Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kendimi ağlamamak için zor tutuyorum. işyerindeyim. neyapsam şimdi. nasıl devam etsem. 2.aşılamamı. yoksa direk tüp bebeğe mi geçsem.

kendimi ağlamamak için zor tutuyorum. işyerindeyim. neyapsam şimdi. nasıl devam etsem. 2.aşılamamı. yoksa direk tüp bebeğe mi geçsem.

benimde 2. aşılamam tutmadı ama daha yaşım küçük olduğu için tüp düşünmüyorum ama senin kararın canım nasıl istersen ........
istersen biraz kafanı dağıt boşalt belki kendiliğinden olur ama sen bilirsin Allah yardımcın olsun

kızlar yemin size ben mürşidim ki diye kıldım benim bi dersli arkadaşım var
onu gördum rüyamda o bana dualar ögretiyo bana terlik verdi ve onun evının kapısının üstu kocaman altınlarla ılşenmış kuran yazısı var bende sabah ona anlattım ozaman bnim ibadetimi uygula dedı baktım bana güzelş seyler ogretiyo namazımı kılmıyodum başladım kapandım dahasıda var
ama en önemlisi kızlar bebek bekliyorum size yemin ederimki hayatımda cook degişiklikler oldu bana kötülük yapan hemen cezasınıu buldu işlerim yoluna girdi kıuzlar anlatamam yaşanılması gerek bişe
validem bana ne zaman kotuluk yapsa hemen ona bıse oluyo allah goruyo demek ıstedıgım yanı allaha teslım oluyosun bide tasbihlerim var bayadır cekmıyodum cok kotu oldum yani anlataman bugun başladım insanı cok rahatlatıyo deneyin içten inanarak kılın anlıcaksınız bana dediklerinde inanmama degilde ben dini yönden bişe bilmezdim ama tarif edilemez bişee

arkadaşım teşekkür ederim sana bizimle paylaştıgın için sana bişe sorcam ben namazı kılıcamda ben murşitim mi demem lazım niyet ederken
şimdiden teşekkürler canım

canım ben olsam bir kez daha denerim. Direk tüp bebeğe geçme. Probleminiz tam olarak neydi hatırlamıyorum ama. Tüp bebeğe geçmek için erken. Benim 3 aşılmamda tutmadı yeni tüp bebeğe geçicem. Bence sende öyle yap.
Üzülme diyemeyeceğim çünkü hepimiz senin yaşadığın üzüntüyü yaşadık ve yaşamayada devam ediyoruz. Zaman herşeyin ilaçı canım. Ama kendini çok yıpratma ilk denemenmiş zaten. (gerçi bu üzüntüyü yaşamak için 1. veya 3. fark etmiyor her koşuldada insan üzülüyor) Kim bilir belki bu ay olur. Önce moral önemli canım stres aşılamanın tutmamasındaki en büyük olumsuz etken......

canım ben olsam bir kez daha denerim. Direk tüp bebeğe geçme. Probleminiz tam olarak neydi hatırlamıyorum ama. Tüp bebeğe geçmek için erken. Benim 3 aşılmamda tutmadı yeni tüp bebeğe geçicem. Bence sende öyle yap.
Üzülme diyemeyeceğim çünkü hepimiz senin yaşadığın üzüntüyü yaşadık ve yaşamayada devam ediyoruz. Zaman herşeyin ilaçı canım. Ama kendini çok yıpratma ilk denemenmiş zaten. (gerçi bu üzüntüyü yaşamak için 1. veya 3. fark etmiyor her koşuldada insan üzülüyor) Kim bilir belki bu ay olur. Önce moral önemli canım stres aşılamanın tutmamasındaki en büyük olumsuz etken......

anlamadığım zaten sorun yok diyorlar. dr aşılama bile yapma 6 ay daha bekle diyordu. eşimi dr u ikna ettim aşılama için. ama olmadı.

ben şimdi ne zaman adet olurum. normalde dün olmam lazımdı. hafif karnım sancılanıyor ama hiç akıntım yok.

anlamadığım zaten sorun yok diyorlar. dr aşılama bile yapma 6 ay daha bekle diyordu. eşimi dr u ikna ettim aşılama için. ama olmadı.

canım seni çok çok iyi anlıyorum. Bendede hiç bir sorun yok eşimdede. Bütün testleri yaptırdık eşimle rahim filmi çektirdim. AMa hiç birşey çıkmadı herşey normal. Buna rağmen 3 aşılamada tutmadı ve tüp bebeğe geçiyorum düşün. Kısmet işi demekki.....
benimde en çok üzüldüğüm şey hiç bir sorun olmamasına rağmen tüp bebeğe geçmek. Ama sabrım kalmadı..

ben şimdi ne zaman adet olurum. normalde dün olmam lazımdı. hafif karnım sancılanıyor ama hiç akıntım yok.

canım adet tarihin için bişey söyleyemek doğru olmaz. Herkezin bünyesi farklı. Benim daha önceden stresten 6 gün geçiktiğini bilirim.

bu arada ben tüp bebek için görüşmeye gittim Doktor kızdı bile bana. Niye bu kadar acele ediyorsun hiç sorunun yok dedi. Bende daha fazla beklemek istemiyorum dedim. Oda bana normalde 1 yıl çocuğu olmayan çiflerde tüp bebek yapıyoruz sen daha çocuk düşüneli 9 ay oldu diyorsun birde bu 9 ayın içine 3 tanede aşılama sığdırmışsın. Senin stresten olmuyordur dedi..:KK43:((

tüp bebektende korkuyorum açıkçası. ondan olumsuz sonuç almak beni çok daha fazla üzer. onu düşünemiyorum bile.

bu arada ben tüp bebek için görüşmeye gittim Doktor kızdı bile bana. Niye bu kadar acele ediyorsun hiç sorunun yok dedi. Bende daha fazla beklemek istemiyorum dedim. Oda bana normalde 1 yıl çocuğu olmayan çiflerde tüp bebek yapıyoruz sen daha çocuk düşüneli 9 ay oldu diyorsun birde bu 9 ayın içine 3 tanede aşılama sığdırmışsın. Senin stresten olmuyordur dedi..:KK43:((

eee ablam peki sonuç??? yapcakmı yapmıcakmı bilmiyorumkismile

tüp bebektende korkuyorum açıkçası. ondan olumsuz sonuç almak beni çok daha fazla üzer. onu düşünemiyorum bile.

arencim kendi başımda geçenleri sana anlatıyorumki sende bunlarda biraczcıkda olsada teselli olman için. Çünkü sende de sorun yok o yüzden çok üzülüyorsun. Ama tek değilsin. Ayrıca senin için tüp bebek erken bir kez daha denee aşılama.

eee ablam peki sonuç??? yapcakmı yapmıcakmı bilmiyorumkismile

canım hoşgeldin. Ne olucak ben o kadar inatçıyımki ben kararlıyım sakın bana erteleyelim biraz daha bekleyelim demeyin lütfen ben kararımı verdim dedim. O da tamam o zaman reglinin 3. günü ge dedi :)))

canım hoşgeldin. Ne olucak ben o kadar inatçıyımki ben kararlıyım sakın bana erteleyelim biraz daha bekleyelim demeyin lütfen ben kararımı verdim dedim. O da tamam o zaman reglinin 3. günü ge dedi :)))

hmm başlıyon yanii hayırlısı olsun ablam hakkımızda :Saruboceq: inşallah bu ısrarlarındada bi hayır vardır derler ya bi şeyi çok isteyince olmaz die bu kesin ve kesin bişi gercekten ben önceden psikolojiyede bu kadar inanmazdım ama kafandan attığın vakit işte tam o vakit bebeğimin geleceğine inanıyorum nice sorunları olanlar var ama artık dr işi bitti dedikleri ay hamile kalıyorlar offfffff offffff

X