Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım peki dondurdukları embrio iin ek ücret alıyorlarmı

simdi yumurta toplandiginda eger kaliteli ekstra saklayabilecekleri yumurtalar bulurlarsa senden dondurma ve saklama icin 500 dolar aliyolarmis, ve ilki tutmazsa dondurulmus transfer de de islem icin 1000 dolar aliyorlarmis cnm, ve yumurta saklama 5 yilmis

simdi yumurta toplandiginda eger kaliteli ekstra saklayabilecekleri yumurtalar bulurlarsa senden dondurma ve saklama icin 500 dolar aliyolarmis, ve ilki tutmazsa dondurulmus transfer de de islem icin 1000 dolar aliyorlarmis cnm, ve yumurta saklama 5 yilmis

anladım iyiymiş yaaaa. tamam acaba bende ön görüşme için bir randevu alsam belki problem görürler en azında önümüzdeki aya kadar problem giderilirdi zaman kazanmış olurdum dime

aleyküm selam cnm senin listede adın yok sanırım eğer yoksa ..
aşılamamı tüpmü ne yaptırdın son durumun ne yada pek takip edemedim seni..adet gününü ve aşılama vs gününü yaz ekliyim senide cnm

16 nisan regl gunum asilama gunum 29 nisan
bugun yani 11 i regl gunum:KK43:

eeeeee kızlarr akşama ne yemek var bende bezelyeyle pilav var söylemesi ayıptır sizlerede ne var akşama

Vallahi ben hiç bilmiyorum canım. Mantı çekti canım ama.. Bakalım akşama belli olur. Benim Eşim geç geliyor zaten..

bende bişey yokkkk işteyim zaten kocamda geç geliyor yemek yemiyoo rahatımmm
iyimiş cnm valla benimki 7de geliyo yemek olmassa kızar bile :)
Vallahi ben hiç bilmiyorum canım. Mantı çekti canım ama.. Bakalım akşama belli olur. Benim Eşim geç geliyor zaten..

mantı hım canın çektiyse yapıver cnm bende çok yaparım mantı eşim çok sever

iyimiş cnm valla benimki 7de geliyo yemek olmassa kızar bile :)

mantı hım canın çektiyse yapıver cnm bende çok yaparım mantı eşim çok sever

valla çalışan bir bayan oldğum için yemek olmasada sorun olmuyor bizde... İsterse olsunnn:eek:klava:

X