Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim yasadıklarını okudum olsun bu bi şaret en azında kalabildin senın adına bırazcıkda olsa sevindim canım inşallah bidaki ay tutucak görürsün canım

godescim yasadıklarını okudum olsun bu bi şaret en azında kalabildin senın adına bırazcıkda olsa sevindim canım inşallah bidaki ay tutucak görürsün canım

valla ne diyim bilmiyorum. iyice ümitsizliğe kapıldım. sanki hiç anne olamayacakmışım gibi. bakalım tüp bebek tutacakmı oda tutmazsa artık helvamı yemeğe gelirsiniz.

Akıntım çok nadir yok gibi bir şey. karnımın sağ tarafında belli noktada ağrı oluyor.daha mide bulantısı falan yok göğüslerde normal ağrı sızı yok sende var mı?

belimde ayakta çok kalınca hafifagrılar oluyor kasıklarımda ara ara agrı oluyor akıntım var benim gögüslerim berbat ayrıca sivilcelendim doktor 2 haftalık oldugunu söyledi

yok be şekercim ne acizlik. ben çok kötüyüm kendi halime düştüm sen kaç gündür yoksun.

canıım senın slm vercegini tahmin ettim lafın o arkaşlaraydı slmmı almadılar nese onemli degl
bende giremedim bugun dr dan az önce geldim yumurtalarım gelişmemiş carşamba bidaha istedi gecen ay bugun olmustu
bu ay cok sitresli gecti ondan olmalı sen nasılsın

canıım senın slm vercegini tahmin ettim lafın o arkaşlaraydı slmmı almadılar nese onemli degl
bende giremedim bugun dr dan az önce geldim yumurtalarım gelişmemiş carşamba bidaha istedi gecen ay bugun olmustu
bu ay cok sitresli gecti ondan olmalı sen nasılsın

canım stres yapma ne olur bak ben çok stres yaptım belkiden ondan olmadı. sen iğnemi kullanıyorsun canım.

godescim bebeğin sana tutunmaya çalışmış ama sıkıca tutunamamış belki hayırlısı böyleymş.Bir dahaki inşalah sana sıkıca tutunur asla ümitsiz olma.Geleceğine inan

valla ne diyim bilmiyorum. iyice ümitsizliğe kapıldım. sanki hiç anne olamayacakmışım gibi. bakalım tüp bebek tutacakmı oda tutmazsa artık helvamı yemeğe gelirsiniz.

sacmalama be keşke tutsada benimde bi ışık olsa en azında tutuyo diye bildim senin için bende tık yok bole olması dahamı ıyı şimdi ne karar verdin tüp bebegemi benim içime doluyada sanki senin bu ay olcak gibi dikkat et bare
bak aysad hiç kalmamaımş dikkat etmiş sende oyle yap bu ay allah bıyık tutar vallah ben oo işigi aldım çunku tutmus bu işaret vallah:teytey:

godescim bebeğin sana tutunmaya çalışmış ama sıkıca tutunamamış belki hayırlısı böyleymş.Bir dahaki inşalah sana sıkıca tutunur asla ümitsiz olma.Geleceğine inan

belimde ayakta çok kalınca hafif agrılar oluyor kasıklarımda ara ara agrı oluyor akıntım var benim gögüslerim berbat ayrıca sivilcelendim doktor 2 haftalık oldugunu söyledi

belimde ayakta çok kalınca hafifagrılar oluyor kasıklarımda ara ara agrı oluyor akıntım var benim gögüslerim berbat ayrıca sivilcelendim doktor 2 haftalık oldugunu söyledi

benim bir kaç sivilce çıktı onlarda geçti.Benim göğüslerde hiç bir belirti yok aslında ben ondan ümitsizdm ama demek ki kişiye göre değişiyor.Birde kesinleşse içimiz rahat ederdi.

sacmalama be keşke tutsada benimde bi ışık olsa en azında tutuyo diye bildim senin için bende tık yok bole olması dahamı ıyı şimdi ne karar verdin tüp bebegemi benim içime doluyada sanki senin bu ay olcak gibi dikkat et bare
bak aysad hiç kalmamaımş dikkat etmiş sende oyle yap bu ay allah bıyık tutar vallah ben oo işigi aldım çunku tutmus bu işaret vallah:teytey:

karar verdim tüp bebek yapıyorum önümüzdeki ay kesinnnnnn.

evet canım şu kese bi görünse şimdi derdim sıkıntım o ya görünmezse diye korkuyorum

smsimay nesyen darling kızlar bu arkadaşlar listede ilk sıradalar sonuclarını bildirdilermi acaba ne oldu merak ettim şimidye coktan tahli olmuşlardır

bende çıkıyorum arkadaşlar yarın görüşürüz yemek yapıyorumda herkese iyi akşamlar

X