🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ne güzel güneş açmış ne kadar güzelll
Akşam benimkiler 11.30 gibi uyumaya yattı ben de eşlik edeyim onlara da dedim bir bakmışım uyumuşum kitap okuyacaktım, İngilizce okuma yapacaktım falan filan kaldı. Güzel turistik videolar eşliğinde kahvaltımızı yaptık sanırım biz bu kış hiç yazdan çıkamadık izlediğimiz videoyu koyacağım Phuket 3 videoyu da izledik ve yine Ege sahillerimizde sabit kaldık

Şimdi oturdum desem kim inanır tabii ki Kadir 09.30 kalkış hiç oturmadım şimdi anneme gidiyoruz bugün annemde yemekteyiz bir haftadır moral bozukluğuyla gidememiştim bir keyif kahvesini özledim yaa ☀ de açmış şöyle terasta kemiklerimiz ısınsın

Hatimimin bir tanesinde bu akşam 10 sayfa okudum 5.cüze geçtim.
Mealli olanda 5 sayfa okudum 16.cüze geçtim.

Öyle uykum var ki uyuyacağım 05.15'e kurdum saatimi ikinci alarm 05.20

Maher Zain müzikleri eşliğinde mutfak toplandı şimdi sabah namazımı kılıp Kuranımı okuyacağım ne güzel bir gün ne güzel bir ay girmiş Allahım mübarek olsun huzuru kucaklıyorum Allahım hem de kocamaannn

Kızımı sabah okula bıraktıktan sonra uyudum uyandım 11.50 şimdi kızımın öğle yemeğine gidip ardından Ulucamiye öğle namazına yetişeceğim inşallah

Dikkatimi çekti de,fiyatlar çok uygun.Ama her yer böyle değil. Benim yaşadığım şehirde fiyatlar bunlardan bayağı yüksek
Evet her yer böyle değil bu Bursa merkezde bir kasap orada bu tarz 2 farklı firma var fiyatları böyle bir de şunu ekleyim kurumsal bir firma var Köfteci Yusuf diye sizin orada şubesi var mı bilmiyorum onun internetten fiyatlarına baktım bu fiyatlara yakın az oynuyor

Ramazanda bizim menümüz fiks belli

Tarhana çorbası
Mevsim salata
Tulumba tatlısı

Yanına ek bir çeşit de yemek yapıyorum tabii ki malum erkeklerin daha kuvvetli beslenmesi lazım annem "Olur muymuş öyle her gün tarhana her gün tarhana" seviyoruz napalım

Sabah 10 sayfa Arapça Kuran okudum 10 da az önce camide okudum bugünki cüzüm bitti sabah da 5 sayfa mealli okudum akşam da 5 sayfa okurum yarım cüz de öyle biter. Kızımın derslerini de vakitlice yaptırayım akşama camiye gidebilelim.

Piyasada fiyat dengesizliği mevcut mesela bu ürünü cumartesi günü 80 tl ye aldım dün başka bir markete baktım bu fiyat Bingo yumuşatıcı bir markette 80 tl başka bir markette 100 TL bu kadar fark olması başlı başına bir sorun

Supangle yapıp yapmamanın savaşını verdim az önce buzluktan keki çıkardım masada bir bekledi ben yemeği yapana kadar sonra geri koydum git gel git gel şu Ramazanı kilo alarak geçirmek istemiyorum.

Son zamanlarda şunu huy edinmeye başladım şimdi ben gidip bayramda giyeceğim kıyafeti böyle 2 kilo verince giyilebilecek bir şey alırsam o zaman kilo almam geçen büstiyer aldım 3 kilo verirsem içine anca girerim dedim ve onları aldım girdim mi evet 2.35 verince girdim ben yine bu yöntemi yapmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…