Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayatım benim tedavide bitti. Kendi kendimi tedavi ediyorum artık..
Ama burayada alıştım. Gecenin bi yarısı bile gelip bakıyorum ne var ne yok diye
mirmirmirmir

günaydın kızlar gününüz aydın neşeniz daim olsun inşallah
allah saglık mutluluk huzur versin inşalla
allah kocalarımızla doksan yaşımıza kadar mutlu şekilde yaşlandırmayı nasip etsin inşallah
allah eli ayagı saglıklı aklıllı allah allah diyedecek ilim bilim sahibi olcak evlat ihsan eylesin inşalah
birde olmassa olmaz olan yetecegi kadar mümkünce cook para versin inşalah
amiiiiiiin

kızlaaaaaaaaaaar nerelerdesiniz bakıyorumda akşamdan berei yoksunuz oldumu şimdi vaalla göze geldik daha 1 5 ayda 600 sayfaya yakın yerdeyız bize üçtane kocaman:nazar::nazar::nazar:

günaydın kızlar gününüz aydın neşeniz daim olsun inşallah
allah saglık mutluluk huzur versin inşalla
allah kocalarımızla doksan yaşımıza kadar mutlu şekilde yaşlandırmayı nasip etsin inşallah
allah eli ayagı saglıklı aklıllı allah allah diyedecek ilim bilim sahibi olcak evlat ihsan eylesin inşalah
birde olmassa olmaz olan yetecegi kadar mümkünce cook para versin inşalah
amiiiiiiin

günaydııınnn şekerimm kocaman bir amiiinn diyorum güzel duana

ben o dedigini uygulamadım ama duydum
benımkı dr kontrolünde oldu bakalım
kızlar ben reglmın 12 16 arası olrdum bu ay
bayaa gittim geldim dr catlamıcak sandım ama nıhayetinde catladı

merhaba canım opuyorumnanaktan

bende cok dr kontrolinde yaptım ama bana hiç catldıgı günü söylemediler ne güzel seninkini söylemişler sadece büyüdüyünü söyleyip sonra ilişki öneriyolar demekki dr lar deyişik oluyo

merhaba kızlar ben geldim anamın evine, sabah onun hazırladığı kahvaltımı yaptım oooohhhhhh sefam olsun.....
elfkayacım sen naptın daha yazılanları okumadım da adet mi oldun yoksa bebiş geliyo mu?:emir_bebek:

kızlar merhaba ,, az önce beta hcg sonucumu aldım.. ve hamileyim..Rabbim tez zamanda sizlere de nasip etsin inş.. Rabbim herkesin gönlünün muradını versin inş. her zaman dualrımdasınız benden de dualrınızı esirgemeyin arkadaşlar..

merhaba kızlar ben geldim anamın evine, sabah onun hazırladığı kahvaltımı yaptım oooohhhhhh sefam olsun.....
elfkayacım sen naptın daha yazılanları okumadım da adet mi oldun yoksa bebiş geliyo mu?:emir_bebek:

ben adet oldum bebek mebek yok bende mafoldumben

kızlar merhaba ,, az önce beta hcg sonucumu aldım.. ve hamileyim..Rabbim tez zamanda sizlere de nasip etsin inş.. Rabbim herkesin gönlünün muradını versin inş. her zaman dualrımdasınız benden de dualrınızı esirgemeyin arkadaşlar..

tebrik ederim canım.:teytey: :teytey: :teytey:
kaçıncı günün bide kaç çıktı.

tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah canım

canımm hayırlı olsun tebrik ederim çook sevindim allah sağlıklı hayırlı evlat versin tamamına erdirsinn :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

ayy canım çok sevindim ya ne güzel haberler alıyoruz. Allah tamına erdirsin. Darısı başımıza inşallahhhh.

X