Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hb taze anne Şeniz

canım rahim filmimi çektirdin neden ağrın vardı bilmiyorumkismile

evet rahim filmi cektirdim, agrim rahim filmimden sora basladi, anesteziden uyanir uyanmaz yani, apranax ve antibiyotik verdi, apranax alinca agrim gecmisti ogleden sora simdi gene agrim basladi, dayanmaya calisiyorum ki gece yatmadan evvel alayim gecem rahat gecsin...

Hayalbazcım inşallah hamilesindir canım. Değerin bayağı iyi çıkmış. Şimdiden çok kaptırma canım kendini derim ben. 2 gün sonra tekrar yaptır eğer artış varsa kesin hamilesindir. Şuanda bence %99 hamilesin ama %1 lik kısmıda ihmal etmemek gerekir. Sen kendini çok kaptırma ama hamileymiş gibide hareket et. Ama değerin baya iyi. Benim değerim 10,43 çıkmıştı sonucu biliyorsun. Ama seninle aramızda baya sayı farkı var tatlım. Hadi hayırlısı..
Çok duygulandım inşallahhh hamilesindir yaaa

inşallah godes yaa sen kaçıncı gün yaptırmıştın

hosgeldin cnmkaydirigubbakcemile2

hoşbulduk tatlım. Ağrın varmış okudum. Oda geçecek canım neler atlatmadıkki. Ohhh kurtuldun işte günlerdir stres içindeydin. Çok şükür buda bitti. Canımm 1 ay daha ertelensin ya onu takma kafana. herşey yolunda gitsinde geç olsun temiz olsun. Belki benimde uzar kim bilir.

kızlar çok çeneniz düşük ya oku oku zor bitirdim yaa. Aşk olsun birde ben okuyamiyim diye çok yazalım demişsiniz. Beni istemiyorsunuz aranızda demekki. çekilim o zaman aranızdan ben tüp bebek topiğine transfer olim bari

aaaaa nütfen gitme topiğimizden sana doktor gebelik olmuş ama durmamış demişti dimi canım

ben çıkıyorum şimdi kıslar sabah beri bilgisayar başında başım ağrıdı artık..yarın görüşürüz öpüyorum

anladım canım peki sonuç ne ?
bende çekindim onu eyvahedigeldismile çok canım yandı 2 gün kasıklarım su dolu gibi gezdim ağrıdı ama bi haftada tamamen yok oldu ve ben bayıltılmadan oldum düşün ağrı kesici falanda ne sonra ne başta almadım atlattım gitti sonuç çok iyi sorun yok

bacım elfkayayıda geçtin kaydirigubbakcemile3 biz sana alıştık ama illa gidicem dersen elden ne gelir :roflol:

bacım elfkayayıda geçtin kaydirigubbakcemile3 biz sana alıştık ama illa gidicem dersen elden ne gelir :roflol:

peki o zaman gidiyorum ben kendinize iyi bakınnn. İnşallahh hepiniz hamile olursunuz. Beni bulmak isterseniz tüp bebek topiğinde olacağım. İstenmediğim yerde olamam asla hoşcakalın.

peki o zaman gidiyorum ben kendinize iyi bakınnn. İnşallahh hepiniz hamile olursunuz. Beni bulmak isterseniz tüp bebek topiğinde olacağım. İstenmediğim yerde olamam asla hoşcakalın.

:roflol::roflol: bu şaka dimi şaka :roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…