Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ya bende çok ümitsizdim kesin olumsuz olarak bakıyordm.Ama doktor beni çağırıp değerin iyi görünüyor deyince gerçekten mi diye sordum çünkü inanamdım.

gözün aydın caım aşılamanın kaçıncı günü ve deger ne çıktı

banusu oaradmısın
gözün aydın caım aşılamanın kaçıncı günü ve deger ne çıktı

vallaaaaa şuan o kadar kötüyümki kendimi zor tutuyorum. ağlayamıyorum düşün artık beni

üzülmeyin vardır bir vakti saati Allah en iyi zamanını ayarlayacak ve gönderecektr size bebeğinizi.Herşeyin hayırlısı tabiki çok zor dayanmak ama asla ümidinizi kaybetmeyin sevgiler bizdenopuyorumnanaktan

14 günü188,65 yarın keseye bakılacak

Cuma günü tekrar bir test yapalım dedi doktor değerin artacak mı diye pazartesi de keseye bakacaklr(kan testini yaptırdığm ve aşılama olduğm yerler farklı) Aşılamayı yapanlar değere göre hamilesin pazartesi gel ultrasonla bakalım dediler.Ben önce bir daha test yaptıracağm inşallah iyi olur hepimizin sonucu.Görürsün inşallah bebişinin kesesini.

inşaallah bi sorunun yok demi benim felaket akıntım var sendede varmı akıntı

aysad sana şu kadar haftalık falan dedi mi?Daha haftalk olmuyor mu benim gittiğim doktor bir şey demedi adet tarihinden sonra belli olur dedi.

Akıntım çok nadir yok gibi bir şey. karnımın sağ tarafında belli noktada ağrı oluyor.daha mide bulantısı falan yok göğüslerde normal ağrı sızı yok sende var mı?

kızlar bugun dr uma kontrole gittim yumurtalarım gelişmemiş carşamba tekrar istedi
ben giyinirken eşime bu ay aşılama yapmıcanı söylemilş
tahminen ovulasyon takibi yapıcak bizden önce hastası vardı
aynen eşime demişki bu hastamada aşılamadan sonra bu tedaviyi yaptım suan hamile demiş
sizine aynısını yapcam allahın izniyle sizinde olcak demiş bakalım inşallah kızlar dua edin bana...

godescim ne diyim bilmiyorum ama yanındayızsenağlama,
bizimkiler de tüp bebek olucak demek ki.

dayanamadım geldim gene. şimdi doktorumla konuştum hamilelik başlamış ama kanamam olduğu için son bulmuş. tüp bebek içinde konuştum florancanighgle emre karatekelioğlunu tavsiye etti. hemen araştırmalar başladım direk tüp bebek artık aşılama yaptırmayacağım. önümüzdeki ay tüp bebek yapıyorum arkadaşlar. ama yere karar vermem lazım ya doktoruma güvenim onun dediği yerde yaptırıcam yada yeni bir arayacağım. Of ölim daha iyi ya acayip bunalımdayımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…