Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet canım hepimiz o korkuyu yaşaya yaşaya yaptırdık. Ama belirsizlik içinde beklemek daha sıkıcı bir durum. biran önce gerçeklerle yüzleşmek daha iyi bence. İnsan bekledikçe dahada çok stres oluyor.

ya doğru sölüyosun tutmama ihtimalinde ki bu ihtimal daha yüksek,yolumu çizemiyorum maddi olarak biraz zor bi dönemdeyiz ev borcu ödüyos ama acayip de bebiş istiyos hemde baya uzun zamandır..bu aşılama 600 civarında maloldu iğnesiz olduğu halde klomenle.bilmiyorum ikinciyi kaldırabilirmiyiz.bide diyorum ki aşılamayla bile olmadıysa normal yolla hiç olmas boşuna beklemiş oluruz bi daha yaptırırız diyorum ama bilmiyorumbenneyaptımki

kızlarr ben gene abuk bi soruyla geldim
hiç bebek eşyası vs bi iğne bile bebek için aldınızmıı ben hiç almadım iğne bile

Godes ya tüpbebekde olmazsa napcaz sölermisiniz artık ben ondanda korkmaya başladım ozaman napacaz allah aşkına

ya tatlım o kısmı pek düşünmek istemiyorum ama ben yaptırmaya devam edicem dayanabildiğim sürece. pes etmek istemiyorum canım.
AMa inşallah olacak güzel düşünelim güzel olsun canım.. Bende korkuyorum ama kaderimizde ne varsa o olucak artık

benim bu ilk İNŞALLAH da son olur am bilmiyom fatih hastanesinde yaptırdım senin de mi ilk

öğretmensin heralde branş ne bizde öğretmeniz ankaraya tain isteyecez ama puanımız az rehber öğretmen 40 puanımız var çıkarmı sence orda hastane olanakları daha fazla olunca yerimseniben

hiç bebek eşyası vs bi iğne bile bebek için aldınızmıı ben hiç almadım iğne bile

canım hiçbirşey almadım almayıda doğru bulmuyorum hiç. Benim sadece rahmetli kayınpederimin almış olduğu bir tane erkek tulumu var o kadar.

ben de almadım iğne bile bi tanıdık bi çift patik getirmişti bi onlar var işte arada bakıyom iç geçiriyom

bazen karnıma yastık gibi bişiler koyup bakiyom hamileliği kendime yakıştırıyomopuyorumnanaktan:CüvCüv:sizde yapıyomusunus

Allah yardımcınız olsun tatlım. İğneli tadevi daha pahalı oluyor malesef. Yani aşılamayla olmuyorsa normal yolla hiç olmaz demişsin ama bu hiç belli olmaz. Hayat süprizlerle dolu.

öğretmensin heralde branş ne bizde öğretmeniz ankaraya tain isteyecez ama puanımız az rehber öğretmen 40 puanımız var çıkarmı sence orda hastane olanakları daha fazla olunca yerimseniben

ya birinizden biriniz ankarada olsa eş durumundan kolay çıkıyo da ben eş durumu geldim öteki türlü hiö bi fikrim yok inşallah çıkar benim branş din kült.

ben de almadım iğne bile bi tanıdık bi çift patik getirmişti bi onlar var işte arada bakıyom iç geçiriyom

he ben almadım ama annem birkaç tane hırka örmüş. birde bebek yemek takımı kaşığı tabağı yumurtalığı gibi. Ama bende değiller annemde duruyor hepsi.

canım hiçbirşey almadım almayıda doğru bulmuyorum hiç. Benim sadece rahmetli kayınpederimin almış olduğu bir tane erkek tulumu var o kadar.
doğru düşünüyorsun cnm almamak lazım ..
tulum varmış demek bende hiç bişi yok hemde hiiiçççç alsam bi patik falan koklar dururdum heralde boshayallersmile canım yavrum diye
:çok üzgünüm: hayırr olmayan şeye ne alınırki :1no2:
bende sen gibiyim cnm ya :çok üzgünüm:

patikmi var ay arada bak öp kokla o patiği :çok üzgünüm:

ya kızlar alıp koklayarak dahada moralinizi bozmayın yapmayın öyle şeyler lütfen kendinize kötülük yapıyorsunuz ya.. Eninde sonunda olacak o zaman öpüp koklarsınız. şimdiden böyle şartlandırarak kendinize niye eziyet yapıyorsunuz ya..

bazen karnıma yastık gibi bişiler koyup bakiyom hamileliği kendime yakıştırıyomopuyorumnanaktan:CüvCüv:sizde yapıyomusunus
yok ben hiçç ne hamilelik ne bebek adına hiç bişey yapmadım yediremiyorum kendime galiba
he ben almadım ama annem birkaç tane hırka örmüş. birde bebek yemek takımı kaşığı tabağı yumurtalığı gibi. Ama bende değiller annemde duruyor hepsi.

ne güzel olunca annen verir sana onları

ya birinizden biriniz ankarada olsa eş durumundan kolay çıkıyo da ben eş durumu geldim öteki türlü hiö bi fikrim yok inşallah çıkar benim branş din kült.

anladım hocamda ikimizde erzincanın ilçesindeyiz küççücük bi şehir yani bıktık artık imkanlar 0 2 tane hastene var inanabiliyomusun bilmiyom inşallah çıkar datedavilerimizde kolaylaşır zor ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…