Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aslında rahim filmi olmadan aşılama yapılmıyor benim dr hemen yaptı benimde çok gözüm korkmuştu yattım masaya ağladım dr canın yanınca söle dedi benim canım yanmadı ama yinede ağlıyordum korkudan:)) hiçbirsey yokmuş meğersem boşuna korkmusum
iyi bi dr zaten rahim filmi olmadan aşılama yapmazzzzz

iste benim gerzek dr. bana rahim filmsiz asilama yapti 2 kere....:kızgın:

himm, ya cnm bak kendimi kotu hissettim ben simdi, sana kotu moral olmayayaim benim bu 2. asilama tutmadi bugun regl oldum, cok kotuyum:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
insallah senin ki tutar da moral olur bizlere de, oeki tutmazsa 3. asilamayi da dusunuyo musun? bir de ilk asilamadan sonra dr. un 1 ay ara verdi mi sana da ? bir de kist yapti mi?

yok canım ben nisanın 7sinde yaptırdım olmadı sonra hemen başladık kist falan yoktu bu ayda mayısın 5. yaptırdık 6 günüm kaldı adetime
kendini kötü hissetme ayoll ne olcek bana bişi olmazzzz guclubacismile

yok canım ben nisanın 7sinde yaptırdım olmadı sonra hemen başladık kist falan yoktu bu ayda mayısın 5. yaptırdık 6 günüm kaldı adetime
kendini kötü hissetme ayoll ne olcek bana bişi olmazzzz guclubacismile

yaa ben de kararsiz kaldim rahim filmi cektirip asilamaya devam mi edeyim yoksa direkt tup e mi geceyim ? tup icin randevumu aldim bu cumaya, kendi dr. umu da arayip randevu almam gerekirdi ama almadim.....
sunu dusunuyorum ben belki de bu cuma tupdr. u muayeneden sonra benden rahim filmi istemeyecek direk tupe gececek ....florance in basari orani %80 asilama ile artik vakit kaybetmeyeyim diyorum ne diyorsunuz?

yaa ben de kararsiz kaldim rahim filmi cektirip asilamaya devam mi edeyim yoksa direkt tup e mi geceyim ? tup icin randevumu aldim bu cumaya, kendi dr. umu da arayip randevu almam gerekirdi ama almadim.....
sunu dusunuyorum ben belki de bu cuma tupdr. u muayeneden sonra benden rahim filmi istemeyecek direk tupe gececek ....florance in basari orani %80 asilama ile artik vakit kaybetmeyeyim diyorum ne diyorsunuz?

zaman kaybetme canım. sen tüpe başla kafan rahat edecekse. Ben 3 kere denedim sonuç ortada hemde hiç bir problemimiz yokken olmadı. Boşuna zaman harcadım. keşke geçen ay tüp yaptırsaydım diyorum. ama neyse olan oldu.

sen bilirsin tüpte şans çok diyorsun hemen istiyorsunda eee ozman niye boşuna vakit kaybı olsunki aşılamayla ama yinde senin kararın önemli yerimseniben

kocam bana lolipopla çekirdek almıştı onları kemireyim bari
ajdayı da açtımm ohhh
acılar güzel olacak
yürek hepte şanslı değil bir üzen olacak
ikimiz senle neyi çözemedik
oda tek taraflı değil bir gülen olacak
bu kapıdan ilk giren aşık olacak
sözünede özünede sadık olacak
ikimize bu tabiat aşık olacak
sıramı bekliyorumm ohhhhhhhhhhh ohhhhhh sositososito

:roflol: siz tüp yaptırırsanız rahim filmine gerk yokki kıss öle değilmi sengözlerimebaksanab

valla cuma gunu gidince ogrenicem bakalim isteycek mi istemeyecek mi size bir bir herseyi gun gun yazicam kizlar tup olayini, tabii isterseniz, simdiden cok heyecanliyim

kocam bana lolipopla çekirdek almıştı onları kemireyim bari
ajdayı da açtımm ohhh
acılar güzel olacak
yürek hepte şanslı değil bir üzen olacak
ikimiz senle neyi çözemedik
oda tek taraflı değil bir gülen olacak
bu kapıdan ilk giren aşık olacak
sözünede özünede sadık olacak
ikimize bu tabiat aşık olacak
sıramı bekliyorumm ohhhhhhhhhhh ohhhhhh sositososito

ohhh ohhh bizim içinde

valla cuma gunu gidince ogrenicem bakalim isteycek mi istemeyecek mi size bir bir herseyi gun gun yazicam kizlar tup olayini, tabii isterseniz, simdiden cok heyecanliyim

ben ben ben istiyom tabi bende diyorum perşembeye randevu alım senden önce gitmiş olucam ama o gün patron yok rajat rahat giderdim.

X