Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
:icecream: ben dondurmayı alırım :roflol:

dondurma dedinde aklıma bi fıkra geldi anlatayım
bigün bi kız parkta oturmuş dondurma yalıyormuş yanına bi çocuk gelmiş demişki şimdi size bişi diycem yanlış anlayacaksınız kızda demiş söle anlamam çocuk yok demiş kız ısrar etmiş tamam demiş çocukta; demişki bi kere yalayabilirmiyim? kız dondurmayı uzatmış çocuk; bak işte yanlış anladın demiş:))))) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol: :kedi:
güzelmiş :roflol:

annem 38 yaşında kızz bendende neşeli beni üzgün görsün hemen kızar bu yaşta cıvıl cıvıl ol ne bu halin diye kafamçokkarıştı

gençmiş benimkide kızıyo yüzün gülsün biraz ne bu üzgün görüntü diyo mafoldumben

kızlar siz aşılama yaptırdığınıı ailenize söylüyormusun ben hiç söylemedim üzülmesinler diye.

iyi cnm saol haziranın 20lerinde tatile gitmeyi planlıyoruz gidene kadar dr fln gitmeyi düşünümüyorum gelince başlarım tedaviye

ne güzel biraz uzak kalmak doktorlardan iyi ama ben biliyormusun biraz ara verince doktorumu özlüyorum. sanki onun yanında kendimi güvende hissediyorummmm

kızlar siz aşılama yaptırdığınıı ailenize söylüyormusun ben hiç söylemedim üzülmesinler diye.
ben söylüyorum annemle kayınvalidem haberdar
ne güzel biraz uzak kalmak doktorlardan iyi ama ben biliyormusun biraz ara verince doktorumu özlüyorum. sanki onun yanında kendimi güvende hissediyorummmm

haklısın cnm bende şuan kalkıp gitmek istiyorum dr o derece TAKINTI işte :roflol:

evet doktorrrrrra gitmek istiyorum şimdi meselaa gidim konişim kafamdaki soruların cevabını versin. Bana moral versinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…