Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
mezarlık acaba hangızı carfusanın karşısımı yeniköydekı yalılrın karşısımı biz yalılarda oturyoruz yalılardakı cok yakındaaa

mezarlık acaba hangızı carfusanın karşısımı yeniköydekı yalılrın karşısımı biz yalılarda oturyoruz yalılardakı cok yakındaaa

ya canım sahilden giderken ara bir sokak var ordan sola dönüyorsun biraz daha ilerde. Mezarlığın üstüne villlar var. Tam yerin simini bilimiyorum ama yeniköy mezarllığı diye geçiyor

benım koca pskopat buluşmaya gıdıcem desem benı dograr bılmeskı godes melek gıbı insan

benım koca pskopat buluşmaya gıdıcem desem benı dograr bılmeskı godes melek gıbı insan
benimki burdan bi arkadaşla buluşmama izin verdi evine gittim oda bana geldi :))
bu aralar yine istiyoruz görüşmeyi.hatta yakında eşlerlede beraber istiyoruz
benden 3 yaş küçük ablası 19 yaşında akannehir

olsun cnm hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın

kızlar ben çıkıyom gitme vakti geldi kendiniz ii bakın dostlarr beni unutmayın haa :gitme:

iklim kız kkb tanıstın helal kıocana kız benım koca kız arkadaşlarımla koymuya konusıyım tel de no sılmış benden gızlı buluşurum dıye nıye yaptın dedım enın herseyın benım benle ilgilen ee pskopat dıyomda bosa demıyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…