Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
inşallah güzel sonuç almışlardır hecandab bizi unutmuşlerdır kızlar benim aklımdasınız ufacık seyde size bildirmessem olmaz dr dan gelir gelemez pc başına oturdum eşim gelmeden biraz konuşalım istedim söylemesi ayıp sizi bıraz kıskanırda :mymeka:

offfff kızlar buarada canım cok sıkılıyo stresten yumurtam gelişmedi ya zaten sabahta valideyle tartştım günüm cok stresliydi eşimde onun yanında bana bıraz bagırdı ohh gelen bagırıyo giden bagırıyo ben stres topuyum dengem altust oldum tedavim bile etkiledi beni anlayan yok zaten ama konuşmucam spora gitti geldimi onla konuşmıcam pislikler

dayanamadım geldim gene. şimdi doktorumla konuştum hamilelik başlamış ama kanamam olduğu için son bulmuş. tüp bebek içinde konuştum florancanighgle emre karatekelioğlunu tavsiye etti. hemen araştırmalar başladım direk tüp bebek artık aşılama yaptırmayacağım. önümüzdeki ay tüp bebek yapıyorum arkadaşlar. ama yere karar vermem lazım ya doktoruma güvenim onun dediği yerde yaptırıcam yada yeni bir arayacağım. Of ölim daha iyi ya acayip bunalımdayımmm
Çok çok üzüldüm canım inan. O kadar alıştımki buraya. Sizler üzülünce gerçekten çok üzülüyorum... Allah kolaylık versin canım..

kızlar bugun dr uma kontrole gittim yumurtalarım gelişmemiş carşamba tekrar istedi
ben giyinirken eşime bu ay aşılama yapmıcanı söylemilş
tahminen ovulasyon takibi yapıcak bizden önce hastası vardı
aynen eşime demişki bu hastamada aşılamadan sonra bu tedaviyi yaptım suan hamile demiş
sizine aynısını yapcam allahın izniyle sizinde olcak demiş bakalım inşallah kızlar dua edin bana...
Slm Canımcım..
Hadi bakalım inşallah seninde tutar.. Hemde ikiz olsun inşallah..

offfff kızlar buarada canım cok sıkılıyo stresten yumurtam gelişmedi ya zaten sabahta valideyle tartştım günüm cok stresliydi eşimde onun yanında bana bıraz bagırdı ohh gelen bagırıyo giden bagırıyo ben stres topuyum dengem altust oldum tedavim bile etkiledi beni anlayan yok zaten ama konuşmucam spora gitti geldimi onla konuşmıcam pislikler
En kızdığım şeydir. Başkasının yanında bana sesini yükseltirse gırtlağını sıkıveririm. Ne diyeceksen evde de demi. Annesinin yanında niye bağırırki.

GODES canım benim ya rabbim gönlüne göre versin deyim ne denebilir ki ben seni hamile garanti die düşünmüştüm öyle üzüldüm ki 4 sayısını görünce cızzz etti içim ama hayır bildiğimiz şeyde şer şer bildiğimizde hayır olabilir biliyoruz bunu...

dayanamadım geldim gene. şimdi doktorumla konuştum hamilelik başlamış ama kanamam olduğu için son bulmuş. tüp bebek içinde konuştum florancanighgle emre karatekelioğlunu tavsiye etti. hemen araştırmalar başladım direk tüp bebek artık aşılama yaptırmayacağım. önümüzdeki ay tüp bebek yapıyorum arkadaşlar. ama yere karar vermem lazım ya doktoruma güvenim onun dediği yerde yaptırıcam yada yeni bir arayacağım. Of ölim daha iyi ya acayip bunalımdayımmm

selam arkadasim,
ben bu ay 2. asilamami yaptirdim yrn regl gunum ama bugun dayanamayip kan tahlili yaptirdim ve 1.26 :KK43:((( ben de gayrettepe florance in tup te iyi oldugunu duydugum icin aradim bugun sedef hnm adli bir bayanla tlf da knstm, herseyi anlatti toplam 2500 dolarmis arti 130 tl de anestezi uzmani, sende ayni yerin ve dr. un ismini yazmisisn o yuzden yazdim sana da, sen kac kere asilama yaptirdin da tup e gecmek istiyorsun arkadasim bir de rahim filmi cektirdin mi?

canım demekki hayırlısı buymuş öyle düşün allah senin için en hayırlısını vericek kaybettiğine takma kafanı canım tüp bebekte şansın çok daha fazla aşılamayla böyleyse tüple çok çok iyi haberini alıcaz üzülme tamammı cnm lütfen :teselli:

selam arkadasim,
ben bu ay 2. asilamami yaptirdim yrn regl gunum ama bugun dayanamayip kan tahlili yaptirdim ve 1.26 :KK43:((( ben de gayrettepe florance in tup te iyi oldugunu duydugum icin aradim bugun sedef hnm adli bir bayanla tlf da knstm, herseyi anlatti toplam 2500 dolarmis arti 130 tl de anestezi uzmani, sende ayni yerin ve dr. un ismini yazmisisn o yuzden yazdim sana da, sen kac kere asilama yaptirdin da tup e gecmek istiyorsun arkadasim bir de rahim filmi cektirdin mi?

canım şimdiki doktorum önerdi orayıda emre beyi hem dedi yakınende kontrol edebilirim dedi. galiba orada yaptırıcam randevu alıp bir görüşmeye gidicem bakim doktorun tavrına falan benim için yakınlık samimiyette çok önemli elektirik alırsam orda yaptırıcam. ben 3 kere aşılama yaptırdım canım. rahim filmide çektirdim tüpler falan açık birsorun yok.

canım senin sorunun varmıydı niye aşılama yaptırıyorsun.

Son düzenleme:
canım demekki hayırlısı buymuş öyle düşün allah senin için en hayırlısını vericek kaybettiğine takma kafanı canım tüp bebekte şansın çok daha fazla aşılamayla böyleyse tüple çok çok iyi haberini alıcaz üzülme tamammı cnm lütfen :teselli:

çok sağolun ya iyiki varsıınız. destekleriniz beni güçlendiriyor.
ya tüp bebek olayınıda kendime yediremiyorum bir türlü ama artık elim mahkum. herşey yolundayken hiçbir sorun yooken olmaması ve tüp bebek yaptırıyor olmam beni çok üzüyor.
birde diyorum 3 aşılamamda tutmadı ya tüp bebekte olmazsa o zaman ne yaparım bilmiyorum kesin sıyırırım

Çok çok üzüldüm canım inan. O kadar alıştımki buraya. Sizler üzülünce gerçekten çok üzülüyorum... Allah kolaylık versin canım..

canım ya çok sağol. Allah hepimize ggönlümüzün dilediği gibi versin. Herşey kısmet işte onun önüne geçilmiyor malasef. sen ne durumdasın. hasta olmamışındır umarım sen güzel haberler bekliyorum

GODES canım benim ya rabbim gönlüne göre versin deyim ne denebilir ki ben seni hamile garanti die düşünmüştüm öyle üzüldüm ki 4 sayısını görünce cızzz etti içim ama hayır bildiğimiz şeyde şer şer bildiğimizde hayır olabilir biliyoruz bunu...

kısmet be canımcım. bende ne kadar ümitsiz bile olsam gene kalbimin bir yerlerinde belki bu sefer olmuştur diye düşünüyordum ama olmadı işte :KK43:

canım ya çok sağol. Allah hepimize ggönlümüzün dilediği gibi versin. Herşey kısmet işte onun önüne geçilmiyor malasef. sen ne durumdasın. hasta olmamışındır umarım sen güzel haberler bekliyorum
Henüz olmadım canım. Cuma adet tarihim. Hiç ümidim yok gerçekten. ınsan hisseder diye düşünüyorum kendimce.

Henüz olmadım canım. Cuma adet tarihim. Hiç ümidim yok gerçekten. İnsan hisseder diye düşünüyorum kendimce.

inşaalllaahh seninki tutar be canım. Galiba biraz olumlu düşünmek gerekiyor. belki ben bu kadar karamsar olmasaydım bugün kan tahlilimde değerim 2 ye katlanmş olabilirdi.
sende biraz olumlu düşün lütfen. gerçekten moral çok önemli

inşaalllaahh seninki tutar be canım. Galiba biraz olumlu düşünmek gerekiyor. belki ben bu kadar karamsar olmasaydım bugün kan tahlilimde değerim 2 ye katlanmş olabilirdi.
sende biraz olumlu düşün lütfen. gerçekten moral çok önemli
Öylede canım ne düşüneceğimi şaşırdım. Bir diyorum olumlu düşüneyim. Bu seferde diyorum çok ümitlenirsem olmazsa yıkılırım yine. Hiç düşünmeyeyim diyorum ama diyorum o zamanda tutmaz. Tuttuğuna inan zeynep diyorum. Yani ne yapsam olmuyor. Düşünmeden olmuyor. Dışarı çıkıp kafa dağıtayım diyorum. E bu seferde Bebek görüyorum, çocuk görüyorum. Kendimi öyle hayal ediyorum. Oynatmaya az kaldı senin anlayacağın.

ya bütün gün işyerinde iyice bunaldım eve zor atım kendimi kötüyüm diye eşim aldı beni birlikte geldik. kapıdan içeri girer girmez hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. sanki dünyam yıkılmış gibi. çok sonra eşimin o çaresiz bakışları benim üzülmeme verdiği o tepki sanki elinden bişey gelmeyen biri gibi beni mutlu edemiyen biriymiş gibi tavırları yanıma geldi ve sımsıkı sarıldık birbirimize. sonra dedim evet üzülüyorsun ama elindekilerinde kıymetini bilmiyorsun ne kadar iyi seni kadar çok seven ve herzaman sana sonsuz destek olan eşin var şükret dedim ve kendime çok kızdım. bol bol konuştuk üzülme tüp bebek yaparız olmadı gene yaparız sen yeterki yıpratma kendini dedi. allaha şükür yaptırabilecek gücümüz var ya olmasayd ne olacaktı dedi sonra durdum düşündüm ve şükrettim halime.
Evet belki bebeğim yok ama asla olmayacak diye bişeyde yok. Ama şuan elimde beni çok seven bir eşim var. Bu bile çok güzelllllllllllllll.

Öylede canım ne düşüneceğimi şaşırdım. Bir diyorum olumlu düşüneyim. Bu seferde diyorum çok ümitlenirsem olmazsa yıkılırım yine. Hiç düşünmeyeyim diyorum ama diyorum o zamanda tutmaz. Tuttuğuna inan zeynep diyorum. Yani ne yapsam olmuyor. Düşünmeden olmuyor. Dışarı çıkıp kafa dağıtayım diyorum. E bu seferde Bebek görüyorum, çocuk görüyorum. Kendimi öyle hayal ediyorum. Oynatmaya az kaldı senin anlayacağın.

seni o kadar iyi anlıyorumki canım. diyecek bişey bulamıyorum malesef. inşallah hamilesindir canım yaaa herşey kısmet önüne geçilmiyorrrrrrrrr

çok sağolun ya iyiki varsıınız. destekleriniz beni güçlendiriyor.
ya tüp bebek olayınıda kendime yediremiyorum bir türlü ama artık elim mahkum. herşey yolundayken hiçbir sorun yooken olmaması ve tüp bebek yaptırıyor olmam beni çok üzüyor.
birde diyorum 3 aşılamamda tutmadı ya tüp bebekte olmazsa o zaman ne yaparım bilmiyorum kesin sıyırırım

canım biliyorsun dimi bu bir sınav :çok üzgünüm:

X