Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktoruna sor canım ona göre bı ilaç verir kendin gidip alma bazı uçuk ilaçları antibiyotik içeriyor..Numarası varsa ara doktorunu
Haklısınız ; daha belli bi’ doktora başlamadım şimdilik kim denk gelirse ramazandan sonra gidicem kalp atışı duyulduğunda ❣️

Kızlarr selam size birşey danışmak istiyorum 🙆🏼‍♀️
15 nisan cuma günü yumurtam pik yaptı ve biz en son 12 nisan salı günü birlikte olduk. Kürtajdan sonra 3. Yumurtlamam ve ilk defa bu kadar pik yaptı yumurtam. Yani yumurtadan 3-4 gün önce birlikte olup hamile kalan varmı şansım ne kadar merak ediyorum 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Ben yumurtlamadan önce ilişkiye girdim ama o günde girdim dünde hamileliğimi öğrendim ama hangi gün tuttu bilmiyorum yani açıkcası çok üzerine düşmedim akışına bıraktım çok şükür ilk aydan da oldu geçen senede düşük yapmıştım

Merhaba arkadaşlar çift çizgi görenler eşleri ve kendileri için herhangi bir şeye dikkat ettiler mi?(takviyeler yaşam tarzı spor vs?) Faydasını gördüğünüz şeyleri anlatır mısınız biz de iki yıldır korunmuyoruz iki yılda kaç defa yumurtlama gününe denk gelmiştir bilemiyorum çünkü iki aydır ovülasyon takibi yapıyorum bildiğim kadarıyla benim herhangi bir rahatsızlığım yok eşim doktora gitmiyor bu sebeple ben de kendi kendime bir şeyler yapmaya çalışıyorum

Maşallah darısı da bize olsun inşallah 🤗 betamız 2156 çıkmış doktorumuzdan haber bekliyoruz 2500de görürüz demişti 😍
Ayy beni 5binde çagırdı yaaa 😢 üstten baktı bebek için 1hafta kalp için 2hafta beklicemmm
Amin kuzum darısı size inşaAllah dediğin gibi 🤲❤️
ohh şükür kuzum 😍
Çok şükürr çok korktum yanlış yerdeyse diye🥹🫣

Merhaba arkadaşlar çift çizgi görenler eşleri ve kendileri için herhangi bir şeye dikkat ettiler mi?(takviyeler yaşam tarzı spor vs?) Faydasını gördüğünüz şeyleri anlatır mısınız biz de iki yıldır korunmuyoruz iki yılda kaç defa yumurtlama gününe denk gelmiştir bilemiyorum çünkü iki aydır ovülasyon takibi yapıyorum bildiğim kadarıyla benim herhangi bir rahatsızlığım yok eşim doktora gitmiyor bu sebeple ben de kendi kendime bir şeyler yapmaya çalışıyorum
Ben bigün dolu bigün boş ilişki yaptım ve adetimin 9uncu avokado ve havuc yemeye başladım 17inci güne kadar devam ettim başka birinden duymuştum ben de yaptım oldu çok şükürr denemenizi tavsiye ediyorum Rabbim vesile kılsın 🤲🤲 bide tabi ayak dikme

Ben bigün dolu bigün boş ilişki yaptım ve adetimin 9uncu avokado ve havuc yemeye başladım 17inci güne kadar devam ettim başka birinden duymuştum ben de yaptım oldu çok şükürr denemenizi tavsiye ediyorum Rabbim vesile kılsın 🤲🤲 bide tabi ayak
Peki eşiniz bir şeyler kullanıyor mu ve Bir dolu bir boşu ne zaman başlayıp ne zaman sonlandırdınız?
Bu ay 2 defa ovülasyonda pik gördüm
9ve 13 ünde yoğun bir akıntıda gözlemledim aynı günü değerlendirdim. 25i bat umarım o zamana güzel bir haber alırım ama olmazsa diye bi plan oluşturmak istiyorum.

X