Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaw siz niye bu kadar erken evlendiniz yaaaaa kaçırdımı kocalar sizi ya. yoksa benmi geç kaldım :)))))

ben ben ben istiyom tabi bende diyorum perşembeye randevu alım senden önce gitmiş olucam ama o gün patron yok rajat rahat giderdim.

gidicek misin bak valla cnm bi git be ilk randevu kendi hediyeleri para almiyolar bana oyle soyledi kiz sedef hnm tlf da, taaaa yumurta toplama islemine kadar para almiolamris:) 288 34 00 dahili: 4146
ne yapican ?

gidicek misin bak valla cnm bi git be ilk randevu kendi hediyeleri para almiyolar bana oyle soyledi kiz sedef hnm tlf da, taaaa yumurta toplama islemine kadar para almiolamris:) 288 34 00 dahili: 4146
ne yapican ?

gitcem gitcemmmm ama randevu için burdan şimdi arayamıyorum müzait değil burası sabahtan arayacağım.

yaw siz niye bu kadar erken evlendiniz yaaaaa kaçırdımı kocalar sizi ya. yoksa benmi geç kaldım :)))))

yooo annem bana diyorduki seni ilk gelene vercem ölede yaptı :roflol:
kısmett kızımm napalım beni ne doktorlar ne mühendisler istemedi :KK43:((
kocam hemen aldı almasaydı kesin isterlerdii :dilcikar:

sana erken geliyo be cnm benim tanıdıklarımın çoğu bu yaşlarda evlendi hepside okumuş
yo kaçmak falan yok cnm söz nişan düğün davullu zurnalı tam 12ayın ın sonunda evlendim gayette aileler severek isteyerek onayladı iyikide evlenmişim herşeye sahibim allaha şükür bebekte olucak inş

Son düzenleme:
kızlar meraba nasılsınız. ben uzun zamandır girmiodum. 230. sflarda kalmıştım. maşallah 345 olmuş. tekrar başa dönüp okumam çok uzun olur. çok merak ediorum aranızda hamile kalanlar var mı? inşallah vardır

yooo annem bana diyorduki seni ilk gelene vercem ölede yaptı :roflol:
kısmett kızımm napalım beni ne doktorlar ne mühendisler istemedi :KK43:((
kocam hemen aldı almasaydı kesin isterlerdii :dilcikar:

bak ya bütün şuçlu annen o zaman.
Yerim seni kız şebeğim benim. kısmet böyleymiş demekki.

sana erken geliyo be cnm benim tanıdıklarımın çoğu bu yaşlarda evlendi hepside okumuş
yo kaçmak falan yok cnm söz nişan düğün davullu zurnalı tam 12 ın sonunda evlendim gayette aileler severek isteyerek onayladı iyikide evlenmişim herşeye sahibim allaha şükür bebekte olucak inş

Allah nazardan saklasın canımmmm. Kesin olucak bebişin zaten. Ne güzel erken yaşta anne olacaksın süper bişey canım.

Allah nazardan saklasın canımmmm. Kesin olucak bebişin zaten. Ne güzel erken yaşta anne olacaksın süper bişey canım.

inşallah canım ya kısmet artık allah bir şeyi hep eksik verirmiş şükretmeyi istemeyi bilisin diye ama olucak hepimizin bende inanıyorum

kızlar meraba nasılsınız. ben uzun zamandır girmiodum. 230. sflarda kalmıştım. maşallah 345 olmuş. tekrar başa dönüp okumam çok uzun olur. çok merak ediorum aranızda hamile kalanlar var mı? inşallah vardır

:1no2: pek yok sadece aysad var
hoşgeldin bu arada sen napıon anlat

X