Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar yemin size ben mürşidim ki diye kıldım benim bi dersli arkadaşım var
onu gördum rüyamda o bana dualar ögretiyo bana terlik verdi ve onun evının kapısının üstu kocaman altınlarla ılşenmış kuran yazısı var bende sabah ona anlattım ozaman bnim ibadetimi uygula dedı baktım bana güzelş seyler ogretiyo namazımı kılmıyodum başladım kapandım dahasıda var
ama en önemlisi kızlar bebek bekliyorum size yemin ederimki hayatımda cook degişiklikler oldu bana kötülük yapan hemen cezasınıu buldu işlerim yoluna girdi kıuzlar anlatamam yaşanılması gerek bişe
validem bana ne zaman kotuluk yapsa hemen ona bıse oluyo allah goruyo demek ıstedıgım yanı allaha teslım oluyosun bide tasbihlerim var bayadır cekmıyodum cok kotu oldum yani anlataman bugun başladım insanı cok rahatlatıyo deneyin içten inanarak kılın anlıcaksınız bana dediklerinde inanmama degilde ben dini yönden bişe bilmezdim ama tarif edilemez bişee

benim bi erkek kuzenim var baba cook kızıyoo oada bu ibadeti uyguluyo
bana hep derkı sız karıkoca ne tuhafsınız bebek istiyosunuz bi hacet namazı kılmıyosunuz dogu kılmadım bebek için yarın nıyetım vardı eşimle kılcam
onun karısı cok afedrsınız basurdan rahatsızdı eşi anlatıyo tabı kuzenimde karısı için namazı lımıs
kadınya dr gıtrmeye utanıyomuş bana dedıkı agrım vardı sabah kalktımkı daha duramuyorum benı kuzenim onu hastaneye yetiştirmiş diyokı bana 2 ay cektım gıtemdım yemın sana namazdan sonra fanalaştım gitmek zorunda kaldım yoksa gene gıtmezdım sımsı ise ıyıym dr demışkı gelmeseydı kotu olurdu
kızlar bayaa uzattım ama beni daha ıyı anlamanız için yazdım

cok sagol canım. Not ettim yazdıklarını. Bende kılıcam inşallah. Allah dualarımızı kabul etsin..

kızlar kocalarımızla beraber kılalım ikna edelim kocam inaçlıdır ama bı okadarda tembel
bakalım kılcakmı

yaa elifkaya karnım cok agrıyo
belimde sırtımda anlamadım gitti
dr um sag yumurtan gelişmiş demişti
yani catlayan sag yumurta ve inan sag tarafım agrıyo

Kızlar kesin duymuşsunuzdur.. Ben yarın Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlunun ıncir-Havuç Kürüne başlıyorum. Bu ay ilaç kullanmicam nasıl olsa. Birde bunu deneyeyim..

kızlar şimdl internette araştırdım yumurta catladıktan
3 ile 7 gün arası rahime tutulurmuş ve agrı bel agrısı normalmıs
aynısı ben oldum eşimi bekliyorum dr umu arıcam gelmedi hala
ben kerizmiyim kontorum gıtsın onun faturalı ondan arıcam

Ha ha ha.. Alemsin.. Bende öyle yapıyorum kontörüm gitmesin diye..
Canım inşallah hamilesindir. Tüm kalbimle diliyorum bunu..

aaa kimsecikler yokk.bende yeni geldim eve bir bakim dedim geç kaldım bu akşam galiba. ((

Bugün kimsecikler yokkii... Nerdesiniz?? Kocalar izinli galiba. Kızlarda hasret gideriyor olsa gerek..
kaydirigubbakcemile3 Kız eşlerinizi bulmuşken bol bol çalışmaya başlayın..

Bugün kimsecikler yokkii... Nerdesiniz?? Kocalar izinli galiba. Kızlarda hasret gideriyor olsa gerek..
kaydirigubbakcemile3 Kız eşlerinizi bulmuşken bol bol çalışmaya başlayın..

of canım çalış çalış nereye kadar yahu. Ne zaman emekli olucaz yaa..kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…