Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya kıslar benim bişi çoık dikkatımı çekiyor bakıyorum bazılarını yazılarına çocuk istiyorlar 2009 falan tarihi anaaa sona bi bakıyom tüm mesajlarına bebekler doğmuş bilem yok ekim anneleri yok ocak anneleri acaba bizde oralara terfi edebilcezmi yaa :sinifsinif:

canım korkacak birşey yok. benim canım hiç acımadı çok kısa sürdü. önce ip ince uzunca bir çubuk gibi birşey yerleştirdi. sonra şırıngayı taktı ucuna ve boşalttı. korkma. benim rahim filmi çekilirkende öyle acımamıştı.

sana spekulum denilen şeyle yapmadı mı inşallh benimki de kolay geçer.yakın zamanlarda öğrencez sonucu

ya kıslar benim bişi çoık dikkatımı çekiyor bakıyorum bazılarını yazılarına çocuk istiyorlar 2009 falan tarihi anaaa sona bi bakıyom tüm mesajlarına bebekler doğmuş bilem yok ekim anneleri yok ocak anneleri acaba bizde oralara terfi edebilcezmi yaa :sinifsinif:

inşallah yaa evet eğer bizimkiler tutarsa şubat anneleri mi oluyosdelikafadulden

tahmini doğum tarihi sat +7gün- 3 ay şeklinde hesaplanıyor. yani ocak yada şubat muhtemel doğum tarihleri olucak. o günleri de görürüz umarım

hemen nası hayallere dalıyos ama:lepi:inşallah ....zeyno sen de çok tatlıymışsın maşallah

hemen nası hayallere dalıyos ama:lepi:inşallah ....zeyno sen de çok tatlıymışsın maşallah:nazar:

amaaaaan nesse kızlar ev süpürmem lazım biraz çıkıyorum akşam inşallah girerim tekrar hepinizi öptüm

:sinifsinif:içim sıkılıyor patlıcammm ben nasıl beklicem 12 gün off off daha 1 gün oldu :sinifsinif:

Bende cikiyorum fıstıklar. Tsk ederim Hayalbazım. Senin güzel görmenden o. Bütün kadınlar güzeldir.. Öptümmm Şeniz

X