Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben ovülayon için test yapmadım. Kullandığım uygulamadaki günleri dikkate aldım. Çok bilgim olduğunu da söyleyemem uygulamaya göre ovülasyon dönemim pazartesi günü bitti bugün akşamdan beri alt karın bölgemde adet sancısı gibi bir sancı oluyor acaba yumurtlama mı geç olmuştur yumurtlama ağrısı mıdır veya enfeksiyon gibi bir durumdan mı kaynaklanıyordur. Gebelik belirtisi için erken olduğunu düşünüyorum deneyimi bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi

Hanımlar normalde bat 15 nisan ama bugun karin agrim var hsg cektirdikten sonra gec adet olunuyormus normalde bendeki bu ağrı normal mi

Kızlar ben ovülayon için test yapmadım. Kullandığım uygulamadaki günleri dikkate aldım. Çok bilgim olduğunu da söyleyemem uygulamaya göre ovülasyon dönemim pazartesi günü bitti bugün akşamdan beri alt karın bölgemde adet sancısı gibi bir sancı oluyor acaba yumurtlama mı geç olmuştur yumurtlama ağrısı mıdır veya enfeksiyon gibi bir durumdan mı kaynaklanıyordur. Gebelik belirtisi için erken olduğunu düşünüyorum deneyimi bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi
O uygulamalar her zaman dogruyu vermiyor maalesef vücudumuz havaya strese hormonlara baglı her ay değişkenlik gösterebiliyor benimde normalde pazar günü yumurtlamamım bitmiş olması gerekti ama doktora gittigimde o döngü attı hala gelişme aşamasındaymıs bu ay geç çatlayacak yani benimde

H Hayatlarrr koyulaşıyor cnm :KK66: testim kaldıysa yine yapıcam.
Bugün beta yaptım çok çok silik bişi var gibi.. ama yanılıyor olabilirim 😞
Dün yaptım LH.. image.jpg

O uygulamalar her zaman dogruyu vermiyor maalesef vücudumuz havaya strese hormonlara baglı her ay değişkenlik gösterebiliyor benimde normalde pazar günü yumurtlamamım bitmiş olması gerekti ama doktora gittigimde o döngü attı hala gelişme aşamasındaymıs bu ay geç çatlayacak yani benimde
Yaa öyle mi inşallah şansımızı kaçırmamışızdır

Thread '2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı' 2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı
Kizcelerim Hamiş olanlar için Aralık Topigi açıldı henüz hamiş olmayanlar içinde listeye güzel bı özellik eklemiş arkadaşımız gebe kalan herkes belirtilerini yazmış ordan bakıp fikir sahibi olabilirsiniz 😊😊

X