🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kızımın öğle yemeğinden sonra camiye geçtim 1 cüz daha okudum dün hatimden okumamıştım şuan 7.cüzdeyim dün mealli 10 sayfa okumuştum.

Eklentiler

• IMG_20240314_140516.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 31
22 dk diye başladım biraz da dumbell ve direnç lastiği çalıştım ve bu haftanın spor hedefine ulaştım 2 akşam spor yaptım bu haftanın kapanışını yaptım. Ben ki kalçamda oluşan selülitimsi görüntüyü yok etmek için kahve sürüp beklemiş insanım internette öyle yazıyor ya işte yaptım yahu spor yapmadan gider mi onlar spor yapacaksın ki sıkılaşacak.

Bu spor da kesinlikle bağımlılık yapıyor videolarını çalıştığım hoca daha 2 3 hafta önce dizine Prp yaptırdı Prp bu yahu 3 gün sonra hemen koşa koşa spora başladı ben bu akşam yemeğini hazırlarken kemiklerim ayh uyh diye gezinirken hocanın 2 tane yeni video yüklediğini gördüğüm anda bi tvden açtım baktım bunlar çerez süper bir potpori olmuş deyip yapmam lazım deyip kalkıştım yapıp geçtim saat olmuş 00.30

Bu akşam iftar yemeği hazır cantık alacağım Bursada meşhur başka deyimle kıymalı pide bunu da artık her yer iyi yapmıyor Bursa'da sayılı var iyi yapan eşim gidip alacak ben neler yapacağım ;

Tarhana
Mevsim salata
Ayran
Dondurmalı irmik helvası

Ramazanda diyet miyet yalan iftarda abartmayacağım deyip iftar olunca ben

Camiden çıktık bir tanıdığım beni gördü
"Sen ne güzel zayıfladın böyle incecik olmuşsun"

Tabii ben kanatlandım uçuyorum

"Ablacım bu benim kilo almış hâlim"

Bu akşam öyle bir yedim ki umarım bunlar kilo olarak dönüşmez zira bu akşam spor yapamayacağım bacaklarım et bertik bu akşam İngilizce çalışması yapacağım. Maden suyu kâfii

İnstagramımda öncesi sonrası diye bir fotoğraf yapmıştım ya bildiğin poğaça mıyım bildiğin mayalı poğaça yani şuan kendime niye bunu yaptım anlamış değilim niye bu kadar yer miden şuan öyle sıkıyor ki ne gerek vardı yani bu kadar şimdi spor yapmayacaksam yeşil çay ve sodaya abanacağım ki metabolizma hızlansın kiraz sapı da içsem olur ama wc den çıkamıyorsun o zaman

İnstagramımda öncesi sonrası diye bir fotoğraf yapmıştım ya bildiğin poğaça mıyım bildiğin mayalı poğaça yani şuan kendime niye bunu yaptım anlamış değilim niye bu kadar yer miden şuan öyle sıkıyor ki ne gerek vardı yani bu kadar şimdi spor yapmayacaksam yeşil çay ve sodaya abanacağım ki metabolizma hızlansın kiraz sapı da içsem olur ama wc den çıkamıyorsun o zaman

İngilizce çalışmayı bir düzene sokamadım aslında günlere ayırmam lazım şu günler spor şu günler İngilizce diye ama olmuyor nedense haftada en az 2 gün spor yapıyorum ama her gün İngilizce kelime çalışması yapamıyorum bunu da bir plan dahilinde yapmalıyım nasıl oturtacağım bilemiyorum.

Bugün kuaförüme gittim saçlarımı gösterdim dedim bak dipler çıktı şunları halledelim bana demez mi
"Şuan olmaz yapamam"
"Niye?"
"Yanar 2 3 cm daha uzasın sabret 2 ay sonra yapalım"
Ben aynen böyle

Kocam ise bu duruma aynen böyle

Merhaba nereler iyi yapıyor ben yeniyim de

Merhaba nereler iyi yapıyor ben yeniyim de
Benim semtimde yakın var bir tane ben hep oraya yaptırıyorum sana yakın yaptırdığım bir yer var Voyage Hair diye oraya yaptırabilirsin oradan da çok memnun kalmıştım 23 Nisan mahallesinde kalıyor yeri uzak kaldığı için şuan oraya yaptırmıyorum çok nezih bir salon

Teşekkürler içini sen mi goturuyorsun nasıl yapiliyor

Ben cantik sormuştum bu arada karışıklık olmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…