Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
selam kizlar,
bugun regl oldum, agrimdan dolayi ise bile gidemeim, bu 2. asilamamdi, hemen florance gayrettepe nin tup bebek merkezini aradim randevumu aldim dr. emre karatekelioglundan bu cuma ilk muayenemi olucam

selamm ya iki kişi daha fire vermiş hemde 2. aşılamalarında
benimde 2. aşılamam yoksa bende................:sinifsinif:

esimle tartistik dun gece, ben tupe gecelim yeter artik kaldiramiyorum psikolojik olarak dedim, o da bana ' bu is manav a gidip sebze meyve almaaya benzemeyo' dedi. Bayaaa bi agladim migrenim basladi:KK43: zaten regl oldum bu sabah, esim ankaraya gitti bu sabah is icin sabah 6 ucagiyla, demin aradim ' kizma ama ben tup bebek hayrettepe florance dan randevu aldim ' dedim o da ok dedi, demek ki sakinlesti, dun gece sen 1 uzuluyorsan ben 1000 uzuluyorum demisti, kayinvalidem dun gece 'kizim 3. asilamayi da yaptirsan bi keske ' dedi yok anne artik tahammul edemiyorum dedim, sizce?

selam kizlar,
bugun regl oldum, agrimdan dolayi ise bile gidemeim, bu 2. Asilamamdi, hemen florance gayrettepe nin tup bebek merkezini aradim randevumu aldim dr. Emre karatekelioglundan bu cuma ilk muayenemi olucam

hayırlısı olsun canım üzülme hiç. Bizimki tüp bebekle olacak demekki.
Ay canım lütfen banada bilgi ver bende oraya gideceğimmmmm. Merak ediyorummm

esimle tartistik dun gece, ben tupe gecelim yeter artik kaldiramiyorum psikolojik olarak dedim, o da bana ' bu is manav a gidip sebze meyve almaaya benzemeyo' dedi. Bayaaa bi agladim migrenim basladi:KK43: zaten regl oldum bu sabah, esim ankaraya gitti bu sabah is icin sabah 6 ucagiyla, demin aradim ' kizma ama ben tup bebek hayrettepe florance dan randevu aldim ' dedim o da ok dedi, demek ki sakinlesti, dun gece sen 1 uzuluyorsan ben 1000 uzuluyorum demisti, kayinvalidem dun gece 'kizim 3. asilamayi da yaptirsan bi keske ' dedi yok anne artik tahammul edemiyorum dedim, sizce?

bencede tüpe geç canım aşılamada zaten şans çok düşük Allah yardımcın olsun :sinifsinif:

selam kizlar,
bugun regl oldum, agrimdan dolayi ise bile gidemeim, bu 2. asilamamdi, hemen florance gayrettepe nin tup bebek merkezini aradim randevumu aldim dr. emre karatekelioglundan bu cuma ilk muayenemi olucam

haydaaaa adet olan gelio yaa ufff bu aşılama ne menem bişi ya işe yaramıyomu arkadaş yaa offcanım hayırlısı olsun heralde ben de arkanızdan takip etcem bi on güne kadar:sinifsinif:

kizlar ben bu florance in tup bebek merkezinden kizla tlf da konustum sedef hnm cikio telefona dedim ki yeni yasaya gore artik tek embriyo verilio peki tutma sansi ne kadar dedim, o da bilgisayarina bakti 15 kadina tup yaptik bunun 11 kadini tuttu dedi, bende asilamayla vakit kaybetmek istemiyroum artik, cunki asilamanin basari orani%20, simdi 15 kadindan 11 i tuple tuttuguna gore sans daha yuksek

kafan daha rahat olacaksa psikolojin artık kaldırmıyorsa aşılamayla uğraşma. son bir kez daha dene desem psikolojini bilmiyorum. en iyi sen kendin verirsin canımm hayılrısı olsun. belki karşılaşırız gidip gelirken doktoraaa

tamam abla ama adet olursam göğsüne yaslanıp ağlamak istiyorum senağlama

ay kıyamam yaaa dur kötü düşünme hemen. benden ders çıkar üzüldüm tutmaz diye o kadar bir taraflarımı yırttım ALlahta madem böyle düşünüyorsun al sana dedi tokat gibi çarptı. o yüzden önce moralll

Kizlar telefon nosu 288 34 00 dahili 41 46, sedef hnm cikio telefona genelde, reglinin ilk gunu ariyorsun (bugun regl oldum aradim) hemen 3-4 gun sonrasina randevu veriyo ben sunu da sordum ne zaman parayi odeyecegim, o da yumurta toplama islemine kadar hic para almiyoruz dedi, uzun protokl ve veya kisa protokol olup olmayacagina ve de rahim filmi isteyip istemeyecegine karar verecekmis dr. emre karatekelioglu, fiat ise 2500 dolar arti 150 tl anestezi

kafan daha rahat olacaksa psikolojin artık kaldırmıyorsa aşılamayla uğraşma. son bir kez daha dene desem psikolojini bilmiyorum. en iyi sen kendin verirsin canımm hayılrısı olsun. belki karşılaşırız gidip gelirken doktoraaa

cnm sen ne zaman regl oldun? ben cuma saat 3 te randevum, demin aldim randevumu da

kizlar ben bu florance in tup bebek merkezinden kizla tlf da konustum sedef hnm cikio telefona dedim ki yeni yasaya gore artik tek embriyo verilio peki tutma sansi ne kadar dedim, o da bilgisayarina bakti 15 kadina tup yaptik bunun 11 kadini tuttu dedi, bende asilamayla vakit kaybetmek istemiyroum artik, cunki asilamanin basari orani%20, simdi 15 kadindan 11 i tuple tuttuguna gore sans daha yuksek

tabiki canım çok daha yüksek doktorum bana yüzde 70-80 dedi.

kizlar bir de pskiloji cok cok onemli mesela benim ilk asilamamda 4 adet yumurtam vardi bu 2. asilamada klomen kullanmama ragmen 2 yumurtam olustu, hatta 1 ini kaale aldi dr. o yuzden bir de kist yapmisti bende klomen ilk asilamada o yuzden 2. asilama dan once 1 ay ara verdirtti, cildirmistim beklemek ve kirmiz kart gormek cok sinir bozucu

Ay Canlarım ya.. Öyle düşüncelere daldım yazdıklarınızı okurken.. Benim Aşılamam tutmazsa bir rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum. Ama ikinci Aşılamayı düşünmüyorum şimdilik. Zaten maddi açıdan bu imkansız bu aralar. Sizin en azından tüp bebek yapma fırsatınız var. Birde durumu olmayanları düşünün. Bakalım bende isyan bayrağını çekecemmi cuma günü. Yada size güzel haberler verebilecekmiyim. Ne olur dua edin.

godes cim ben cuma bi gideyim sana herseyi burdan yazicam, muayene edicekmis ona gore rahim filmi gerek var mi yok mu soyleyecekmis...... asistani tlf daki kiz dedi sedef hnm bana bugun

X