Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlarr hepinize iyigecelerrrrrrrrr bugün eşimin hormon tahlili sonucunda prolaktin yüksek çıkmış çoookkkkk şaşırdım ya bu bayanda olmazmıyı nasıl olcak bizim halimiz kızlarrr yaaaa sperm düşük hareket düşük prolaktin yüksek testestoran sınırda benim desen prolaktin yüksek adetler düzensiz yaaa ben tüpbebeklede anne olamayacağım heralde ben gene bunalımlardayım dokdorun eşime verdiği ilacıda devlet karşılamıyormuş 60 ytlc,ik azcık dertleşiyim dedim mafoldumben

kızlarr hepinize iyigecelerrrrrrrrr bugün eşimin hormon tahlili sonucunda prolaktin yüksek çıkmış çoookkkkk şaşırdım ya bu bayanda olmazmıyı nasıl olcak bizim halimiz kızlarrr yaaaa sperm düşük hareket düşük prolaktin yüksek testestoran sınırda benim desen prolaktin yüksek adetler düzensiz yaaa ben tüpbebeklede anne olamayacağım heralde ben gene bunalımlardayım dokdorun eşime verdiği ilacıda devlet karşılamıyormuş 60 ytlc,ik azcık dertleşiyim dedim mafoldumben

60 sa iyimiş benim 120 tl :KK43: bi tanesi:KK43:
geçmiş olsun canım üzülme halledersiniz sıkma canını demek senin eşinde sorun var sendede varmış ben prolaktin olayından pek anlamıyorum ama allah yardımcınız olsun dilerim kavusursun tez zamanda bebeğine

inşallah allah hepimizin kucağını doldursun inşallah bilmiyorum yaaa rabbim verecekmi nerden bilelim neyse hepinize iyigecelerrrr.....

günaydın kızlar sabah şerefleriniz hayırlı olsun erken yatan biri olarak kocamı yolculadım uykum yoo kee 8 de yatarsam kızlar akşam bş sancım tuttu anlamadım tamam dedim regl olcam dr umu aradım
olur kendını sıcak tut gecer dedi ee dedim iyiye işarettmi dedm ilgisi yok dedi
aradan yarım saat gectı sölemesi ayıp çamaşırıma kahve rengi leke vurdu ama cok az yanı dıkkatlı bakınca anlaşılıyo bıde sankı pembemsı leke vardı nasıl korktum 8 de yataga gırdım suanagrı yok çok az kasıklarım batıyo o kadar
anlamadıgım nokta 15 16 yumurtam catladı bugun ayın 20 si regl günüm 1 haziran daha cok var
ve ben ne igne vuruldum nede aşılama oldum cancım olsun yanı normal şartlarda kaldıysam kaldm bu agrılar niye bu arada anlıyorum meme ucumda hassasiyette oluşmaya başladı
hıı kendımı dinliyomuyum hayır suan belirtilerle beraber ailevi sorunları biliyosunuz beni sinir eden bişeler oldu yanı belirtilerden cok onlarla kafam meşkul anlamadım niye böyleyim nese 10 gün sonra bellı olcak

hıı kızlar ben hacet namazını kılamadım leke geldıgı gıbı yattım eşime dedim tamam dedi kurtlar vadısı delisi izledikten sonra dedi kendisi ben uyumusum sabah sordum tembel kılmamıs ee aramızda kılan varmı inşallah güzel rüyalarla karşıma gelirsiniz

günaydın kızlar sabah şerefleriniz hayırlı olsun erken yatan biri olarak kocamı yolculadım uykum yoo kee 8 de yatarsam kızlar akşam bş sancım tuttu anlamadım tamam dedim regl olcam dr umu aradım
olur kendını sıcak tut gecer dedi ee dedim iyiye işarettmi dedm ilgisi yok dedi
aradan yarım saat gectı sölemesi ayıp çamaşırıma kahve rengi leke vurdu ama cok az yanı dıkkatlı bakınca anlaşılıyo bıde sankı pembemsı leke vardı nasıl korktum 8 de yataga gırdım suanagrı yok çok az kasıklarım batıyo o kadar
anlamadıgım nokta 15 16 yumurtam catladı bugun ayın 20 si regl günüm 1 haziran daha cok var
ve ben ne igne vuruldum nede aşılama oldum cancım olsun yanı normal şartlarda kaldıysam kaldm bu agrılar niye bu arada anlıyorum meme ucumda hassasiyette oluşmaya başladı
hıı kendımı dinliyomuyum hayır suan belirtilerle beraber ailevi sorunları biliyosunuz beni sinir eden bişeler oldu yanı belirtilerden cok onlarla kafam meşkul anlamadım niye böyleyim nese 10 gün sonra bellı olcak

hıı kızlar ben hacet namazını kılamadım leke geldıgı gıbı yattım eşime dedim tamam dedi kurtlar vadısı delisi izledikten sonra dedi kendisi ben uyumusum sabah sordum tembel kılmamıs ee aramızda kılan varmı inşallah güzel rüyalarla karşıma gelirsiniz

günayydın canımm
hayır olsun belirtilerin ama göğüslerdeki hasaasiyet çok ilgimi çekti açıkçası bu bir belirti olabilirr ve minik lekede konuyla alakalı hadi inşallah hayırlısı diyelimm :CüvCüv:

kızlar şimdi intrentte okudun reglye 10 15 kala karın agrı bel agrı gögüslerde hassasiyet hamilelik belirtileri olabilir dikkat edin diyo sizle paylaşmak istedim acaba bu pc başında durmak hemde diz istü yattıgım yederde karnımınüstünde bişe yaparmı regl günüme kadar bakmasammı bana cevap yazın noluuuur

31231_129576180386626_124625000881744_368188_7241975_n.jpg

evet cnm erken kalktım uyku tutmadı gayet diriyim erkenci olmak ne iyi sen nasısın

evet kesinlikle öyle çok fark ediyor
nabıcan ya çalışıcan yada evde sıkıntıdan patlıycan ben gibi :KK43:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnmirmirmirmir
ya ben rüyamda işe başladım yarım gün calışıp çıktım:kedi:

evet kesinlikle öyle çok fark ediyor
nabıcan ya çalışıcan yada evde sıkıntıdan patlıycan ben gibi :KK43:

doğru ya evdede insanın canı sıkılıyor. Evdeyken bir çalişim diyorum. işteyken keşke evde olsam diyorum. İşte hiç bir şeyden memnun kalmıyoruzki.

X