Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende 11.30tu kalktım :kedi:
ama ağlayarak rüyamda annem ölmüş cenazesindeydim ne ağladım bee rüyada hıçkıra hıçkıra uyandım bi tuhafım

canım anneni ömrü uzamış öyle derler. öldüğünü gördüğün kişinin ömrü uzarmış..

ama ağlayarak rüyamda annem ölmüş cenazesindeydim ne ağladım bee rüyada hıçkıra hıçkıra uyandım bi tuhafım[/QUO
hiç üzülme canım ölü görek diri görmek derler bugün hiç ummadığın birilerini görebilirsin

bende bu sefer çok ümitliyim çünkü hiç bir teşhis konamadı. olmaması için hiç bir sebep yok. başarı şansıda yüksek inşallah olur canım

evet canım hiç bir sorunumuz yok oda güzel bişey. Olcak olcakk herşey beyinde bitiyor. Ne kadar rahat olursak şansımız o kadar daha çok artıyor bence canım

ayy küsermişdeee. ablaya küsürlürmü hiçç aaaa

elimi öp barışalım yoksam barışmam bide karamelli dondurma bide çikileta bide tatlı sakız bide yumurtlayan yumurta bide şeeyyy bi öpücük verr ozman düşünürüm CADIARZU

üzülme kısss ölü görmek diri anlamına gelir sevin sevin aklinialirimsmile
bende kaynanamı gördüm bende bi tuhaf oldum kabustu resmen:1shok:
evet cnm öyle derler ibşallah hayırdır
canım anneni ömrü uzamış öyle derler. öldüğünü gördüğün kişinin ömrü uzarmış..
inşallahhh annelerimizin ömürleri uzun olsun hepimizin
ama ağlayarak rüyamda annem ölmüş cenazesindeydim ne ağladım bee rüyada hıçkıra hıçkıra uyandım bi tuhafım[/QUO
hiç üzülme canım ölü görek diri görmek derler bugün hiç ummadığın birilerini görebilirsin
nası bi haber acaba merak ettim bak şimdi hayr olsun inşallah
sonunda rüya tabirlerinede başladık Hayırdır inşallah Hayırdır inşallah
sonumuz hayrolsun valla cnm
ben işe gidiyorum size iyi sohbetler, akşama görüşürüz.

görüşürüzz kolay gelsinn

elimi öp barışalım yoksam barışmam bide karamelli dondurma bide çikileta bide tatlı sakız bide yumurtlayan yumurta bide şeeyyy bi öpücük verr ozman düşünürüm CADIARZU

kız sen godesi batırırsın hee :roflol::roflol:

hepsi tamamdaaaaaaaaaaa elimi sen öpcen ben değil dime ama. Gel hepsini alcam söz sana

hepsi tamamdaaaaaaaaaaa elimi sen öpcen ben değil dime ama. Gel hepsini alcam söz sana

alcan taammı bak söz verdin elini öperim ordan koluna geçerim ordan boynuna ordan yanaklarına ordan gözüne ordannn vs. vs.
taam kabul bu kadar ısrar etmene gerek yoktu yaa tamam yalvarma barıştım:))) kaydirigubbakcemile3

canı sağolsun ufaklığımınnnnn.
ikimcim sen nasılsınnnn sende önümüzdeki aya kaldın dimeeee hepimizin kaderi aynııı

iyi cnm saol haziranın 20lerinde tatile gitmeyi planlıyoruz gidene kadar dr fln gitmeyi düşünümüyorum gelince başlarım tedaviye

X