Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hepinize çok çok teşekkür ediyorum sizlerin verdiği moral sayesinde tekrar başladım sadece sizlerin yardımıyla oldu eşim bilmiyo bile gittiğimi iğneye vurunmucam sandı bitti sandı öle dedim çünkü ama sizlerin sayesinde başladım tedaviye tekrar hepiniz hakkınızı helal edin çok iyisiniz umarım bu iyiliğinizin karşılığını alırsınız bebişlerle

opuyorumnanaktan

aren senin adet ve aşılama tarihin neydi ismin yok cnm ekliyim listeye

ya kızlaar kadınlar kulübü üyeliği nerden iptal edilio bilio musunuz? arkadaşım eşiyle tartışmış da iptal ettircekmiş.

bakalım ilk kimi hamile diye yazıcam listeye çok merak ediyorumm

ya kızlaar kadınlar kulübü üyeliği nerden iptal edilio bilio musunuz? arkadaşım eşiyle tartışmış da iptal ettircekmiş.

rengi mavi nikli olanlara sölesin özelden kazen songül vs vs hemen silerler cnm

şu an mavililer yok ortada yeşilli DAĞ ÇıÇEĞıM burda onada özelden yazabilir

cnm ya çok soru soruom ksr bakma ben daha yeni üye olduğum için pek bilmiorum. bu dediğin yeşik nick lileri nerden görebilir. özel msj nasıl yazıo??? ksr bakma çok soru soruorum ama

cnm ya çok soru soruom ksr bakma ben daha yeni üye olduğum için pek bilmiorum. bu dediğin yeşik nick lileri nerden görebilir. özel msj nasıl yazıo??? ksr bakma çok soru soruorum ama

canım nolucak işk olsun
bak o kişinin nikini söle bana ben ilgililere söyliyim daha kolay olurr

bak anasayfanın en altında online burda olan su an için kişiler var yeşil yada mavi gördüklerine niklerinin üstüne tıkla özel mesaj yaz var ordan yazabilir ama oda 50 mesajdan az yazmış biriyse özelden yazamaz o varr..
en iyisi bana söle o kişinin nikini ben yardımcı olurum

bildiğim kadarıyla elff olması lazım.görüştüğümüz zamn yeniden sorıyımda tam emin olalım.

tmm cnm iki seçeneği var ya bana verin yada özelden yazın büyüklere

merhaba arkadaşlar ..Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş.. Emeklerinizin karşılığını hayırlı sağlıklı evlatlarla alırsınız inş..Bende nasip olursa aşılama olacam ve bu topiki görünce hemen daldım içeri , bikaç güne kadar adet olmam lazım , adet olunca startı verecez inş.gerçi ben size göre biraz tecrübeliyim bu benim 5. aşılamam olacak ,beni aranızda belki tanıyanlar olabilir ben 4. aşılamamla hamileydim ve 34 haftalık doğum yaptım ve oğlumu kaybettim..Bazen dibe vurmadan yükselemiyormuş insan , yaklaşık 2 yıl oldu ve artık vakti geldi sanırım ..

cnm çok üzüldüm bebeğin için. çok zorr senn durumunda olmak.inşallah bu aşılaman tutar. sende en kısa zaman da bebeğini kucağına alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…