Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım üzülme kaset testler adet geçene kadar sonuç vermeyebiliyormuş
Ya aslında bazen benim geç de olabiliyo adet mesela 9 una da kayabillir her ay tam 28 günde bir olmuyo mesele iki ay önce çok stresten ilk kez 32 günü görmüştüm ondan şüphedeyim normalde düzenli olurum ama bu aralar stresten 29 30 günü buluyo.tüm belirtileri geldi beklemedeyim

Bende de öyle oluyor canım bazen geç oluyor bazen erken bu ay erken olacak gibi mesela adet gelene kadar umut var. Allah nasip ettikten sonra her an olabilir

Bende de öyle oluyor canım bazen geç oluyor bazen erken bu ay erken olacak gibi mesela adet gelene kadar umut var. Allah nasip ettikten sonra her an olabilir
Öyle tabi Allah ol deyince olur dua edip bekliyorum. Bu ay doktora gitcem adet gelince bakalım o ne diyecek

Merhaba arkadaslar yeni katıldım aranıza.30 yaşındayım cocugum yok.ama istiyorum.mart in 18 inde kadın doğum a gittim.bana günler soyledi.adetime 4gun varken kasık ağrısı yaşadım adet ağrilari yani.bugun adet olmam gerek.olmadim daha önce ki aylar adet gununr 1 gün varken adet sancım olurdu.gebelok testi yapsam olur mu bugün

Yap canım çıkar

1 gün varsa çıkar olur

Test yap canım burda bizimle de paylaş hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…