Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay ufaklığım özleyeceğiz seni. Kendine iyi bak tatlım..iyi eğlenceler.

:gitme: :gitme: :gitme: :gitme::gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme:

oo iklimcim bak sen buluşuyon he başkalarınla bizimle hiç böyle bir talebin olmadı aşk olsun. Sen bizi sevmiyon

anneye slm benden

başüstüne ekmeğide yapcam dedi ısmarladım kendinize ii bakın yayında ve yapımda emeği geçen bütün arkadaşlarım adına iyi günler bol dedikolar dilerim byyyyyyyyyy özleyin beni boshayallersmile

ne bilim canım bizim erkeklerin hepsi böyle trakyalılar eşlerini çok rahat bırakır yerimseniben

başüstüne ekmeğide yapcam dedi ısmarladım kendinize ii bakın yayında ve yapımda emeği geçen bütün arkadaşlarım adına iyi günler bol dedikolar dilerim byyyyyyyyyy özleyin beni boshayallersmile

hiç şüphen olmasın özleyeceğiz seni. Kendine iyi bak. Annenin elini hiç bırakma tamamı ufaklığım....

oo iklimcim bak sen buluşuyon he başkalarınla bizimle hiç böyle bir talebin olmadı aşk olsun. Sen bizi sevmiyon

4.5 ay sonra buluştuk iyice tanıdık birbirimizi emin olduk öyle oldu :))
buluşalım canım neden olmasın

kıskanan koca nasıl oluyor ya. ben arkadaşımla buluşcam diyorum. hiç tamam canım diyor. Kıyafetler öyle hiç karışmaz. Bana hiç karışmıyor yoksa beni sevmiyormu :)))))))))))))))

ne bilim canım bizim erkeklerin hepsi böyle trakyalılar eşlerini çok rahat bırakır yerimseniben

kız bılseydım trakyalı bırıyle evlenırdım offf burdan bekarlara seslenıoyrum eşım nerelı oldugumu yazmıyım annesın dedıkodunu yazdım duyarsa benı dograr

4.5 ay sonra buluştuk iyice tanıdık birbirimizi emin olduk öyle oldu :))
buluşalım canım neden olmasın

ben tanıdım tanıyacam kadar zaten burda kanım ısındıklarıyla daha fazla bir muhabbetim var. Fark ediliyor yani. Valla isterim bir gün organize edelim buluşalım yaa

kız bılseydım trakyalı bırıyle evlenırdım offf burdan bekarlara seslenıoyrum eşım nerelı oldugumu yazmıyım annesın dedıkodunu yazdım duyarsa benı dograr
tüh bileydin keşke :roflol: yazma o halde canım
ben tanıdım tanıyacam kadar zaten burda kanım ısındıklarıyla daha fazla bir muhabbetim var. Fark ediliyor yani. Valla isterim bir gün organize edelim buluşalım yaa

olabilir canım uzak olmasında ben pek uzağa gitmem eşimsiz :kedi:

ay yesinler seni. Eşi olmadanda gitmezmiş. Peki şekerimmmm

eşim git derde ben rahat bıraktığı için işte pek gezmeyi uzaklara yalnız gitmeyi falan göze alamıyorum o açıdan yalnış anlamada canım ama ayar ederiz sorun değil bu mesele

eşim git derde ben rahat bıraktığı için işte pek gezmeyi uzaklara yalnız gitmeyi falan göze alamıyorum o açıdan yalnış anlamada canım ama ayar ederiz sorun değil bu mesele

yok be tatlım ne sorunu aşk olsun istedikten sonra herşey olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…