Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar benimde eşim içerden Fred çakmaştaş gibi homurdanmaya başladı
daha kızmadan gideyim
ıyi geceleeerrr
Rabbime emanet olun

ahanda yavruceylanıda kaçırdım sıradaki gelsinnnnnnnnn bekleme yapmayın lütfen çabukk :jeyyar:

anneannen yeterli caın
Bende de babaannem ve sonra da yine tip2 denilen diyabet babamda var
yani bende de olacak çooook büyüüük ihtimalle 45'ten sonra
bende kullaandım iki ay
mahvoldum kullanırken ama kullandım
fakat adet şeklimi rengini gününü kısalttı
sonra da ilaçsızken olan yumurta gelişimimi geriletti
yani ilaçsız on çıkıyordu
ilaçlı sekiz çıkmaya başladı
yani yumurta gelişimine faydası olmadı
bende kestim ve dra söyledim
ama şu herşeyi yeme isteğimi bastırmıştı
Biraz pis boğazımda :kedi:

hımm desene ilerde bende olucam mafoldumben
sorma istifrada edemiyorum ben neler çektim gören hamilesin sen dedi hep yok dedim ilaçtan falan filan 1 ay çektirdi valla ama şimdi hiç hissetmiyorum bile..
ben farlutal yada ona benzer bişi kullanmassam adet görmüyorum canım bi nokta bile 4 senedir böyle öncesi 3 ayda birdi.. asıl sorun bu drlar bunu her yönden araştırdı fildi tahlildi sorun yok hiç her bayan gibi yumurtluyomuşum ama kiste dönüşüyomuş ..
ben zaten adet olmuyorum gelişime etkisi olurmu olmazmı bilmiyorum

bende gitcem benimkide homur homur ediyor iklim hemen yazda kaçalım artıkın kızzzzzzzz aklinialirimsmile

senin herif geldimi geldiyse kaçta geldi üstünden parfüm saç kıl tüy çıktımı bunların cevabını istiyorum hemen :1ninca:

geldi geldi cnm no problem sorunu anlattı anladım iş yerisi taşınıyoda onla alakalı hatta cumartesi pazarda gidicem dedi :KK43:
zaten gelince alışverişe çıktık 10a geliyodu eve geldiğimizde

evet yaaa herüf iyice azdu gızzz çabuukkkkkkkkk eyvahedigeldismile

geldi geldi cnm no problem sorunu anlattı anladım iş yerisi taşınıyoda onla alakalı hatta cumartesi pazarda gidicem dedi :KK43:

heh tamam şimdi rahat rahat yatabiliriz. Havadiside aldık :)))
İyi geceler sizleri çok öpüyorummmmopuyorumnanaktan

tamam anladım ok. ben kaçıyom artıkın herkesi kaçırdım bende kaçayım artık bu arada bihter behlülün kucağına nasıl atladı amaaaa
bende istiyom bendeee bendeee :asigim: :asigim: :asigim:

tamam anladım ok. ben kaçıyom artıkın herkesi kaçırdım bende kaçayım artık bu arada bihter behlülün kucağına nasıl atladı amaaaa

iyi geceler canımm
o bihteri varya neyyseee :eek:klava:

sende git kocanın kuçağına atlaa alla alla elinin altında herif var. bende istiyorum diyor.

sende git kocanın kuçağına atlaa alla alla elinin altında herif var. bende istiyorum diyor.

öle yapcam zaten başka bi alternatifim yokk :sm_confused:
behlül gelipte olcak hali yok demii ahhhhhhh ahhhhhhhh neyseee
iyi gecelerrrr belki rüyalarda buluşuruzzzzzz :asigim: :asigim:

neyse öpüldünüz bende kaçar birazcık bulaşığım vardı onu yıkıyimde yatim bari. Çenem öyle düşütüki kıçımı kaldırıp mutfağa bile gidemedim.
iyi geceler

X