
hıı bişe diyimde gülmeyin ben annesıyle onu başbaşa bırakamıyorum ben evdeyken kadın az da olsa tedırgın ama ben yokken hemen bı hatamı olsa der ona o yuzden onları yanlız bırakamıyorum

Canım bazı tabuları yıkmak için güçlü olman yeterli. Böyle gelmiş böyle gidecek diye birşey yok. Hem bak ailende arkanda dururmuş ee daha sorun ne. Hem yalnız bırakmıyorum diyorsun ama sen şuan evdesin tatlım. Oda yukarda.
Ayrıca ben sana ayrıl demiyorum sadece biraz burnunu sürtsün o kadar. Tabiki ayrılmak kolay değil ve hemen karar verilecek bişey değil. Ama eşin diyorki oh ne güzel ben ne yaparsa yapim sinem nede olsa burda elimin altında. İşte o düşüncesini yıkmak gerek o kadar. Sadec göz dağı vermekkkk

ama canım işte kaynana var kayınvalide var. Sanırım seninki kayınvalide

sinemin anlattıklarını yapamaz bana çünkü sıkar ben biraz cingözün altta kalmam onu rezil ederim o bilir bunu.eşimde misillemeyi sevmez anlatmaz kolay kolay
ama valide bazen çok sinir bozuyo eşimde beni tutuyo bu süper bişey tutmasa mahfederim ikisinide

Canım bazı tabuları yıkmak için güçlü olman yeterli. Böyle gelmiş böyle gidecek diye birşey yok. Hem bak ailende arkanda dururmuş ee daha sorun ne. Hem yalnız bırakmıyorum diyorsun ama sen şuan evdesin tatlım. Oda yukarda.
Ayrıca ben sana ayrıl demiyorum sadece biraz burnunu sürtsün o kadar. Tabiki ayrılmak kolay değil ve hemen karar verilecek bişey değil. Ama eşin diyorki oh ne güzel ben ne yaparsa yapim sinem nede olsa burda elimin altında. İşte o düşüncesini yıkmak gerek o kadar. Sadec göz dağı vermekkkk

kız oo gözdagından anlarmı onun hıcbıse umrunda degıl hıı ama dedıgını yapıyım benıden mutlusu yok mutlu eder eger ben akşam tavır yapmasaydım sımdı gelmış benı sevmış benıde bıyere götrumuş v.s v.s ee ben hep susuyım sonrada dr bana dıyokı sende bıse yok kafanı rahat tut nasıl basarıyım

sinemin anlattıklarını yapamaz bana çünkü sıkar ben biraz cingözün altta kalmam onu rezil ederim o bilir bunu.eşimde misillemeyi sevmez anlatmaz kolay kolay
ama valide bazen çok sinir bozuyo eşimde beni tutuyo bu süper bişey tutmasa mahfederim ikisinide

işte ilk başltan ipleri eline vermeyeceksin. Senin adına sevindim Zaten mantıklı olan bir koca eşini korur kimin yanında olursa olsun. Eğer varsa bir durum evde izah eder. Ama kimsenin yanında küçük düşürmez.

ben cevap verıyorum dıye adım edepsıze cıkmış eşim bile dıyokı artık annesı ne demısse sende kaynan olcak ne ekersen ou bıcersın

işte ilk başltan ipleri eline vermeyeceksin. Senin adına sevindim Zaten mantıklı olan bir koca eşini korur kimin yanında olursa olsun. Eğer varsa bir durum evde izah eder. Ama kimsenin yanında küçük düşürmez.

evt cnm katılıyorum şükür eşim iyidir valideyede vermedim ipi falan rüyasında görür bi kere verirsem tanıyorum kişiliğini gerisi gelir ..
sen valideyle nasısın yakınmısınız eşin düşkünmü

işte buda benım şansımmış size yemin ederim bu kafam hiç rahat degil yanı gülsem etsemde içimde hep sıkıntı var burdada bellı kmse degil sadece ben böyleyim

kız oo gözdagından anlarmı onun hıcbıse umrunda degıl hıı ama dedıgını yapıyım benıden mutlusu yok mutlu eder eger ben akşam tavır yapmasaydım sımdı gelmış benı sevmış benıde bıyere götrumuş v.s v.s ee ben hep susuyım sonrada dr bana dıyokı sende bıse yok kafanı rahat tut nasıl basarıyım

demekki alttan alarak birşey kazanamadım ir arpa boyu ilerleyemedi. Demkki birde bu şekilde davran bakalım ne olcak.Artık anlasın sinemin değiştiğini ve eskisi gibi davranamayacağını. Oda ona göre adımlarını atsın. Sakın alttan alma yoksa hiç sonu gelmez bu durumun

ailelerin yanlışlarını bizler çekiyoruz beni istemeye geldiklerinde ben istemedım almam dedim akraba olur uzaktan annem dedıkı hayır vercem ıyı aile dedi bi konuş dedi geldı uyuz yakışıklıya allahta yazmıs agzım baglandı
evlendıkten sonra ben naptım dıye kafayı yıyom işte tek oglan baba yok beraberiz genelde ilk beraber yerdik şimdi akşamları evimde yiyoruz pazar sabahı onlarlayız
eşim bana ilk görüştügümüzde borcum bıtene kadar bir yicegiz dedi sonra annesi bu lafına kırılmıs sen bendenmı ayrılıcan dıye oda karıarından vazgectı yanı kandırıldım

benim kendi annem diyoki aferin azdirme kendini dozunuda aşma ama ezdirme senden gözüm arkada kalmaz diyo

evt cnm katılıyorum şükür eşim iyidir valideyede vermedim ipi falan rüyasında görür bi kere verirsem tanıyorum kişiliğini gerisi gelir ..
sen valideyle nasısın yakınmısınız eşin düşkünmü

canım benim kaynanamla aramda 2 sokak var. Fakat biz ne zaman istersek o zaman gidiyoruz bazen 3 hafta geçmiş oluyor eşime hadi gidelim ayıp diyorum ve gidiyorz. Bazende haftada bir. Zaten biz gitmezsek onlar hiç gelmez rahatsız olmayalım diye. Gayet seviyeli bir ilişki var aramızda. Eşim annesini çok sever ama yapı gereği çok düşkün değildir. Kaynanım tek oğlu ama oda hiç bizi sıkmaz yeterki biz iyi olalım diye.
AMa en güzeli böyle kaynanama gidince ne yapacağını şaşır. Hemen gelir öper koklar beni. Heleki koltukta otururken yanım boşsa hemen boş bırakmaz elimi tutar omuzu öper acayip iyi bir kadın anlatamam. ben buna rağmen bile pek yüz vermem. hep o mesafeyi korurum.
Ben 2 yıl anne demedim. İlk başta eşime söylemiştim ben evlenince anne baba demem diye sende mecbur değilsin benim aileme demek zorunda değilsin dedim. Ben 2 yıl hiç demedim ama eşim benim aileme hemen dedi. Kimse ağzını açıp bana bişey demedi. Kadıncağız bir kere sadece ne zaman söyleyeceksin kızım dedi. Bende içimden geldiği aman yapmacık olarak size davranamam dedim. Çok sonra eşim bir gün içtiğinde ne dediğini bilmeden bende rica etti. Lütfen dedi annem çok üzlüyor dedi bende o haline eşimin çok üzüldüm benim için söyle dedi. Ondan sonra yarım ağız söylemeye başladım. Yani durum bu. amma yazmışım be kendmi kaptırıp.

X