Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimle zamanımız kısıtlı olduğu için tam bahsi geçen tarihlerde başladım bitirdim ilişkiyi
Eşim normal multivitamin kullanıyordu. İnşaAllah buay tutar gerek kalmaz planlara

Benim batı 24 olarak güncelleyebilir misiniz

Merhaba beni de ekler misiniz? Bat 28 nisan

Arkadaşlar eve gelir gelmez test yaptım. Poizitif ve inanılmaz şaşkınım mutluyum. Şaşkın olmama şaşırmayın:) o kadar uzun süre negatif gördüm ki o yüzden test yapasım yoktu resmen. Allahım sana şükürler olsun. Sağlıkla kucağımıza alalım. Mavigrill bu senin uğurun. Ben ilk defa böyle bir listeye katıldım. Seni hiç unutmicam. İlk çocuk ikinci çocuk diye düşünmeyin. Valla ikinci ama en az ilk kadar isteyip üzüldüğüme emin olabilirsiniz.

Yaaaaa kızz yok negatif negatifff yok ilk 5dkda çıkmadı falan dedinn hep olumsuz düşündün ama bakk pozitifmişş nekadar çok sevinidmm Rabbim sağlıkla kucağına aldırsınnn oleyy biz hep inandık sana C crab_mother

Ya öylemi hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Valla Ballikabak senin mesajların da hep moral oldu ama ben gerçekten silik çizgi çok görüp peşine regl oldum.. neyse bunlar geride kaldı. İnşallah güzel ilerler hepimizinki. Yarın kan vereceğim işte bakalım.

İnşaAllah güzelce sağlıkla artar betan çok heycanlııı aysonuna kadar bisürü hamiş olacakk

Tebrik ediyorum hayırlı olsun Adet ağrılarım vardı demiştiniz, ne zaman başladı. Başka hangi belirtinleriniz oldu biraz bahseder misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…