Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaş 29 hiç bir sorun yok yani filmden sonra kalmadı tüpler tıkalıyymış. filmden sonra ilk aşılamamı oldum dediğim gibi negatif kist oluşmuş dr 2. aşılamaya geçemeyiz dedi bekliyoruz. bakalım nasip

Filmden sonra mıaçıldı canım??
açılmış şeklini gördün değil mi tüplerinin

yaş 29 hiç bir sorun yok yani filmden sonra kalmadı tüpler tıkalıyymış. filmden sonra ilk aşılamamı oldum dediğim gibi negatif kist oluşmuş dr 2. aşılamaya geçemeyiz dedi bekliyoruz. bakalım nasip

3 yıllık evliyim arada sağlık sorunlarından korunsakta
hemen hemen 1.5 senedir bebek istiyoruz.

anladım canım. Kist için bişey kullanmıyorsun değilmi kendiliğinden mi geçicek.
En kötüsüde bu canım hiç bir sorun olmamasına rağmen hamile kalamam insanı daha çok üzüyor. Bende kendimden bahsadeyim hiç bir sorun olmamasına rağmen bir türlü hamile kalamayan ve 3 kez aşılama yaptırmasına rağmen hepsi negatif sonunçlan en sonunda tüp bebek yapmaya karar veren 30 yaşında bir bayanım.. ( amma komik bir cümle oldu)

anladım canım. Kist için bişey kullanmıyorsun değilmi kendiliğinden mi geçicek.
En kötüsüde bu canım hiç bir sorun olmamasına rağmen hamile kalamam insanı daha çok üzüyor. Bende kendimden bahsadeyim hiç bir sorun olmamasına rağmen bir türlü hamile kalamayan ve 3 kez aşılama yaptırmasına rağmen hepsi negatif sonunçlan en sonunda tüp bebek yapmaya karar veren 30 yaşında bir bayanım.. ( amma komik bir cümle oldu)

yok canım tam olarak doğru bi cümle...
branşım Türkçe de...:asigim:

3 yıllık evliyim arada sağlık sorunlarından korunsakta
hemen hemen 1.5 senedir bebek istiyoruz.

eet canım açıldı nasıl görmem özellikle sol tüpüm 4. filmde açıldı çok acı veren bişeydi hatırlayınca bile tüylerim diken diken oluyor çok zordu bacaklarım artık zangır zangır titriyordu

İnşaaalllah kalırsın canım
bende bu ay adet olursam beni anatolyaya yönlendirsin diye bastıracağım
İkinci aşıla istemiyorum
Çünkü sebebsiz olduğu için başarı yüzdesi aynın normal yolla
o yüzden bastıracağım bakalım hayırlısı

anlamadım tatlım sen bir daha aşılama yaptırmayacaksın kendinmi doğal yollarla hamile kalmaya çalışcaksın şimdi.

eet canım açıldı nasıl görmem özellikle sol tüpüm 4. filmde açıldı çok acı veren bişeydi hatırlayınca bile tüylerim diken diken oluyor çok zordu bacaklarım artık zangır zangır titriyordu

canım niçin dört kere çekildin???
Anlayamadım
genelde ilk çekilmede varsa verilen sıvıyla açılır
bazen bir kaç kere sıvı vermeleri gerekir

acaba verilen sıvıyı mı kast ettin :uhm:

neden kist için ilaç vermedi drun??

yavruceylan maşşallah ne kadar bilgilisin bu konularda bizim için çok iyi bişey bu bilgileniyoruz sayende

ne mutlu o zaman bana beceripte yazabilmişsem. bende hiç sevmem sözeli bende sayısalcı olduğum için pek cümle kurmayı beceremiyorum.

Aksineeeee.....
Türkçeyi doğru kullanabilen her öğrenci özellikle matematiği başarır.
Çünkü birbirleriyle çoook ama çoook bağlantılılar canım
sayısalcı olup da Türkçeyi başaramayan yoktur
sadece okuma olduğu için sıkıcı gelir biraz...
ama dilbilgisi dediğimiz şey direk matematik gibidir canım

ay canım ya çok çok geçmiş olsun ama bak en güzeli tüpün açılmış oldu. Buda acılarını bastıracak kadar kuvvetli bir sebep.
en azından hamile kalmak için önünde engel olan birşey kalmamış işte.

yavruceylan maşşallah ne kadar bilgilisin bu konularda bizim için çok iyi bişey bu bilgileniyoruz sayende

estağrulluh canım
ne bilgisi
sadece araştırma
o kadar
İnsanın ilk dru latinceden başka bişiy konuşmayınca mecbur kalıyor

Aksineeeee.....
Türkçeyi doğru kullanabilen her öğrenci özellikle matematiği başarır.
Çünkü birbirleriyle çoook ama çoook bağlantılılar canım
sayısalcı olup da Türkçeyi başaramayan yoktur
sadece okuma olduğu için sıkıcı gelir biraz...
ama dilbilgisi dediğimiz şey direk matematik gibidir canım

valla ben tekim ozaman sayılsada iyi olupta sözeli beceremeyen desene. Okumayı sevmediğim için herhalde. Neyse bu ders konusu dahada uzamasın bariii ben yazarken sıkıldım arkadaşlarımda okurken sıkılmasın :)))))))

anlamadım tatlım sen bir daha aşılama yaptırmayacaksın kendinmi doğal yollarla hamile kalmaya çalışcaksın şimdi.

yok canım nerdeeee
anca rüyamda
tüpe yönlendirsin diye bastıracağım dra
anatolya'ya yönlendiriyor tabiii önce kendi denedikten sonra
bizimde 3 yıl dolacak evlilikte
e şılama da yapıldı
bari devlet desteği ile gidelim diye

estağrulluh canım
ne bilgisi
sadece araştırma
o kadar
İnsanın ilk dru latinceden başka bişiy konuşmayınca mecbur kalıyor

pko hakkında banada yardımcı olmuştun saolasın bundan sonra bi durum olunca sana sorucam bende araştırıyorum ama bu güne kadar hep tiroidlerimden sanıyorduk adetide bebeğide oysaki yeni öğrendim bende multikistik görünümlü pko varmış..
ve 4.yılıma giiricem yakında yeni yeni öğreniyorum pkoyu

valla ben tekim ozaman sayılsada iyi olupta sözeli beceremeyen desene. Okumayı sevmediğim için herhalde. Neyse bu ders konusu dahada uzamasın bariii ben yazarken sıkıldım arkadaşlarımda okurken sıkılmasın :)))))))

bence de sıkıcııııııııı ((:-)

mutlu hoşgeldin baby bayanssulusmile
beni tanımalısın bu topikte yoksa çok şey kaybedersin bebek kaydirigubbakcemile3

X